זהירות מונעת אסון

luckycharm

New member
זהירות מונעת אסון

מיהרתי הביתה. כל דקה חשובה ואני לוחץ חזק על הדוושה. במסלול השמאלי לפני, פיאט ישנה שנראה כאילו עושה לי דווקא. מהחלון מציצה יד עם סיגריה, נוסעת בדיוק במהירות המותרת. לאט. אז ציפצפתי, ושיחקתי עם האורות. לא נרשם שינוי במהירות הנסיעה. לפני הרמזור הקרוב ניסיתי לעקוף מימין ולא הספקתי. עצרתי באדום בחריקת בלמים ונתתי מבט קשוח שמאלה. ילדה יפהפיה מרימה מבט לאט לאט. ומחייכת. חיוך של התרסה (או ככה נראים רוב החיוכים כשאתה ממהר). אמרתי לה: "סליחה שצפרתי, לא ידעתי שאת כל כך יפה". חייכה וענתה: "זה בסדר, אתה נראה לי מקסים". רציתי לספר לה שאני נשוי, וגם ממהר, אבל לא הצלחתי. מזל שהיא התעשתה בזריזות ורשמה מספר על פתק. בדיוק כהתחלף הרמזור לירוק, היא קימטה תפתק לכדור וזרקה לכיוון החלון שלי. פספסה, והפתק נפל על הכביש. הייתה לי שנייה לחשוב, כשברקע צעקות וצפצופים של שיירת מכוניות. נתתי גז והגעתי הביתה בשלום. ובלי פתק. אני מניח שמחר בבוקר אעיף מבט בכביש לבדוק אם הוא עדיין שם. רגע, שלא אשכח את המסקנה תסעו בזהירות!

בת עולם

New member
לכל דבר יש סיבה

מי יודע ממה ניצלת בגלל שהפתק נפל על הכביש

ufffnick

New member
אני דווקא יודע...

מדלת תלושה ואופנוען בתוך החלון של הדלת שלו. סעו בזהירות, ובחייכם תסתכלו במראה לפני שפותחים דלת. <אופניק שניצל אתמול פעמיים, בשנייה האחרונה, מאנשים שפותחים דלת ברמזור> בוקר טוב

אתה רואה, LC?

המציאות עולה על כל דמיון. אפשר להגיד שזה אחד הפוסטים המיוחדים שכתבת לאחרונה, <למעט ההוא עם הפרופוזיציה>. מה שאומר שלמרות ש"אחלה מדיה, אינטרנט", בכביש, אל תהיה צודק, הייה חכם. מאחלת לך שבפעם הבאה תמצא מישהי שיודעת לכוון טוב יותר
וטוב שהגעת הביתה בשלום

luckycharm

New member
בוקר אור

זה אכן פוסט מיוחד מבחינתי. וגם צודק. ומצטרף לאיחולים שלך בשמחה.

luckycharm

New member
אתה בטוח?

כי אני ספרתי 162 מילים (ב 20 שורות). וברמה העקרונית, לכל העניין הזה יש הסבר מאוד פשוט. בלילה, יש זמן ואין לחץ. שמעתי על כאלה שאפילו קוראים בלוגים שלמים. ונהנים מהאורך. בנוסף, בגלל שלא קראת (עלאק), לא שמת לב שהיה מדובר בבחורה מאוד יפה. הרוויחה את החריגה שלי ביושר. אין תקציר בשבילך

בקיצור

עולם כמנהגו נוהג , אין חדש תחת השמש , מכבי שוב תזכה באליפות , וכל זה לא מעניין לי את התחת .

אז רק אצלי...

מציצים כל הכרסתנים ברמזור כשיד אחד תחובה להם עמוק בין הרגליים והשניה מחטטת בקדחתנות באף,וצועקים בחדווה: "בובה את מוכרת?"(חולם בוו ו-כ ללא דגש) יו לקי יו :)

למעלה