זהו זה סופי

• פותח הנושא row
  • פורסם בתאריך

row

New member
זהו זה סופי

אני בנ"מ הקצין מיון הודיע לי שלשם שובצתי והסכמתי ברצון (למרות שאחרי מה שעשו לי בבקום לא ממש יש לי מוטיבציה להתפנות, סביר להניח שבסוף בגלל המניאקים האלה אני אצא גובניק) אבל סבבה אני בנ"מ בינתיים... בכל אופן מישהו יודע משהו על המסלולים והתפקידים השונים שם?

GS2003

New member
הנה קצת על הנ"מ...

אני פשוט בדיוק יושב עם אחת שכרגע סיימה טירונות בנ"מ. והיא תמשיך מפה: מה אתה רוצה קרבי קרבי או קרבי בתחבשנות?

row

New member
יש לי בעיות עצבניות בגב ובברכיים

אני רוצה כמה שפחות להפעיל את הגב, וכמה שפחות שטח גם חזרות טובות זה יתרון (אבל זה פחות חשוב לי) יש לי פרופיל 72 וקבא 54 (דפר 90, ירד לי על ראיון אישי) ורמת האנגלית שלי היא טובה מאוד

GS2003

New member
והנה היא עונה לך שוב...

הקיצר לא משנה מה אתה הולך לטק"א שזה יותר לימודים בלי אימון מתקדם אבל הטירונות שם כיאה לטירונות 03 היא די חירניקית אז חודש וחצי ראשונים זה רק חי"ר ואח"כ די הרבה לימודים שפה ושם יכניסו קטע חי"רי. לך להוק, זאת מערכת קצת יותר ישנה אבל הרבה יותר מגניבה!!!! והיהלומניקים הם פטוריסטים סוציומטים.

row

New member
תודה

עוד שאלה איך הולכים המיונים שם? ומה עושים שם בתכלס?

לוחמת נ"מ?

אני ממש אודה לה (לך) אם תפרטי על הטירונות והקורס. אני מתגייסת לנ"מ באפריל, אבל יותר מדי על מה שאני הולכת לעבור, אני ממש לא יודעת.. תודה רבה, שירי.

לוחמת נ"מ?

אני ממש אודה לה (לך) אם תפרטי על הטירונות והקורס. אני מתגייסת לנ"מ באפריל, אבל יותר מדי על מה שאני הולכת לעבור, אני ממש לא יודעת.. תודה רבה, שירי.

למעלה