זהו אז אחרי תקופה של הכחשה אני

זהו אז אחרי תקופה של הכחשה אני

מכריזה על עצמי כמכורה לפורום הזה. פותחת את הבוקר איתו וסוגרת את היום איתו,והולכת לישון במחשבה שבבוקר אני יציץ לפני שאני הולכת לעבודה ואראה מה חדש. וגם בעבודה אני ככה מציצה(אם הבוס שלי היה יודע...ואני מקטרת לו שיש לי לחץ בעבודה
). וגם בערב בבית אני דוחקת את בעלי מהמחשב ומתיישבת לי ונהנית מכל רגע. תגידו גם אצלכם ההתמכרות כזו קשה? בואו נקים קבוצת תמיכה

רותה22

New member
גם אצלי זה כך רק שלמזלי לכל אחד יש

מחשב שלו וככשלי מחליט מדי פעם להתפגר [מה שקורה לו לעיתים קרובות] אני משתלטת על המחשב האחר.

אור224

New member
מחלה קשה ביותר,,,,,אצלי הוא מופיע

על שולחן העבודה, כי אני מבקרת קבועה.......מחלת פורום... "ושנסבול מכאלה מחלות בלבד"...........

ESTY99

New member
מכורה קשות! אין תרופה למכה!

בבית, בעבודה, בכל הזדמנות- מציצה, מגיבה ולפעמים לא מספיקה להגיב כי נראה לי שהבוס מציץ... ורק שתדעו, עכשיו אני בעבודה!!!!!!!!!

Feeorin

New member
גם אני מכורה../images/Emo80.gif

בבוקר אני בודקת אם יש הודעות חדשות בבית ספר כשיש לנו שיעור חופשי אני בודקת וכשאני חוזרת הביתה אני בודקת אה וגם במשך שאר היום

לי היתה תקופת גמילה של 4 ימים

האינטרנט "נעלם" לנו פתאם - לא עזר נסיון הגמילה, בינתיים, אני שוב כאן.

True Voice

New member
../images/Emo11.gif השאלה היותר חשובה היא.......

האם פה מכורים לך...... מספיק לקשקש. תרומתך לפרום עד היום מסתכמת בכמה "wow", כמה "מקסים", והודעה דרמתית שיש לך יום הולדת. Get a Live, או כמאמר הגויים: To love someone is nothing To be loved is nothing But to love and to be loved is something

רותה22

New member
תגובה לא לעניין.

לדעתי אין כאן כוונה למדוד אמירות או "תרומות". כל אחת מגיבה כשיש לה מה להגיד וכל אחת תורמת אתר או עיצה כשיש לה. ואמירות כאלה שהשמעת הן לא לעניין. לדעתי!

ומי אתה בכלל ולמה אין שום הודעות

שלך בפורום (בטח לא בחצי שנה האחרונה). והפורום הזה כמובן נועד ליוצרים,אך לא לכולם יש מצלמות לצלם את היצירות שלהם. וחוצמזה אני חושבת שגם להגיב ליצירות של אחרים זה חלק חשוב. הפורום נועד כמובן לתת ביטוי ליצירתיות אך גם לתמוך ולפרגן,ולדעתי מקומם של אנשים כמוך איננו בפורום החם והנפלא הזה. אז תמצא לך מקום אחר לזרוע בו את רוע הלב שלך.

../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif

צודקת מליון אחוז!!!!!! גם אני נכנסת כל יום כמה פעמים ביום, ולו רק להסתכל, להתעדכן, להנות מהעבודות של הבנות. התגובה
מאד, ולא לעניין

דומדמנית המקורית, יקירתי../images/Emo140.gif

בשנה הראשונה לפעילות שלי בפורום, לא יכלתי להראות יצירות, אבל בהחלט הראתי נוכחות, עזרתי ותרמתי מהידע שלי, פירגנתי וגם העברתי ביקורת בונה כשהיה צריך. לא כולם יכולים להראות את יצירותיהם וזה בסדר
שמחה שהתמכרת לפורום, אני באופן אישי מאד מחבבת אותך וחושבת שאת נפלאה

P u s s i c a t

New member
עזבי....

יש אנשים והודעות שפשוט לא ראויים לתגובה. או בעצם לאחת - התעלמות

pizi33

New member
ומי את/ה?

ומי מינה אותך לספור את כמות ההודעות של כל אחד/ת? אנחנו פה מכורים קשות ואני לא התכחשתי לזה כלל. סיימתי היום שרשרת ספירלה יפה, אני מכינה לה חבר צמיד וחברה טבעת ואז אראה לכם את כל הסט.

אילת39

New member
מותק, אם אתה בוחר להתחכם באנגלית

לפחות תעשה את זה באנגלית נכונה...Get a life, לא Get a Live.

למעלה