זהירות !! מוכרים פנימיות מפונצ'ארות

RONBIKE

New member
זהירות !! מוכרים פנימיות מפונצ'ארות

באריזה חדשה. אחריי ניסיון גרוע שהיה לי בחנות מסויימת בפתח תיקוה אני חייב להזהיר את חבריי הפורום לבל ירכבו עם פנימית שלא ניבדקה בבית ונופחה וניבדקה שאין בה חורים. קניתי לפני מספר שבועות 5 פנימיות באריזות חדשות 4 מתוכן היו מפונצ'ארות ממבט קרוב על הפנימית ראיתי שהפנימית שנימכרה בקופסא חדשה היתה ישנה כלומר מוחזרה לתוך אריזה חדשה. קניתי 3 פנימיות שטח ושתי פנימיות כביש שתי פנימיות הכביש +שתי פנימיות שטח היו מפונצ'ארות והוכנסו לתוך האריזה החדשה.

../images/Emo18.gif צריך להיזהר מדברים כאלה...

ולא תמיד אפשר להחזיר לחנות פנימיות שנפתחו- לא משנה כמה תסביר להם שזה הגיע ככה בהתחלה.

RONBIKE

New member
החשוב ביותר זה לבדוק את הפנימית בבי

לפני שיוצאים איתה לשטח כי אני עליתי על העניין רק אחריי שאכלתי אותה בשטח נידהמתי לנפח את הפנימית שלא רצתה להיתנפח והייתי במרחק של כ-15 ק"מ מהרכב שלי ונאלצתי להזעיק את אישתי לחלץ אותי ולהקים גם את ביתי להרפתקאת הפנימיות הזו.

RONBIKE

New member
קניתי אותם בחנות ידועה בפ"ת שלא

אגלה את שמה . כל מה שאני אומר זה לבדוק את הפנימיות שלך לפני יציאה לשטח ותחזיר אותה מייד לחנות שקנית מימנה. כי לדעתי זה מעשי נבלה ממש ואף לא בטיחותי.

RONBIKE

New member
נס גבעות בהמשך למסר שלך תרשה לי

להגיב , אני לא מיתכוון לבכות על כמה עשרות שקלים ואותה חנות איתה אני גמרתי ולא אקנה מימנה יותר כי אני לא בטוח יותר במוצרים שלהם ומה הם ישחילו לו בפעם הבאה. אני באמת לא זקוק לא להחלפת הפנימיות שלהם ואפילו מוותר על הכסף שלי לצורך העניין.לי יותר חשוב שהם הפסידו אותי כלקוח שקנה מהם הרבה שילכו לחפש את החברים שלהם.

Eyal Hershtik

New member
אולי ....

אולי גם בעלי החנות לא ידעו שמישהו (מפיץ הפנימיות) עבד עליהם ? הכי טוב זה לפנות אל החנות לדרוש החלפה ואז להחליט לפי תגובתם אם זו חנות ששווה להמשיך ולרכוש בה מוצרים אייל

RONBIKE

New member
זו לא הפעם הראשונה שנידפקתי!!

מכרו לי ספידומטר שעבד בדיוק פעמיים וסירבו להחליף לי אותו, מכרו לחותן שלי אופניי ילדים והשרשרת כל הזמן מיתנתקת ובורחת תיקנו ותיקנו והכל חוזר על עצמו, אם צריך להחליף מעביר כי המתיחת הקפיץ שלו לא טובה אז מחליפים ולא מנסים לכוון . ואני לא היחיד שמתלונן. לכן מאסתי בהם יש עוד 3 חנויות בפתח תיקוה + מגה ספורט + כל החנויות של ת"א אז למה לדפוק את הראש בקיר.

RONBIKE

New member
טיראן פויה! , רכבת בנחשונים השבת??

מה עם הסינגלים של שוהם??

טיראן מ

New member
אכן, נחשונים בשבת...

לגבי שוהם, זה GAP בין נחשונים לבן-שמן שאני עוד צריך לסגור...

RONBIKE

New member
זה לא מסלול גדול אבל סינגלים חמודים

מתאים לימי שישי אחה"צ. אם ממשיכים עד לתל חדיד אז יש מסלול מלא.

yaronp

New member
הוא השתפן לנו

דוקא בשישי שעשינו את שוהם....טיראן ברח לאיזה נופש בצפון... אנחנו קרענו ת'תחת בעליות והוא היה בג'קוזי בצימר...פויה טיראן!

chooky

New member
../images/Emo129.gif אני לא מאמין

שיש בארץ חנות שבמודע ימכרו פנימית מפונצ'רת

RONBIKE

New member
אני בטוח שזו לא תקלת ייצור כי קניתי

שתי פירמות גם לאופניי הכביש שלי וגם לשטח. שוב חברה בעולם לא תרשה שבמוצריה יהיו דפקטים כאלו כי החנויות הנורמליות מייד היו זורקות את הסחורה הזו בפרצופו של הסוכן שמביא להם סחורה כזו. אני בטוח שזו מזימה של החנות פשוט להכניס פנימיות ישנות לתוך אריזה חדשה ושוב למכור אותם. את האריזות החדשות הם מקבלים בהחלפה במקום של הפנימיות ללקוחות שומרים את האריזות וממלאים אותם שוב בפנימיות הישנות וכך עושים פעמיים כסף. בדיוק שבאותה מידה ראיתי בחנות זו שמוכרים אופניים עם הילוכים על הכידון של שימנו ומאחורה במעבירים שמים מעבירים זולים לא של שימנו. האופניים מוצגות ללקוחות שלא יודעים כאופניים עם הילוכי שימנו. שתבין אני בא בטענות ספצפיות וקולעות דברים שראיתי ולא מצאו חן בעיני חשוב שאנשים יזהרו ואני נותן להם כיוונים מהיכן ומימה להיזהר. אני חייב לציין שהמדובר בחנות ספציפית אחת ולא בכולם. לכן כשאתה יוצא לקנות משהוא פקח עיניים. ברגע שחנויות יראו שיש פידבקים למה שהם עושים והעניין מגיע לציבור החנות מייד תתקן את עצמה או שתיפול מייד.

chooky

New member
../images/Emo18.gif האשמה כבדה כלפי החנות

כשאתה קונה פנימית חדשה כבר בחנות תבדוק שהאריזה ניראת מקורית והפנימית מגולגלת כמו פנימית חדשה יכול להיות שבחנות ממחזרים אריזות אבל אני לא מאמין שהם מוכרים פנימיות מפונצ'רות

למעלה