זהו נמאס ממיקרוסופט ווינדוס

zmir2003

New member
זהו נמאס ממיקרוסופט ווינדוס

שלום לכולם אני חדש פה :) כבר מזמן החלטתי לעבור ללינוקס. הקש ששבר את גב הגמל בישבילי היה ביום שבו מיקרוסופט החליטה שהורדות של עידכונים מהאתר שלה יתבצעו רק למי שיש לו ווינדוס חוקי. למי שאין יכול להסתמך על אופציית ההורדות האוטומטיות מאתר העידכונים (אופציה שאצלי בדרך כלל אף פעם לא מופעלת). והיום היה השיא. בלי להיכנס לפרטים מיותרים היה עלי היום להתקין את המערכת מחדש (לאחר ששיחקתי עם כמה הפצות של לינוקס בנסיון להתחבר לאינטרנט ללא הצלחה{כרטיס רשת בעייתי}) משהו השתבש בהתקנת האנטי וירוס ועכשיו אין לי שום דרך להסירו או להתקין מחדש..האופציה היחידה היא הסרה ידנית ולקוות שזה יעזור..אז די נמאס לי...למה אני צריך לעבור שבעה מדורי גיהנום רק בישיביל להתקין אנטי וירוס בוינדוס?...בלינוקס זה לא יקרה ונכון להיום ברגע שאני מקבל קו ADSL בחדר(מקווה כבר בשבוע הבא) אני מוחק לחלוטין את וינדוס ועובד רק עם לינוקס...(האמתי שכבר התחלתי לעבוד איתה :) )סורי על הוצאת הקיטור :) ועכשיו שאלה..האם הפצת מנדריבה 2005LE גרסת אחד היא ההפצה שתומכת הכי טוב בעיברית? מהנסיון הקצר שלי איתה היא נחמדה מאד. יכול מאד להיות שאני יתחיל איתה..למישהו יש עוד רעיון להפצה ראשונה למשתמש מתחיל (עם תמיכה בעיברית עד כמה שאפשר) תודה מראש איתן

antidot

New member
אתה עוד מחפש הצדקה ?

יש לך עותק לא חוקי וחסמו לך. על זה אתה עוד מעז להתלהם ? סלח לי, אבל הבעיה במקרה שלך היא לא מערכת ההפעלה.

Jonatan 44

New member
אתה מישתמש לא חוקי

ויש לך עוד דרישות

zmir2003

New member
בדיוק בגלל זה אני עובר ללינוקס

נב:אל תהיו לי יותר קדושים מהאפיפיור. אתה רוצה להגיד לי שבחיים לא הורדת\השתמשת\התקנת תוכנה לא חוקית? אף פעם לא ראית סרט שהורדת מהאינטרנט? או הורדת שיר? אני בהחלט לא מצדיק את עצמי כשאני אומר שאני משתמש לא חוקי בוינדוס חלק מהסיבות שבגללן אני עובר ללינוקס היא החוקיות שבדבר.

DToNAToR

New member
זאת גם סיבה

לשאלה שלך - כל הפצת לינוקס תוכל לקנפג שתוכל לכתוב ולראות עיברית, אבל מנדריבה היא אופציה בכלל לא רעה למתחילים. תבדוק גם את גרסת הדיסק היחיד של מנדריבה - "אחד". תמצא אותה ב ehad.berlios.de

Jonatan 44

New member
אני לא צדיק תמים

ואני לא תלית שכולה תכלת. אני פשוט אומר שזה לא מהלך לא הגיוני.

שלום ../images/Emo13.gif

אני אישית התחלתי רק לאחרונה (ימים מס') לעבוד עם לינוקס, גרסת הפצה של אובונטו. אני יכול להמליץ עליה בחום רב ניתן להוריד את קובץ ההתקנה בפורמט iso בלינק הבא http://us.releases.ubuntu.com/releases/5.04/ubuntu-5.04-install-i386.iso לגבי השימוש שלך בווינדוס והטענות שמייקרוסופט חסמו את ההורדות מהאתר שלהם בפני מערכות לא חוקיות (פיראטיות) זו כבר בעיה אחרת. זו גם אחת הסיבות אצלי שהחלטתי לאחר הרבה שנים שאני עובד רק עם המערכות של מייקרוסופט ולא הכרתי שום מערכת אחרת, לעבור עכשיו למערכות של לינוקס. אבל, מה שכן, לנו, המשתמשים הפיראטים במערכות של מייקרוסופט אסור לנו לבוא בטענות שהחברה חוסמת לנו אפשרויות שונות כגון ההורדות והעידכונים. במידה ויש לך עוד שאלות שנוגע לווינדוס (או לחילופין לאובונטו, לא שאני מתמצא גדול אבל בימים האחרונים הצלחתי ללמוד מס' דברים) אתה מוזמן לפנות אלי ואנסה לעזור לך בשמחה

masterform

New member
המלצתי

תתקשר לתמיכה הטכנית של WINDOWS ותעלה בפניהם את הבעיה. אני בטוח שהם ישמחו לעזור לך לעקוף את החסימה של משתמשים לא חוקיים

למעלה