זהו זה חתום וגמור תודה לאל

רוני קל

New member
זהו זה חתום וגמור תודה לאל ../images/Emo3.gif

זוכרים את שתי הדוגמניות משבוע שעבר ,חתמנו חוזה אתמול והן פותחות סוכנות לדוגמנות בבנין שלנו [כנראה שהוא שומע תפילות] אחת מהן שאיתה נרקם סוג של קשר חביב ומחרמן העלתה את האפשרות שבעוד כמה ימים נצא לשחק סנוקר יחד .
למה תמיד הן רוצות לשחק קצת קודם?
למה, אי אפשר להגיעה למנה העקרית ישר?
למען האמת אני סתם גרידי אני מעדיף לשחק איתה קודם ,

הולמס 30

New member
רוני רוני

אתה תמיד יכול להציע להן דאבל דייט (רמז רמז) סנוקר זה אחלה משחק, סקסי בטירוף: המקל, הרכינה, המחשוף מקדימה, התחת האחורה, הפרקטיקה של הכנסת דברים לתוך חורים. ובאשר למיקום. ועדת התרבות של האחווה ממליצה על הסקור'ס (אחלה שם, אתה חייב להודות) אלנבי פינת יהודה הלוי. (מעל הדואר)

הולמס 30

New member
למי שבא לי

שוב אני נדרש לפינלטרופיה??? מה אני? חתול? אבל אתה יודע מה? בוא נראה. הייתי מציע לשחר אבל נראה לי שהוא עסוק בלחשוב על מים. יש כאן מציל, אבל הוא עסוק בלהסתכל על המים. אולי ואסיליוס אבל הוא בטח עסוק בלבדוק מים (בברך של מישהו) אולי ירון, אבל נראה לי שיש לו בחורות כמו מים (ירון, אם אני טועה, תקן אותי) ויש כן לא מעט שעסוקים בלטחון מים טוב, נראה לי שזה משאיר אותי (אלא אם כן אחשוב על מישהו שלא קפץ לי לראש)

הולמס 30

New member
../images/Emo93.gif פינלטרופיה = פילנטרופיה*

מה נסגר איתי היום? *פילנטרופיה = אהבת אדם, אנו משתמשים במונח לציון נדבנות וביצוע פעולות למען האחר שלא על מנת לקבל שכר או גמול

תרגיש חופשי לקחת את שחר,

עד שהוא יגיע לכאן ייקח לו שנים. לפחות שיהנה בינתיים. אולי יילמד כמה דברים חדשים.

רוני קל

New member
אתה יודע מה ,שינוי טוטלי בגישה

תקבע יו שעה תפרסם בפורום ומי שרוצה שיבוא הכי נעים ומתאים ! תגובתך לנושא נדרשת דחוף.

הולמס 30

New member
אתה מסתכן כאן

ידידי אם אתה רציני, בוא ונעשה את זה מסודר. שהמועמדים יפנו אליך לתיבת המסרים. כך תרים את תרומתך לחברי האחווה

הולמס 30

New member
טוב, הבנתי - אם כך

ועדת התרבות והחברה של האחווה מתכנסת לישיבה הנדון החלטה על בחירת חבר האחווה שיצא לדאבל דייט עם החבר רוני קל ושתי הדוגמניות. הדרישות: ידיעה כלשהי במשחק הסנוקר מוכנות לשאת (במשותף עם רוני) בהוצאות האלכוהול התחייבות שלא לפדח את רוני התחייבות שלא להתחיל עם זו שרוני יוצא איתה התחייבות להיעלם (עם הבחורה השנייה) ברגע שרוני עושה סימן (שיוסכם מראש) הצעות לועדת התרבות (המלצות, טענות ומענות) יוגשו לשרשור זה בצמוד להודה זו. ועד הפעולה - האחווה

uלוליטה 4

New member
../images/Emo127.gif

ידיעה בלשחק במקל ובכדורים.
לשאת במשותף בהוצאות האלכוהול.
להיעלם עם הבחורה השנייה.
לא לפדח את רוני.
לא להתחיל עם זו שרוני יוצא איתה.

shahar1971

New member
הנדון: מועמדות לתפקיד #344

מצ"ב הגשת מועמדותי לתפקיד עוזר ושותף מן השורה. 1. לעניין ההיכרות עם הסנוקר, אמנם איני מן המקצוענים, אך כבר קרה (באלסקה לצורך העניין) שהרווחתי כוס בירה עבור מכה כל כך מתוחכמת שגרמה לי לחשוב שבאמת יש דבר כזה שנקרא 'יד אלוהים'. ובמלים אחרות - מצאתי שבהשפעת האלכוהול ניתן לעשות דברים שמעולם לא הייתי עושה בלעדיו. 2. בעניין ההשתתפות בהוצאות, 'חושבת' יש עלייך מזומן? 3. כמו כן אני מתחייב שלא לפדח את רוני. זכורני כיצד בצוק העתים, היה זה הוא אשר פתח ראשון בצעדי הפישור והגישור וחיפש דרכים לחלצני בשלום. 4. כמובן שלא אעמוד בדרכו. מן הידועות היא כי אין לחסום שור בדישו. הוא כמובן מוזמן לבחור ראשון, אם ישמאיל אימין ואם יימין אמשמאיל. 5. מיותר להוסיף שאשמח מאוד להביא עמי את חושבת ואף לצרפה להילולה (בכפוף כמובן להסכמתה המפורשת) וכך אף אולי תושגנה שתי ציפורים במכה. 6. בכבוד רב, על החתום: החבר שחר

למעלה