זהירות מרהיטי איילון

ofersn

New member
זהירות מרהיטי איילון../images/Emo31.gif../images/Emo18.gif

שלא תגידו שלא הוזהרתם!!!! קניתי לבייתי רהיטים מרהיטי עמק איילון. לאחר מספר ימים הבחנתי בנסורת מתחת לשולחן האוכל ,כאשר הסתכלתי מתחת לשולחן ראיתי להפתעתי כי כל הבסיס של השולחן אכול ע"י תולעים/טרמיטים. מיד הרמתי טלפון למישרדים שלהם ודיווחתי להם על הדבר, והודעתי להם כי אני מוציא את השולחן מהבית אל המירפסת (דיברתי עם בחורה בשם מירב). ובאישור שלה הוצעתי את השולחן מהבית. אותה מירב אמרה לי כי מאחר ובשבוע הבא חל "איד אל פיטר" יוחלף השולחן רק לאחר החג. לא היתה לי כל ברירה והסכמתי. היום ניסיתי כל היום ליצור קשר עם הגברת מירב, אבל לטענת העובדים מירב תשוב עוד מספר דקות... חצי שעה... ושוב עוד כמה דקות. כדי לא להישמע נודניק ביקשתי כי הגברת תחזור אלי ברגע שתחזור למשרד ע"מ לתאם את ביצוע ההובלה. השעה כרגע 20:45 והגברת עדיין לא חזרה אליי. מה עוד ניתן לומר ? לעשות? המשך ערב נעים עופר

odedg

New member
מזיקי עץ- מה לעשות?!

הטלפון הוא לא תמיד הכלי המתאים. במקרה זה כדאי לעבור למילה הכתובה. כדאי לפקסס וגם לשלוח במכתב רשום את הדרישה לחנות. אם לא יענו ויסדירו את הבעיה ניתן לפנות לאירגון צרכנים, בית משפט לתביעות קטנות, העיתונות הלוחמת וכו´ בהצלחה ואל תשכח לחזור ולספר לנו, שנדע וניזהר!

ofersn

New member
המשך.....

לאחר שחלפו עוד מספר ימים התקשרתי והחלתי לצעוק על כל מי שרק ענה ובאותו היום קיבלתי שולחן "חלופי" עד לקבלת השולחן החדש לציין : כאשר המוביל הסתכל על השולחן הוא ניבהל מ"המינהרות" המשך יבוא.... עופר

odedg

New member
צרכנות וצעקות? כן!

כנראה שבאמת השיטות הותיקות באמת עובדות...

ofersn

New member
המשך....

במשך השבוע האחרון ניסינו ליצור קשר עם העלמה מירב אולם ללא הצלחה רבה. היום בשעות הבוקר הצלחתי סוף סוף לדבר איתה והיא אמרה שתברר מה קורה ומיד תחזור לסלולרי שלי. בשעות אחר הצהריים כאשר לא שמעתי ממנה כלום התקשרתי בשנית ,ואז היא ניזכרה שהשולחן עדיין לא מוכן מחכים לעץ וכו´ כמו כן מסרה כי השולחן יהיה מוחן ויסופק במהלך השבוע הבא. נחכה ונראה המשך יבוא... עופר

ofersn

New member
המשך וסיום...../images/Emo9.gif

סוף סוף לאחר מרורים רבים הגיע היום השולחן, בשעה טובה כימעט חודש לאחר שהתחלתי להיתלונן, ולאחר הקבעו איתי בבית בשעה מסויימת, ולא הגיעו ולא הודיעו מקווה רק לטוב עופר

למעלה