זהו רישמי וסתם רציתי לשתף...

זהו רישמי וסתם רציתי לשתף...

אנשים מתרחקים ממני כמו מאש...טוענים שאני התחרפנתי ביותר מאז רמת גן ועוד יותר מאז לונדון... אנשים מתרחקים ממני הפכתי למטרד
וזה מעצבן...כי אף אחד בסביבה שלי לא בעניין של דפש...או בקושי... אולי באמת הגזמתי בהתלהבות האובר מאז שהם היו בארץ ( כמו שאמרתי תמיד הייתי בעניין אבל זה הקצין מאז ההופעה בישראל ).... אבל, מה לעשות??? הם עושים לי טוב...וקשה לי להפסיק.. אני חייבת טיפול דחוף נראה לי והופעה נוספת...קרובה וזולה.

Another Girl

New member
../images/Emo24.gif

אמנם אני לא יודעת בדיוק במה זה מתבטא בפועל, אבל בעיניי זה אך טבעי שתהיי ב"אקסייט" (
) אחרי שרק חזרת מחוויה אינטנסיבית כזו שקשורה במושא אהבתך/הערצתך/וואטאבר. מי שאת באמת חשובה לו ומכיר אותך יידע להתמודד עם זה עד שזה יירגע אצלך קצת (ובכלל!). ומי שלא... טוב, את כבר יודעת.

תודה על העידוד...../images/Emo140.gif

זה מתבטא בעיקר...בדיבורים אינסופיים על החוויה של ההופעה, השירים והחבר'ה גם ( אחחח דייב בעיקר
והאמת גם מרטין
)... שמיעת השירים נון סטופ ברכב ובאייפוד. אנשים ממש נשבר להם ובייחוד נשבר להם שבת 34מדברת עליהם המון...כל הזמן אומרים לי הלו, את לא בת 16 כבר... וזה ממש מעצבן!!!

Doriiin

New member
את לא היחידה.. יש עוד הרבה אנשים כמוך ../images/Emo13.gif

אין סיבה להרגיש רע רק משום שלאנשים אחרים זה נראה מוזר. גם אני מקבלת תגובות לא אוהדות במיוחד לגביי החלק שדפש תופסים בחיי, וגם אני מדברת הרבה על הלהקה, שומעת כל הזמן את השירים ורואה באייפוד בכל הזדמנות קטעים מהופעות חיות.. מתלהבת אם פתאום אני שומעת במסעדה/חנות שירים שלהם וכו'..
תראי את זה ככה - אנשים שלא בתוך זה לעולם לא יבינו.. לכן אין צורך אפילו לנסות להסביר להם. תביעי את השגעונות שלך בכייף בפורום, אנחנו מקבלים את זה בברכה

Doriiin

New member
../images/Emo140.gif דרך אגב

מתוקף היותי חובבת סדרות, התחלתי להשלים לאט לאט את "האלופה 3 " . העורך המוזיקלי/המפיק/מי שאחראי על המוזיקה בקיצור (
), מאוד מאוד אוהב את דפש.. בכל פרק כמעט יש איזכור..בינתיים Playing the angel מככב !

Plum fairy

New member
חביבתי את נורמאלית!

חייבת להגיב על כמה דברים: 1. לגיל אין משמעות בעניין הזה, ואם כן זה רק לטובה, מעיד עליך שאת עקבית והולכת עם הלב ולא עם העדר (אני בת 37 ומעריצה את דפש מגיל 16) 2. לכולם יש "התמכרויות", אצלנו במחלקה לדוגמא רופא אחד הוא פריק מטורף של גאד'טים, יש לו כל דבר חדש שיוצא לשוק, רופא אחר מטורף על מכוניות ומחליף כל שנה למשהו מתקדם וטוב יותר, מנהל המחלקה, פרופסור, אוהד שרוף של מכבי ת"א בכדורסל, טס כמעט לכל המשחקים שלהם בחו"ל ולא מפספס משחק אם הוא בארץ ועוד היד נטויה ויש לי המון דוגמאות אז..מי שמתרחק ממך שיקפוץ לך, כל עוד זה עושה לך טוב - לכי על זה, כל עוד זה לא מזיק ופוגע - תתלהבי כל עוד רוחך בך! אין שום רע בכך, נהפוך הוא! לגבי טיפול - לא נראה לי, לגבי הופעה - יאללה קדימה! אני מציעה לכל אלו שטוענים שהתחרפנת לבדוק מה מחרפן אותם, ואת בינתיים תהני ממוזיקה טובה!

R h o n e

New member
../images/Emo45.gif

מסכים עם כל מילה!! אל תתני לאנשים רעים להשפיע עלייך - DM זו המחלה הכי טובה ביקום. אומנם איתי לא ניתקו קשר אבל גרמתי לחברים שלי לשנוא את DM בדם, הם רק מאחלים לפירוקם... וכמו כן גם אני ה"חולה נפש" והמטורף והלא נורמלי וכו'....

nepet

New member
או כמו שאומר המרצה שלי לכלכלה באו"פ

כל אחד והתועלות שהוא מפיק. אחד נהנה לשלם 10 ש"ח על קולה וחושב שזה הדבר הכי טוב, אחד נהנה לשלם 1000 ש"ח על בקבוק יין וחושב שזה הדבר הכי טוב (בהקבלה לגאדג'טים והמכוניות). ואם ציטוט אם אפשר, מנהל הפורום באתר של פורטיס שאומר לו כל הזמן "אתה נורמלי אנחנו משוגעים", אפשר להשליך את זה על הגרופיס של הדפשים. אנחנו נומרלים ...

יאמה

New member
גם אני רציתי עוד אחרי ההופעה בלונדון

קניתי כרטיס להופעה הבאה בO2 , ב20/2 מה אכפת לי אם חושבים שהגזמתי
אני כל כך שמחה שאני אראה אותם שוב!!

איזה כיף לך!!!

גם אני רוצה
אבל אני חייבת יעד קרוב,זול ולקראת האביב... נו...הלוואי והטור ימשך עוד קצת...

למעלה