זהו..עכשיו זה רישמי...

Under Mi Sensi

New member
זהו..עכשיו זה רישמי...

ברגע שהקארד של אירוע 126 נסגר ידעתי שאני חייב להיות שם... עוד לא היה אירוע שמפוצץ בכלכך הרבה לוחמים שאני אוהב - Silva,Belfort,Franklin,Jones. וכשהבנתי שהאירוע הולך להיות ב Mandalay Bay בוגאס בכלל כבר לא חשבתי פעמיים... אני הולך להגשים 2 חלומות - גם להיות באירוע רשמי של ה UFC וגם לבלות שבוע בוגאס... כמו שאתם רואים לפי הקבלה שצירפתי התענוג הזה עולה לא מעט בלשון המעטה.וזה עוד לפני ההוצאות של הטיסה והמלונות...אבל אחרי תקופה לא קלה בחיים שלי החלטתי שאני חייב את זה לעצמי... אני טס עם בן דוד שלי וכל מי שרוצה לבוא מוזמן :)

Indego

New member
וואי, אני מקנא בך...

הלוואי עליי, אתם תיהנו בטוח. זה אירוע מטורף, וקרב מטורף ! אל תשכח להביא תמונות\וידאו\ראיונות עם בלפורט אחרי הניצחון וכ'ו...

udi102

New member
תעשה חיים הכי חשוב ....

אירוע ענק וכנראה שהוא יהיה גם אחד הטובים איי פעם

Under Mi Sensi

New member
אל תקנא..תבוא גם :)

זה הכל עניין של החלטה... ולמרות שקניתי כרטיסים לא זולים יחסית אני עדיין אהיה רחוק מאוד מהלוחמים ובגלל זה לצערי לא נראה לי שתהיה לי אינטראקציה איתם...

fatut7

New member
מקום מצויין! יותר טוב מליד הזירה בדוק

ליד האוקטגון יש את הגדר ומליון צלמים ותכלב לא רואים כלום. איפה שאתה לדעתי זה טיפה מוגבה ורואים מושלם. תעשה חיים תותח.

FrecCo

Member
מעניין כמה זמן ישארו כרטיסים

אם עוד שבועיים יהיה כרטיס אני בא :)

Under Mi Sensi

New member
מזה בידיוק פחדתי...

לא רציתי לקנות לפני שאני אקבל ויזה ואת כל האישורים.אחרי שסיימתי עם הכל דבר ראשון רצתי לאתר וקניתי כרטיס.ועד שזה קרה התפללתי והלכתי לאתר כל יום לבדוק שעוד נשארו כרטיסים... יש סיכוי שישארו כרטיסים גם עוד שבועיים אבל זה סיכון רציני... יאללה בוא!! :)

Indego

New member
זה בטוח יהיה אירוע של Sold out...

אנדרסון סילבה קבוע ממלא אולמות עד אפס מקום. וגם עכשיו, פעם ראשונה שמביאים לו מתמודד שבאמת מסוגל לעשות לו משהו בעמידה. בטח יהיה קאונטדאון מפלצתי.

Under Mi Sensi

New member
ברור שזה יהיה Sold out..השאלה מתי...

אולי שבועיים לפני אולי שבוע ואולי גם כמה ימים ספורים לפני המופע... האמת שאני לא מבין איך כבר עכשיו המופע עוד לא Sold out...

AmitNHB

New member
כי בווגאס יש אירוע כל כמה חודשים והמחירים

בשמיים בעוד שהכלכלה בקנטים. חוץ מיזה שהרבה פעמים כאשר אומרים שאירוע הוא sold out זה sold out אחרי שחילקנו 5,000 כרטיסים בחינם.

AmitNHB

New member
אל תשכח ../images/Emo248.gif ולהעלות כאן את התמונות שבאמת

נוכל לקנא כמו שצריך.
תהנה.

Under Mi Sensi

New member
תודה :) אשתדל...

אם גם תיהיה שם תקשורת WIFI אני אוכל לעדכן ב LIVE בפורום עם האייפוד שלי מההיכל...

danielmo1

New member
הקנאה הקנאה אלוהים

תהנה חבר, באמת איזה אירוע, אם יש אירוע ששווה לבזבז עליו קרוב ל10,000 שקל+- זה האירוע הזה בהצלחה לבלפורט :)

וואי וואי וואי.......

526 דולר...איפה אתה הולך לשבת? אם היה לי כסף מיותר הייתי מצתרף אליך..

למעלה