זהירות - חָרָא מהשמיים

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member
זהירות - חָרָא מהשמיים

זהירות - חָרָא מהשמיים
אדם ממדינת קליפורניה ארה"ב ניצח חברת תעופה בעת שזה תָּבַע את חברת "אמריקן איירליינס" לאחר שגושים קפואים של אַשְׁפָּת חֲדַר נוֹחִיּוּת נחתו על סירתו בלב ים. חברת התעופה חוייבה לשלם לו סכום של £2,000 מקור: © Associated Press פרסום: Ananova

urielp

New member
אתה רוצה להגיד לי שהחרא נופל מהמטוס

זהירות - חָרָא מהשמיים
אדם ממדינת קליפורניה ארה"ב ניצח חברת תעופה בעת שזה תָּבַע את חברת "אמריקן איירליינס" לאחר שגושים קפואים של אַשְׁפָּת חֲדַר נוֹחִיּוּת נחתו על סירתו בלב ים. חברת התעופה חוייבה לשלם לו סכום של £2,000 מקור: © Associated Press פרסום: Ananova
לאחר שמורידים את המים? זה נשמע לי לא הגיוני!

singera

New member
הסבר

לאחר שמורידים את המים? זה נשמע לי לא הגיוני!
הסבר
בעת טיסות ארוכות ניתן לרוקן את מיכלי המטוס ע"י אטימת הכניסה שלהם ופתיחת מתח אחר שלהם לכיוון חוץ המטוס

oren*

New member
../images/Emo6.gif סיפור ענק

זהירות - חָרָא מהשמיים
סיפור ענק

david80

Member
לא מאמין!!!

זהירות - חָרָא מהשמיים
לא מאמין!!!
רק לאחרונה התאפסתי לאחר ששמעתי שהשפכים באסלות בקרונות הישנים נשפכים היישר למסילה, ועכשיו, ישירות לאוויר? כיצד פועלים השירותים בקרונות החדשים וכיצד באוניות ובאוטובוסים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה