זה בכלל לא חג יהודי

NightmareTM

New member
לא חג דתי!!!

כמו שאמרו פה, אין אין אין קשר לדת!!! מסתיימת שנה אזרחית, מסתיימת שנת מס, מסתיימת שנת תשלומים.. סבבה?? אני חוגג את סוף שנת המס שלי! ואני חוגג את זה שעמדתי כמו שצריך בתשלומי המס ואשראי שלי בלי מינוס, סבבה????? עכשיו את מרוצה???

אלו מילים

יש ללמוד ממך,,,,,אנשים הולכים לאיבודדדדדדדדדד יש להם אולי ,,,,,אטימות מכוונת ,,,"אכול ושתו כי מחר נמות",,,פשוט מאוד

SupermanZW

Well-known member
תגובה

קודם כל, אנחנו לא חוגגים שום "סילבסטר" אלא שנה חדשה. השנה החדשה הינה חג של כל העולם, ולכן גם של יהודים (יהודים מן הסתם הם חלק מהעולם). אין גם סיבה שדתיים אדוקים לא יצאו לבלות בשנה החדשה, לחג זה אין כלל משמעות דתית ואפילו ע"פ ההלכה אינו יכול להיחשב עבודה זרה.

מי אתה,,,,

בכלל שתדבר בשם היהודים או בשם הדת אתה טיפש מטופש .....שנה חדשה????של מי בדיוק ???יהודים??.קנית תפוח ודבש ???וואלה אתה חסר ידע היסטוריוני לחלוטין,,,,תשאיר את עצמך בבית תעשה טובה לשאר

SupermanZW

Well-known member
לא עניינך מי אני

אבל אוכל לומר לך שהייתי פעם בצד שלך, אלא שנמאס לי להיות בחברת בורים בעלי דעות קדומות כמוך ולכן השתניתי. תפוח בדבש קניתי בראש השנה הבבלי, בראש השנה הבינלאומי אין מנהג כזה. אתה חסר ידע היסטורי לחלוטין, אז תעשה טובה וסגור את המחשב.

לסגור מחשב???

פקודה? אולי תסגור את עצמך??? למה אתה מבקש כך??? היית בצד שלי איזה צד זה בדיוק ימין או שמאל??? אולי אתה לא יודע אך בעל כורחך,,,,אתה נוצר ובעל כורחך,,,,טוב אתה כבר מכיר,,,חומר למחשבה סתם כי בא לי לבלבל לך את היצר,,,חחחחחשים לב אני אוהב אותך באמת

SupermanZW

Well-known member
כן, למען הכלל.

ד"א, איני נמצא בבית כרגע, כך שבקשתך ממני להישאר בבית דית טפשית. ביקשתי ממך לסגור את המחשב כי כך אולי תוכל להציל את כבודך האבוד והאחרים לא יצטרכו עוד לקרוא את הטפותיך המטופשות וטענותיך השגויות. אם לא הבנת למה התכוונתי כשכתבתי שהייתי בצד שלך אסביר הפעם באופן יותר ברור (אולי בכל זאת תבין, אני נותן לך קרדיט למרות שאני לא בטוח שמגיע לך), אני הייתי פעם דתי.

אחי

אני אתפלל עליך שתחזור לשלום לאבינו שבשמים והשאר,,,,,,הוא עבר יודע שזה מה שהתכוונת ,,,עד לאן הגעת אחי חזור משם ,,,,אל תלך לאיבוד

למעלה