זהירות מאיציק המפנק בזבוטינסקי ר''ג

לב ענק 22

New member
זהירות מאיציק המפנק בזבוטינסקי ר''ג

כל הזמן אני נוסע ברחוב ז'בוטינסקי בר''ג קצת אחרי מסעדת שמש המיתולגית וניתקל במסעדת שיפודים חדשה בשם איציק המפנק .עכשיו בשביל הפתיחה הוא עשה משהו למשוך לקוחות שם שלטי ענק מבצע ענק כל השיפודים ב 10 ש''ח בלבד . השבוע עצרתי שם אמרתי למה לא אולי ניתן לו צ'אנס ונרויח גם זול וגם טעים . הזמנתי לי שיפוד קבב ושמתי לו מטבע של עשרה שקלים הוא צחק בגיחוך ואמר לי מה זה .אמרתי לו מה רשום 10 שקל לשיפוד אז הוא אמר לי לא זה סתם זה רק השיפוד לבד ולא ידע לתת תשובה הגיונית למה הוא מטעה אנשים . מרוב עצבים חשבתי איך לנקום בנוכל אמרתי לו אוקיי תכין לי בכל זאת איך שהוא סיים להכין לי תפיתה עם השיפוד אמרתי לו עכשיו תאכל את זה לבד ועזבתי את המקום אחרי שקיבלתי ממנו צרור קללות עסיסיות. סיפרתי את זה לכמה אנשים וכולם סיפרו לי שגם נפלו לתרמית הזו . עוד תרמית שהוא עושה זה עם המחירון שרשום בענק . רשום פיתה שווארמה 12 בגדול ורק אחרי ששוברים את העיניים רואים בקטן קטן סימון של חצי . מישהו יודע את הטלפון של המועצה לצרכנות שילכו לבדוק מה קורה שם.

שמש שמש שמש

תדבקו בשמש, לא להסתכל על שום דבר בדרך, לא איציק המפנק, לא דקר הגדול, לא דוקטור שווארמה (ניפגש באיכילוב), מקסימום פלאפל 4 טעמים.

לב ענק 22

New member
צודק .האוכל של שמש הכי טוב

וכל השאר קילקול קיבה . בטוח לא אצל הנוכל ששם שלטי חוצות על מסעדתו 10 שקל שיפוד וכנכנסים אליו הוא אומר מה פתאום .

אם כבר אנחנו בעניין חצופים ../images/Emo124.gif

אז חשבתי שראוי לשתף אתכם.. פלאפל השקם אבן גבירול המבנה הישן משמאל לבנין השקם שכבר מזמן איננו שקם אני אני חולה פלאפל את כולם מכיר כאת כף ידי ולא תמיד אוכל איפה הכי טוב אלא איפה בסדר ומזדמן לי רק כלל ברזל פלאפל לעולם לא יחכה לי לעולם לעולם אני אחכה לו אז שנים אבל שנים הייתי ביציאה מתל אביב דוחף מנה באותו פלאפל השקם פלאפל סביר נחמד ומהיר ככה על הדרך ל.. לא מעבר ואחרי שנים אני עומד שם יום בהיר לפני היה מישו שלקח מנה ונתן כסף גדול הגברת בעלת המקום אנטיפטית מטבעה לא היה לה עודף אז בעצבים יצאה הלכה לפרוט בקיוסק המשקאות הצמוד וחזרה ונתנה לו וגם היתה לה הערה שבפם הבאה יביא כסף כמו שצריך ואחרי זה אני הגיע תורי הכינה לי מנה ונתתי לה שטר של מאה שקלים כי זה מה היה לי וזו נבחה עלי לא ראיתי שההוא שלפני... ומה זה ולמה זה שמתי לה את מנת הפלאפל על הדלפק ואמרתי לה גבירתי אני הוא הלקוח לא את אני! את את ברגע זה הפסדת לקוח שנכנס אליך לכאן כל שבוע כבר כמה שנים ויצאתי ומאז כף רגלי לא דרכה ולא תדרוך שמה זהו

ח ר ו ב

New member
חוויה מתקנת לחליל..

פלאפל טעים , בזכות עצמו . בנפרד גם. עם פיתה תימניה רכה , ודברים טובים נוספים. וחיוך. פאלפל מאיר. שכונת התקווה , רחוב אצל , בצד המזרחי ,בחלק הדרומי. ומשם דקה לאיילון .

תודה חרוב

יבדק בשבוע הקרוב... אני אוהב את שלי במת בפיתה תימנית כזו טריה שמנמנה ורכה (כמו בג'ינה) תפלאפל עצמו אוהב ירוק מכוסברה ומתובל עדין טחינה חזקה וסמיכה טיפה אריסה רק אם יש טובה וקצת סלט זהו הפואנטה בפלאפל היא כמו בשניצל שחובה לאכולותו מיד בגמר טיגון אז הוא רך נימוך טעים עסיסי ונהדדדדדדדר דקות אחרי כן הוא מתייבש ומאבד הכל שניצל, כבד עוף וחלק מהמטוגנים גם הם כנל.. בקיצור.. ישר מהשמן פלאפל שעמד בקערה ולא משנה כמה חם יגידו לעולם לא אוכל ומקומות טובים גם לעולם לא יכינו מראש לקוח מגיע - מכינים לו והוא אחר כבוד מחכה אגב במשך שנים היה לי רעיון לסטארטאפ פלאפל בטעמים אףחד לא חשב על זה אני פשוט אמרתי לעצמי שזו תערובת פשוטה ואפשר בכל מיני וזה פשוט ומתבקש אבלא מימשתי כמה שנים אחרי לפני דומני שמונה תשע שנים הרעיון שלי קרם עור וגידים והפך לז'אנר אמנם רשת פלאפלים שקמה על הרעיון נסגרה והרבה קטנים ניסו אבל אףחד לא לקח את זה רחוק כמו רשת שדמיינתי פלאפל הכי ישראלי שיש אגב גם אחד ממוצרי המזון הכי מזינים ובריאים שיש

ננה f

New member
כשהשמן איכותי.... זה בריא.

בבית עושה ומטגנת בשמן זית. לא אוהבת פלאפל בטעמים. אוהבת כמוש הוא עתיר שום ונענע(כן תשאלו את התימנים) אבל בעדיפות? לטעמייה. ולא אוהבת את פלאפל ג'ינה במיוחד לא הפיתות שם שהכל בצקי לגמרי, ולא קליל ואוורירי. פיתות תקנה של אמנות הלחם- סוף הדרך. (יש ברעננה המאפייה ממוקמת ליד זו של ארטיזן מאחורי רננים) הם משווקים לכמה מקומות באיזור. ויש חנות שלהם בלב העיר בהרצליה. ואין על הפיתות שלהם. אם אתה רוצה סיור מודרך תבוא בשישי לחנות שלהם איתי. ידרכו לך על הרגליים כמו שצריך ...

ראובל

New member
נימוח, נימוח, לא נימוך למען השם

ובריא? נו. כמויות השומן שבו יכולות להספיק לשתי יממות. אבל טעים - בטח

אתה בפה שלי?

אצלי בפה הוא נימוך ככה
צא ולמד אם לא ידעת.. בניגוד לתדמיות מהן אתה ניזון טיגון בשמן עמוק וחם סוגר תמוצר ומהר לכן דווקא מונע ספיגת שמן ובריא אופס ספיחה לא ספיגה

אז הנה ../images/Emo207.gif - פלאפל טוב בצ. ת"א ?

כשהייתי ילדה, פלאפל השקם אכן היה הקבוע. אח"כ עברנו לפלאפל בהדר יוסף והיה גם גל של מלכות הפלאפל (שאפילו אני, שלא אוהבת פלאפל, הצלחתי לחבב). הגבר נשבע בפלאפל שליד השוק ברמלה, וטרם מצא תחליף טוב בת"א. אז איפה, איפה אני יכולה לקנות פלאפל טוב, סלטים עסיסיים וצ'יפס פריך בצפון ת"א ? -- אל תשלחו אותי לכרם או כאלה, אנחנו בקושי מגיעים לשם.

almogi

New member
מבורך - נפילה

אחרי שנים שלא אכלתי במבורך (נולדתי בצפון הישן כך שמבורך היה הפלאפל של ילדותי, ועד לפני שלוש שנים הייתי אוכל שם קבוע בכל פעם שהייתי מבקר את ההורים). נפילה אדירה. פלאפל קשה, בקמצנות. סילקו את כל התוספות שהיו קודם (איפה הצנון ?) החריף היה מזעזע (לא חריף ומלא פלפלים ירוקים קצוצים גס). אפילו הקציצות נראות אחרת (איפה הקציצות הכפולות שהיו הסמל המסחרי שלהם ?). אני לא חוזר.

ומומלץ מאד גם "פלאפל הכיכר"

איבן גבירול 79 (כשבאים מכיוון צפון קצת לפני רחוב הדסה )

ronliv

New member
אם כבר אז רק טורקיש שווארמה בפ"ת

ברח' חיים עוזר - הכי טעים!

למעלה