זהירות !!!

מצב
הנושא נעול.

twati0

New member
זהירות !!!

זהירות !!!
תרגיל " השחלה " של נוכלים באיגוד אופ' 1 הרעיון : ביקוש מדומה של מיליונים ובשעה 10:29 הם נעלמים ומשחילים את סחורתם לתמימים שהשקיעו באופציה כי היה להם גב של .....2 מיליון ש"ח. ראו הוזהרתם.

mesi8

New member
אתה בטוח??

זהירות !!!
תרגיל " השחלה " של נוכלים באיגוד אופ' 1 הרעיון : ביקוש מדומה של מיליונים ובשעה 10:29 הם נעלמים ומשחילים את סחורתם לתמימים שהשקיעו באופציה כי היה להם גב של .....2 מיליון ש"ח. ראו הוזהרתם.
אתה בטוח??
קניתי לפני שבועיים בערך בשער 120 מה אתה ממליץ??

המשקיע

New member
קריסת האופציה של אגוד

קריסת האופציה של אגוד
היום זה יום המסחר האחרון למסחר באופציה ואחרי יום מלא מניפולציות במניה ובאופציה נראה שיהיו הרבה שיצטרכו ללקק את הפצעים זמן רב.

yair24

Member
ומה לגביך?

קריסת האופציה של אגוד
היום זה יום המסחר האחרון למסחר באופציה ואחרי יום מלא מניפולציות במניה ובאופציה נראה שיהיו הרבה שיצטרכו ללקק את הפצעים זמן רב.
ומה לגביך?
אתה בפנים, בחוץ?

new user1

New member
אני נכנסתי בשער69 וטסתי החוצה ,,,

העפתי ב-66 אג'
קצת שיחקתי באש וחטפתי אבל לפחות הייתי מודע לסיכון ולא נכנסתי עם סכום גדול.
אני נכנסתי בשער69 וטסתי החוצה ,,,
ב82 ,,,בקטנה,חבל על הבריאות ,זה היתחיל זבל לפני כשנה האופציה הייתה 80 90 ואחר כך,115 120 במחזורים קטנים,עד שהתחילה להישתולל בשערים 550 580 וכך הגיעה עד הלום ,אני לא מקנה במי שנישאר בזבל הזה,,,איגוד אופציה ז"ל,,,

lionardo11

New member
אני לא מבין את המטורפים שנכנסים לשם

קריסת האופציה של אגוד
האופציה לפני פקיעה ועולה ויורדת עשרות אחוזים ביום. יותר מסוכן מזה אין.

yair24

Member
אתה לא מבין? אני אסביר לך

אתמול היה פה מישהו שסיפר שהיועץ שלו אמר לו לזרוק אותה בכל מחיר לפני שלא יישאר לו שקל, ואז הוא זרק אותה והפסיד, אחרי זה הוא זיהה מגמת עליה אז רצה להיכנס אבל קיבל הודעה (למזלו) שאי אפשר לקנות אופציה לפני פקיעה... אתה מבין איך אנשים משקיעים? מתחת לכמה הודעות פה אתה תראה מישהו שואל אם תיק של 250K שבנוי 100% ממניות מפוזר מספיק. ואני אומר שכנראה אנחנו צריכים פה איזה מפולת בריאה ככה שתנער פה את כל האנשים שחושבים שהבורסה רק עולה ועולה, בשביל שיבינו שאין מתנות חינם ואין כסף על העצים. אבל לדעתי המפולת ממש ממש בפתח רק היום בבוקר אני נוסע ושומע פרסומת "שאל את יועץ ההשקעות שלך על פ.ק.ן קפיטל ארצות הברית..." אנשים חושבים וואלה קרן נאמנות זה סולידי שמים בפנים את כל הכסף שלהם ואחרי זה באים לבכות למה היא ירדה ושואלים אם אפשר לתבוע את היועץ בבנק על הפסדים אדירים שנגרמו להם...

דיל1

New member
אחרי המפולת יגיעו התביעות

אתמול היה פה מישהו שסיפר שהיועץ שלו אמר לו לזרוק אותה בכל מחיר לפני שלא יישאר לו שקל, ואז הוא זרק אותה והפסיד, אחרי זה הוא זיהה מגמת עליה אז רצה להיכנס אבל קיבל הודעה (למזלו) שאי אפשר לקנות אופציה לפני פקיעה... אתה מבין איך אנשים משקיעים? מתחת לכמה הודעות פה אתה תראה מישהו שואל אם תיק של 250K שבנוי 100% ממניות מפוזר מספיק. ואני אומר שכנראה אנחנו צריכים פה איזה מפולת בריאה ככה שתנער פה את כל האנשים שחושבים שהבורסה רק עולה ועולה, בשביל שיבינו שאין מתנות חינם ואין כסף על העצים. אבל לדעתי המפולת ממש ממש בפתח רק היום בבוקר אני נוסע ושומע פרסומת "שאל את יועץ ההשקעות שלך על פ.ק.ן קפיטל ארצות הברית..." אנשים חושבים וואלה קרן נאמנות זה סולידי שמים בפנים את כל הכסף שלהם ואחרי זה באים לבכות למה היא ירדה ושואלים אם אפשר לתבוע את היועץ בבנק על הפסדים אדירים שנגרמו להם...
אחרי המפולת יגיעו התביעות
כנראה שהרבה אנשים יקבלו בראש במפולת שתהיה (לא יודע מתי) וזה יביא לגל תביעות במיוחד נגד הבנקים אם היועצי השקעות שלהם.. (תבקש מהם פיזור תיק והם יפזרו לך בכל השווקים המתעוררים חחחח) .

המשקיע

New member
יש כאלה שאוהבים אקסטרים

יש כאלה שאוהבים אקסטרים
אגב האופציה בתוך הכסף. אומנם ממש קצת בתוך הכסף אבל עדיין... המניה סיימה היום עם מסחר אגרסיבי ביותר. מעל 50 מיליון ש"ח מחזור. בסגירה היה היצע של כמעט 7 מיליון ש"ח. נראה שבזמן הקרוב יהיו רבים שינסו להיפטר מהמניה למרות שנראה שהיא דיי אטרקטיבית. לתשומת ליבכם, אלו ששוקלים לקנות את המניה.

dmm1

New member
אגוד

קריסת האופציה של אגוד
אגוד
האופצייה פגה ב 31/5, אז מדוע לא יהיה בה מסחר מחר לטענתך?

dmm1

New member
אגוד אופ' 3

אגוד אופ' 3
פוקעת ב 31/5. האם זה אומר שאפשר לסחור בה עד סוף היום של ה 31/5 ? ואיך טכנית אני יכול לממש את האופצייה ביום האחרון? תודה לעונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה