זה באמת נכון להשאיר את הזבלה הזה

katam

New member
זה באמת נכון להשאיר את הזבלה הזה

שחיילי צה"ל מסכנים את עצמם ? שכל יום נהרגים חיילים ?

שהמדינה על הפנים ?

אני לא הייתי מסוגלת לראות את הפרק אתמול, כמה דקות לפני כן מודעים ששלושה צנחנים נהרגו ואז לראות את זה

הישוב שלי אחרי מטח שיותר חי מהתוכנית

אני נשברתי לא רואה יותר

בשבילי הפעם "האח" זו נחמה קטנה

אני צופה 24/7 בחדשות... ממש 24/7 ועוד מזגזגת בין כל הערוצים לשמוע כל פרט
וברגעים קשים כשאני לא יכולה לשאת את הכאב מכל בחינה אפשרית
של מלחמת הקיום הזו של המדינה שלנו וכשהמחירים עליה נוראים...

אני עוברת לערוץ 26 בשביל להרגע לכמה דקות
ולשכוח מה שקורה בכל הארץ ובמיוחד עם חיילינו היקרים...

האבסורד הגדול שכמה שברור לי שאני עוד מציצנית אחת מבין כל הצופים
וכמה שאני בזה לכל אחד מהליהוקים המגעילים..(כל עונה)

....זה לוקח אותי למקום של לנוח מהכאב לכמה דקות של שקט

katam

New member
ההלוק השנה גרוע

את דנית אני לא מסוגלת לסבול לאלדד עושה לי בחילה קשה והשאר עוד יותר גרועים אז אני מוצאת את עצמי מתעצבנת

כאמא לחייל ששם אני מורדה מנונים של חדשות אז עברתי לערוץ 24 שם יש כל הזמן שירים

במיוחד הליהוק המיותר של אורטל

שככל שאני חושב על זה יותר היה מחושב, ציני, מתוכנן ומתוזמן.

מה לא עושים עבור תסריט טוב, גם הכנסתה של נופר היה חלק מתסריט, בהפקה ידעו שבין נופר ואליאב נוצר קליק לפני כניסתו לבית האח שהם לא הצליחו לממש, ואליאב נפל לידיהם כפרי בשל.

ההפקה ידעה היטב את מצבה הבריאותי ואת תוצאות הבדיקות הרפואיות ונצלה אותו לשם עשיית הדרמה וכחלק מהתסריט של העונה.

זה הדבר היחיד שמצדיק את הליהוק שלה, גם הליהוק של אחי הוא על הפנים, שלא לדבר על אנה, אם דנית לא הייתה זוחלת למיטתו של אליאב ועוקצת אותו במקום הרגיש תרתי משמע, היא הייתה ניכסת לרשימת הדיירים הלא משמעותיים והייתה מודחת מזמן.

מה שהכי חשוב שתחזיקי מעמד ושאלוהים ישמור על החייל שלך ועל כל החיילים היקרים שלנו יחזרו בשלום ושבע"ה נשמע רק בשורות טובות.

במיוחד הליהוק המיותר של אורטל

שככל שאני חושב על זה יותר היה מחושב, ציני, מתוכנן ומתוזמן.

ומה לא עושים עבור תסריט טוב?

כפי הנראה ההפקה ידעה היטב את מצבה הבריאותי ואת תוצאות הבדיקות הרפואיות ונצלה אותו לשם עשיית הדרמה וכחלק מתסריט העונה. אחרת הלינוק שלה נשגב מבינתי, גם הליהוק של אחי הוא על הפנים, וגם של אנה.

אם דנית לא הייתה זוחלת למיטתו של אליאב ועוקצת אותו במקום הרגיש תרתי משמע, היא הייתה ניכסת לרשימת הדיירים הלא משמעותיים והייתה מודחת מזמן.

גם הכנסתה של נופר היא חלק מתסריט, יש מצב שבהפקה היו מודעים לקליק כשפי הנראה נוצר בין אליאב ונופר לפני כניסתו לבית האח ושהם לא הצליחו לממש, ואליאב נפל לידיהם כפרי בשל.

הכי חשוב שתחזיקי מעמד ושאלוהים ישמור על החייל שלך ועל כל החיילים היקרים שלנו יחזרו בשלום ושבע"ה נשמע רק בשורות טובות.

erik555

New member
אוף! חבל שלא החזירו שוב את איתם, איזה מקסים

הוא היה...

גדול אתה...

(למרות שחיבבתי את איתם כשלעצמו, היא היה היה הבנאדם שהכי לא מתאים לתוכנית הזו אבר).

אי אפשר ליראות תמיד חדשות
אני גם קצת רואה חדשות וקצת מעביר לאח הגדול
אין מה לעשות צריך להמשיך את החיים

למעלה