זהירות
שרשור מסריח !

זהירות ../images/Emo18.gif שרשור מסריח !

סיפרתי בשרשור "פלוצים" כלשהו, על התקשורת ה"על קולית" בין כלבי. מה שלא סיפרתי זה על התופעה הפלאית שקרוייה "החתול שלי". "החתול שלי" הוא בעל תחביבים רבים שאמנע מלפרטם כאן מטעמי צנעת החתול והסביבה, אך את התחביב שהוא מפתח מינקות ושיכלל לכדי אומנות לאחרונה, אני ממש, אבל ממש לא מבינה. "החתול שלי" אוהב להפליץ. לא סתם נודים ארוכי טווח שקטים ומסריחים כיאה למשופמים השמנמנים האלה, אלא הרמת זנב מלכותית, סיבוב הישבן לכיווני ו...אני אף פעם לא יודעת אם הוא עף מכח האנרציה של ההנפחה או מהרפלקסים שלי. וזה עוד כלום. תחביבו הופך למקצוע כשמגיעים אורחים, בעיקר כאלה שהוא לא מכיר. הוא נוהג לרתק אותם ע"י גרגור קולני מרחוק עוד לפני שנגעו בו דבר שמביא את אורח המטרה המסכן להגיד "איזה חמממוד" ולחפון את ה"חתול החמוד שלי" בשתי ידיו ולהרימו אל על בחיבוק אוהד....לא עוברת שניה...הרמת הזנב המלכותית...אני מזנקת, מנסה בכל כוחי למנוע את השואה המתקרבת ונהדפת לאחור מהעוצמות שממשיכות להפתיע אותי כל פעם מחדש ולהמם לנצח את האורח האומלל. שבוע שעבר ישבתי בסלון שחלונותיו סגורים. ה"חתול שלי" נכנס דרך החלון הפתוח במטבח ובא לקבל את מנת היחס היומית. בעודי מלטפת אותו בהיסח הדעת הוא הרים את זנבו....נכנסתי לקומה, רפיון שרירים גמור ואז... דפיקות בדלת, נפנוף יד בחלון ! בעלי הדירה שלי ובידיהם צלחת עוגיות ודובדבנים שקטפו מהעץ בגינה, מחכים שאפתח, יודעים שאני בבית, מה עושים??!! אם לא אפתח הם יעלבו, אם אפתח.... רק אמבולנס יעזור ! מה אתם הייתם עושים?

קול מהקהל ../images/Emo24.gif את ממש מוכשרת

ודי מבוזבזת במידה ולא תחטאי בכתיבה מדהימה זו ..זה מרנין כל כך במיוחד לאחר ימים די אפורים..קול אני שמח שאת כותבת שוב כאן.. ברוכה הבאה..
והמשיכי להנעים אותנו בכישרונך המופלא ...

אבנר תודה ../images/Emo140.gif

אמא אוספת את כל הקטעים מקווה שהתואר הראשון לא היה לחינם.... אני חושבת שלכל דבר יש מטרה ותפקיד גם אם לא מוצאים את הדבר הפרקטי שבו..למרות שאני שומרת לי את הזכות לקראת זיקנה.... ליל מנוחה.

יצורה

New member
כולם חושבים שרק הכלבים אשמים

בחורים באוזון ובשאר קטסטרופות ריחניות, אבל רק מי שמגדל חתול יודע שהם יכולים לשים את הכלבים בכיס הקטן. יש לי חתולה שמצאנו כשהייתה בהריון וזה כנראה השפיע לה לרעה על המטאבוליזם. בימים טרם העיקור שלה היינו מתעוררים בלילה מהריח (למרות שהיא ישנה בצד השני של החדר). ובתגובה לשאלתך: בפעם הבאה להסביר בתנועות ידיים שאת לא מוצאת את המפתחות ובזמן ה"חיפושים" מהר מהר לפתוח את כל החלונות בבית (ולהתפלל שהעצים שבחוץ ישרדו).

יצורה הרגת אותי מצחוק, את לא

מבינה, אין פעם הבאה. בושות. פעם הבאה, זה לעבור דירה ! אבל איישם את זה לדירה הבאה. מחר אגלה מה עשיתי בסוף, רמז, זה די קשור למשפט שכתבת בהודעה שלך.

ניל´´י

New member
"בודפשט" החתול של הבת שלי נרדם

רק לאחר שהוא תופס לעצמו את הפיטמה הקבועה (שלו) ונרדם תוך כדי מיצמוצי יניקה...

the robster

New member
הייתי מחליפה את סוג האוכל

ולהוריד את המזון הרטוב מהתפריט של החתול לחתולים יש בד"כ ריח של שושנים

למעלה