זהירות – חפירה.

1precious1

New member
זהירות – חפירה.

אז בואו נדבר רגע על האקט האוראלי הנשי, ז"א במילים פשוטות "שגבר יורד לאישה". אסקולה אחת טוענת בחשיבות בביצועי הגבר: שיש גברים שיודעים לרדת, יש גברים שפחות, ויש גברים שפשוט לא מבינים מה לעשות שם. אסקולה שתיים אומרת שהחשיבות בתבונה הנשית בגופה שלה: שיש נשים שמודעות לעצמן ולמה שעושה להן טוב, מכירות את גופן ויודעות מה ואיך להביא את עצמן לאורגזמה, וישנן נשים שמבינות פחות ואלו שלא יודעות כלל. על כן, כמו בכל שאר הדברים, גם כאן הנוסחה להצלחת האורגזמה הנשית מאקט אוראלי הינה "תבשיל" של שני הדברים גם יחד, לא כך? והרי שאם יש גבר "חד לשון" ואשת אשכולות ברזי גופה הרי שההצלחה מובטחת? (וחיסכו לי את סוגיית ה"כימיה" כרגע, יש כימיה יש כימיה) מה לדעתם/דעתכן יותר חשוב? מה בעל יותר משקל? האם גבר שיש לו נסיון עבר מוכח (כן כן בהנחה שהיא לא זייפה) באקט האוראלי, האם יש לו יותר סיכוי להביא אישה פחות מנוסה ופחות "שקטה נפשית" ופחות "מבינה" לאורגזמה אוראלית? האם הוא זה שיוכל לגלות לה את רזי מפשעתה? ולחילופין, האם לא משנה כמה הוא יהיה מוכשר, אם היא אינה מודעת לעצמה, האם הוא יכול להכשל? האם אישה שמכירה את עצמה לפני ולפנים תצליח להגיע לאורגזמה מגבר "ממוצע ובינוני" בלשונו? והאם הוא ילמד ממנע לשפר ביצועיו? האם אישה שחוותה מין אוראלי טוב, עלולה ליפול שוב לתסכול אוראלי מתמשך עם "בור" אחר? זאת ועוד: האם יש גבר שיעיד על עצמו ש"פעם לא ידעתי אבל למדתי"? האם יש אישה שתעיד על עצמה ש"פעם לא יכולתי להגיע לאורגזמה מזה עד ש'יחזקאל' חפן את ראשו בין רגליי וגילה לי את האור"

קראתי , אכן חפירה משמעותית,

ויש לי רק דבר אחד להגיד: בשביל להגיע לאורגזמה נשית צריך הרבה הרבה סבלנות וריכוז.

sheisone

New member
הנושא האהוב עליי../images/Emo3.gif

אז כן אני אוהבת ירידות. רק לא 69 יש לי בעיות קשב וריכוז אני חייבת או לתת או לקבל חחח אני בדיעה שמי שלא יודעת לגמור לבד אף גבר לא יגמיר אותה גם אם הוא מקצוען. אני גם בדיעה שגבר צריך לאהוב את זה ולא "לעשות טובה" לאישה שאיתו אז לפעמים קצת מזה וקצת מזה וזה מצליח אבל גמירה אוראלית טובה מצריכה כמה קריטריונים גבר סבלני אשה פתוחה מינית (שלא תתחיל לזוז באי נוחות אם פתאום היא מרגישה אצבע בתחת) ומיטה נוחה (תחסכו ממני את כל התנוחנות המשונות האלה, כשמישהו יורד לי אני אוהבת לנוח ולהיאנח). יופי גברת עכשיו אני נזכרת באוראלי שהמסוקס העניק לי אשכרה רוקט פוקט אנושי

sheisone

New member
שיט, זו פעם שניה שאני טועה וחושבת שאתה זה את

SORRY

viento

New member
שייז, מתי יוצא ה../images/Emo63.gif?

והאם יש הנחת מועדון? (שואל בשביל חבר... אני לא קמצן, מה פתאום
)

alifoot11

New member
ממממ

איזה תיאור
דרך אגב גם 69 גם אם האישה לא מוצצת (בגלל בעיות קשר וריכוז (-:) זה אחלה אני אוהב לקבל אותו ככה ישר לפה ככה פתוח טעים ומפתה ובעיקר כי אפשר לתפוס ככה את התחת חזק ולהדביק לו כמה כאפות

alifoot11

New member
העיקר

שאת מבינה את הדימויים , זה מה שחשוב (לבינתיים)

Sweet honey B

New member
זה גם וגם..

גם הוא צריך לדעת מה לעשות וגם היא צריכה לדעת ולהרגיש להגיע לאורגזמה ולכוון אותו. ואצל שניהם זה קטע נרכש מהצד שלה וגם מהצד שלו - זה מהנסיון שלי. הוא צריך ללמוד איך יורדים לאישה ולאישה הספציפית שהוא איתה. היא צריכה לדעת להרגיש מספיק משוחררת עם עצמה, מספיק משוחררת איתו ומכוונת אותו לאיך שטוב לה.

הרדוד

New member
ואני בעיסקי ההסעות

ההסעה הבאה של הבת שלי וחברות ב-1.00 מחוף הים.....

למעלה