זה בטח תראה לכם שאלה ממש מטומטמת

BuffyS

New member
זה בטח תראה לכם שאלה ממש מטומטמת

אבל בשיא הרצינות, למה ערפדים בשנות האלפיים לא הלכו עם אפוד מגן?! אם זה יכול להגן מכדורים של אקדח (לא שהם זקוקים לזה או משהו...) זה בטח יגן עליהם מפני יתד מעץ... או לפחות יהיה יעיל יותר מללכת בלי שום מגן... וכבר שאלתי פעם, איך יכול להיות שהמון ערפדים פשוט ניצלו בשנייה אחת של חשיפה לשמש, ואנג'ל וספייק נחשפו לשמש עשרות פעמים ולא קרה להם כלום?! אפילו בפרק האחרון של אנג'ל ששודר ביום שבת, הוא מנסה לרוץ אחרי קונור, וגאן וגורו עוצרים בעדו, אבל הוא מספיק להיות קצת בשמש, אז איך?!

k R I P s

New member
כי... זאת סידרת פנטזיה?!

גם החוזק של באפי משתנה כל פעם... פעם היא מקמטת ברזלים של בית כלא ואחרי זה קושרים אותה בחבל והיא לא מצליחה להשתחרר. ועוד מלא מלא קיצר זה מה שיש

Leuko

New member
וחוץ מזה, אפוד-מגן לא יגן עליהם

מעריפת ראש. ורק אור שמש ישיר הורג אותם, לא סתם. וחוץ מזה, כפי ש k R I P s אמר, זאת סידרת פנטזיה...

it z

New member
ולא כולם הם מר טריק

רוב הערפדים די טיפשים ומעדיפים ללכת בדרך הישנה. ובקשר לאנג'ל וספייק, זה בגלל שהם הכוכבים של הסדרות, וזה לא שלא קורה להם כלום, הם בדר"כ מתחבאים מהשמש או שרק חושפים חלק קטן. חוץ מזה, לא כל הערפדים ישר מתתים, הם קודם כל נשרפים. אבל למי אכפת, זה כמו השאלה "למה חלק מהערפדים נהיים אבק בשנייה ואחרים מספיקים לומר רובינזון קרוזו עד שהם אבק.

NimaZ

New member
ממ../images/Emo108.gif

הגיוני שחשיפה של כולך לשמש שונה מרק חשיפה של היד שלך.. ולא ממש קרה שערפדים מתו מחשיפה מיידית.. לקחו כמה שניות.. ובאותו נושא- זה כמו שיש ערפדים שמתים תוך פחות משניה אחרי שיתד ננעץ בהם.. יש כאלה שהרבהה יותר.. ויש כאלה שגם בכלל מתים לפני שהוא פוגע בהם
[היה איזה פרק של אנג'ל, שזה היה פשוט רע. היתד היה דיי רחוק ממנו, וסתם בא לו להתפוצץ באויר:|] *הממ.. הרגע קראתי את התגובות, מסתבר שכבר כתבו לך את מה שכתבתי כאן
* אגב- זה כמו שערפד לא מת מסתם לשים את היד בשמש.. היא סתם הופכת לטוסט:]

זה הגיע זה הגיע זה הגיע%!#$%@%^

כן אני מאושרת כן אני מקפצת כן אני שמחה! זה הגיע זה הגיע זה הגיעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע#$%%^#$^ עונות 2 ו-5 של באפי ^-^ האפי האפי האפי ^-^ ועכשיו עפתי לבריכה
[ג'וי!! עידו נראה אותך מנסה לשגע אותי עכשיו!!]

darkDork

New member
לגבי האפוד מגן-

גם בני אדם יכולים למות מדברים חדים/ כדורים ולא מסתובבים להם כל היום עם אפודי מגן
ולא כל האנשים בסדרה הולכים והורגים ערפדים ג'אסט פוינטינג איט אווט -_-

למעלה