זהירות הפתח מנסה להרעיל לכם את האוכל

גידעון1

New member
חחחח אם הדרישה שלך תתגשם אתה תכניס המון

המוני ערבים למעגל האבטלה.

גידעון1

New member
ואם הם לא יסתדרו מה אז תגיד? גזענות זה מה

שתגיד! כל פעם כשהיה חרם יהודי על על ערביי ישראל, הערבים זעקו שנחזור לקנות אצלם אז בבקשה ממך אל תהיה גיבור גדול!

ומה בדיוק החוכמה בלהחרים את ערביי ישראל

באופן קולקטיבי? בלאומנים שביניהם זה ממילא לא פוגע. אם כבר אז להיפך - זה מקדם את ההתנגשות שהם עצמם מייחלים לה, זו שמבחינתם "תביא לשחרור פלסטין". במי זה כן פוגע? באלה שמראש בונים על שיתוף פעולה כלכלי וחברתי עם יהודים... בקיצור - טמטום
אולי זה נשמע פרדוקסלי, אבל שיטה יעילה הרבה יותר לפגוע באופן ממוקד בלאומנים - היא דווקא להמשיך את החיים כרגיל. במילים אחרות, ולהתעלם מכל סוג של לחץ שהם מנסים להפעיל, ואם כבר מפעילים לחץ נגדי - למקד אותו בקבוצות הלאומניות, ובשום אופן לא בקבוצות אחרות.

גידעון1

New member
למה אתה מפנה אלי את הטיעון הזה?

מוחמד הוא זה שקורא תיגר שלא נקנה אצלם יותר. אני הראתי לו באמצעות דוגמא שהערבים ממש לא תומכים בפניני החכמה שלו

לא אליך.. לאהרן שאיים בסילוק עובדים ערבים

באופן גורף ממסעדות, בגלל שני מחבלים שניסו להרעיל אוכל...

'אהרן איים', ../images/Emo6.gif יא ../images/Emo151.gif

כתבתי מה שיקרה, זה לא 'איום' שלי. אבל אני לא אאשים את מי שיסרב להעסיק עובדים ערבים במסעדתו או יהודי שיסרב לאכול במסעדות כאלה. אתה כמובן יכול להעסיק במסעדה שלך את כל החמאס ואישתו.

עשיתי לך הנחה גדולה..

התכוונתי לכתוב "התליין איים". אבל הנחתי לעניין , לאחר שנזכרתי שבסופו של דבר סייגת את נכונותך לתלות את הסרג'נטים במו ידיך...

מוחמד5

New member
עופר

מי שלא קונה אצל ערבים ,לא יבוא בוקר אחד ויתחיל לקנות אצלם. כך שאין חרם ואין בטיח,מי שקנה ימשיך לקנות ומי שלא קנה לא יתחיל. למה לעבוד האחד על השני !

אתה צודק במידה מסויימת

צריך להוציא אל מחוץ לחוק את האירגונים הקיצוניים ביותר התומכים בטרור הערבו-איסלאמי: אבנאא אל-בלד, מפלגת בל"ד, התנועה האיסלאמית הצפונית ואירגוני הסטודנטים הערבים ולדכא אותם ללא רתיעה תוך שימוש בתקנות ההגנה לשעת חירום כמו נגד תנועת אל-ארד בזמנה. את חברי הכנסת טיבי, ברכה וא-סאנע צריך לפסול מלהתמודד בבחירות. עבור המפלגות והאירגונים האחרים זה יהיה אות אזהרה חד-משמעי שחלפו ימי הקרנבאל שלהם שבהם הם יכלו לירוק בפניה של המדינה מבלי לשלם מחיר כלשהו. היישות הציונית צריכה להציג להכות בשונאיה כמו פעם. לגבי החרם צריך להפעיל אותו בשום שכל: לקרב אוהבים ולהרחיק שונאים. לא לפגוע חלילה ביישובים כמו הכפר טייבה במועצה האזורית גלבוע, אבל לנתק מגע עם מרכזי הלאומנות הפלסטינית כמו אום אלפחם או כפרים קיצוניים בגליל נצרת דוגמת כפר כנא, משהד או כפר מנדא. ברור שגם שם יש צדיקים, אבל אי-אפשר להפריד את המוץ מן התבן עד הסוף.

עפ"י אילו קריטריונים קבעת מהם מרכזי

הלאומנות הפלסטינית? והאם היית מאפשר למסיתים דוגמת ליברמן להתמודד בבחירות?

respecta1

New member
אם ליברמן מסית לפי מה שאתה חושב

אז הרי טיבי זחלאקה וחבריהם כבר היו צריכים להשלח לכלא ממזמן....

מה טיבי אמר שיכול להיחשב כהסתה?

אני עוקב במשך שנים אחרי ההתבטאויות שלו, ולא זכור לי שהוא הסית בשום צורה שהיא. ראא'ד ס'לאח הוא בהחלט מסית ולאומן קיצוני, וזחאלקה נמצא מבחינתי על הגבול בעניין הזה (הוא ללא ספק לאומן פלסטיני, והבנתי זאת כשהוא סירב לחתום על מכתב הקשור בחיילים החטופים בלבנון).. ליברמן סיפר שערבים שורפים דגלי ישראל בהפגנות (שקר וכזב), ושהמשטרה לא מונעת זאת. הוא בונה על האחוז הגבוה של גזענים / תמימים / מטומטמים בחברה הישראלית, שיאמינו לדבריו לפני שיבדקו את העובדות מקרוב. טוב נו....... הוא בסה"כ ממשיך את דרכם של קודמיו, שמכרו לנו את סיפורים מסמרי שיער על "סכנה דמוגרפית" ..

respecta1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"אני גאה שהשהידים והנופלים הראשונים באו מהפת"ח" "התנגדות לכיבוש היא זכות לגיטימית" ואלה כמובן ההתבטאויות היותר קיצוניות, אם אתה קורא למשפט כמו זה שבהפגנות הלאומניות של הערבים שורפים דגלים והמשטרה לא עוצרת (ואכן היו כמה אירועים שבקלות אפשר היה לחשוב ששרפו דגלים, ובכל מקרה שריפת דגל זה משהו סימלי, שמסמל את מה שהם צועקים בהפגנות האלה) הסתה אז כמובן אין בכלל מה להוסיף על טיבי וחבריו. "סכנה דמוגרפית"..חח עופר אתה משום מה מקצין את דעותיך משמאל ציוני ושפוי שהיית מכמה שראיתי בהודעות הראשונות אתה נעשה שמאל יותר ויותר קיצוני ופחות ציוני.

לפי אותם הקריטרנים שלפיהם הם מזדהים

עם הטרור הערבו-איסלאמי. לגבי ליברמן: בוא נקרא את הראיון שלו לעיתון 'כל אל-ערב' ונשווה אותו לדבריהם של טיבי ושות'. הדברים מדברים בעד עצמם. ליברמן: ליברמן: אתמוך בח"כ ערבי בישראל ביתנו יו"ר סיעת ישראל ביתנו מבטיח בראיון לעיתון ערבי ישראלי: אתמוך במועמד ערבי ברשימת הסיעה. ליברמן חושף בראיון כי הוא מכבד את נסראללה כאויב, ומעלה את רעיון 3 המדינות: ישראל, הגדה והרצועה "ההנהגה חלשה". ליברמן (צילום: AP) 04/04/08 14:10 מאת: קאיד דאהר ראש סיעת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, מבטיח להציב מועמד ערבי ברשימת סיעתו בבחירות הבאות לכנסת. "המפלגה שלי השיגה הרבה קולות מהמגזר הערבי, לא רק בשפרעם, ואני מצפה שהרשימה הבאה לכנסת תכלול מועמד ערבי", אומר ליברמן בראיון מיוחד לעיתון "כל אל ערב", היוצא לאור בנצרת. "אני אתמוך במועמד הזה כדי שיצליח להגיע למקומות הראשונים במפלגה ולהיבחר לכנסת". בראיון מיוחד לעיתון ערבי בישראל מביע יו"ר ישראל ביתנו הערכה לכוחו של מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, ואומר כי הוא מכבד אותו כאויב. לדבריו, מדובר ב"אישיות פקחית מאד, המנצלת את האלמנט הנפשי בצורה מובנת וברורה". עם זאת מדגיש ליברמן: "אינני מוכן לשבת עם נסראללה למו"מ, כיוון שאנו לא כבשנו שום חלק מלבנון ולכן אין לו זכות לדרוש מאיתנו דבר או לתקוף אותנו". "אנו בדרך לבחירות" "ההנהגה הישראלית חלשה מאד", קובע ליברמן ואומר כי ראש הממשלה, אהוד אולמרט, היה צריך "להמשיך במלחמת לבנון עד הסוף, אך הוא החליט להפסיק אותה באמצע. אם רצית שלום, היית צריך להתכונן למלחמה. אולמרט טעה וממשיך לטעות במדיניות שלו". לדברי ליברמן, כשסיעתו היתה בממשלה, היא נתנה לאולמרט תקופה של 15 חודשים כדי שישקם את הצבא לאחר המלחמה, וכדי שהממשלה תוכיח את עצמה. "הדבר לא הצליח", אומר ליברמן, "ולכן אני סבור שאנחנו בדרך לבחירות חדשות". "ראאד סלאח צריך לחיות בפלסטין" ליברמן גם מתייחס בראיון לסוגיית ערביי ישראל, ואומר כי עליהם לבחור בין שירות צבאי לשירות לאומי, ולהכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית ציונית. באשר לשר המדע, התרבות והספורט, ראלב מג'אדלה (עבודה מימד) אומר ליברמן כי עליו לכבד את ההמנון הישראלי – אחרת "אין לו מקום כשר בממשלתנו ובארצנו". השייח ראאד סלאח, מנהיג הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית בישראל, טוען ליברמן, צריך לחיות במדינה פלסטינית. לדבריו, אישיות כזו לא צריכה לחיות בינינו... הצעתי לצרף את אום אל-פחם למדינה הפלסטינית, במסגרת הסכם להחלפת שטחים, ולכן סלאח צריך להיות שם ולא בינינו". רעיון 3 המדינות באשר לתהליך המדיני, אומר ליברמן כי על ירושלים כולה להישאר בידי ישראל, מלבד הכפרים ומחנות הפליטים שסביבה, אשר לטענתו לא צריכים להיות בשליטה ישראלית. ליברמן מוסיף, כי נשיא הרשות הפלסטינית, מחמוד עבאס (אבו מאזן) אינו ראוי להמשיך ולשמש בתפקיד, ויש להחליפו. יו"ר ישראל ביתנו סבור, כי בהסכם עתידי יש להפריד בין רצועת עזה לבין הגדה המערבית, ומביע תמיכה ברעיון של 3 מדינות נפרדות: ישראל, הגדה ורצועת עזה. "אנחנו צריכים למנוע את הקשר שבין רצועת עזה לגדה המערבית, ולכן הצעתי שלוש מדינות", אומר ליברמן, "הייתי רוצה שעזה תעבור לשליטה מצרית, אבל מצרים לא רוצה". http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/Political/200804/20080404135843.htm אחמד טיבי: "טיבי, שלרגע שכח כנראה באיזה פרלמנט הוא חבר, הצליח להלהיב את ההמון: "יאסר ערפאת, בעל הכאפייה שעדיין עמנו", קרא, והאלפים הריעו והחמושים פתחו בירי. חבר הכנסת שטבע בעבר את המונח "אינתיפאדת אל-אקצה" ניצל עד תום את הבמה והרייטינג הגבוה (שידור חי בתחנת הטלוויזיה אל-ג'זירה) לנאום שכולו פתח: "ברכותי לאנשי הפתח שמקרבם נפלו השהידים הראשונים ונעצרו האסירים הראשונים", זעק בקול נרגש. "הם (ישראל, א"י) רוצים לחסל את פלשתין, אך אנו נמשיך במאבק עד להקמת מדינה שבירתה אל-קודס". ואז, כמיטב המסורת הדמגוגית של ערפאת, חזר על כך שלוש פעמים. הקהל הגיב מיד: "לירושלים צועדים מיליוני שהידים"." http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=812747&contrassID=2&subContrassID=21&sbSubContrassID=0 מוחמד ברכה: "צעדה בעכו לזכר פורעים ערבים מימי המנדט יום שישי, 17 ביוני 2005, 18:19 מאת: ג'קי חורי, הארץ מוחמד ברכה. "זכותו של כל עם להחיות את זכרם של חלליו" 3 הפלסטינים הוצאו להורג ע"י הבריטים בגין רצח יהודים בפרעות תרפ"ט. בצעדה השתתפו ערבים ישראלים וחברי חד"ש, בהם ח"כ ברכה". http://news.walla.co.il/?w=/90/732951 טאלב א-סאנע: "ההתבטאויות שמשמיעים חברי הכנסת הערבים בזכות ההתנגדות האלימה לישראל מתאפיינות לעתים בסגנון של רמזים שקופים המובנים היטב לציבור הערבי, מחמת החשש מפני תגובה חריפה של רשויות החוק ובית המחוקקים הישראלי. הצהרות מפורשות בזכות פעולת טרור קונקרטית אינן שכיחות, אך גם מקומן אינו נפקד. כך, למשל, התבטא חבר הכנסת טאלב א-סאנע, בריאיון לטלוויזיה של אבו-דאבי בראשית אוגוסט 2001, בזכות פיגוע ירי שהתרחש בלב תל אביב: "מדובר בפעולה בעלת איכות מיוחדת, כיוון שהיא נועדה לא נגד אזרחים אלא נגד חיילים בלב מדינת ישראל. הישראלים צריכים להבין שאם אין ביטחון לפלסטינים לא יהיה ביטחון גם לישראלים. כמו שהם מגיעים לשכם, ככה הפלסטינים מגיעים לתל אביב". הוא הדגיש כי "אין במקרה הזה רגשות אשמה ואנו לא נצטדק. זהו מאבק לגיטימי מן המדרגה הראשונה של הפלסטינים והוא בוצע נגד חיילים ולא נגד נשים וילדים".49 אכן, התמיכה בהרג ישראלים מתורצת לעתים קרובות באופיין של המטרות - חיילים או מתנחלים. כאשר נשאל חבר הכנסת צאלח סלים מחד"ש על יחסו לחוליות חמאס המחסלות חיילים ישראלים מן המארב, השיב: "לכל אדם יש זכות לפעול בשטח כבוש נגד חיילים המתעללים באוכלוסייה. העם הפלסטיני סבל מאוד. כל עם שנכבש פעל כך". לדבריו, היהודים היושבים בחברון "הם לא אזרחים ולא חיילים, הם יתושים".50 חברו לסיעה האשם מחאמיד אף הסביר בריאיון עיתונאי מדוע לא יתקומם אם פלסטינים יפגעו באוטובוס של מתנחלים בשטחים, גם אם יש בו ילדים: "אם ילד יושב בתוך אוטובוס של מתנחלים, או חיילים חמושים של הכיבוש, אז אתה רוצה שלא יילחמו בהם בגלל ילד אחד שאולי יושב שם ואולי ייפגע?"51 http://www.jafi.org.il/education/ivrit/Tcelet/t133.htm

0006

New member
עופר למזלי אתה במיעוט במדינה הזו

למזלי השמאל היהודי תמחיל להתעורר ולהבין שאין כאן דו קיום עם ערביי ישראל או יותר נכון הפלסטינים שחיים בישראל יותר ויותר יהודים מתעוררים ומבינים שיש צורך אמיתי לעשות הפרדה ביננו לבין הערבים אני רק יכול לאחל לך שתתוערר כמה שיותר מהר

למעלה