זהו אז אחרי תקופה של הכחשה אני

שלכת 1

New member
רציתי להביע דעתי../images/Emo46.gif../images/Emo123.gif

אני יחסית חדשה כאן ונראה נורא ואיום לקבל תגובות כאלה ממך!!! אני מתפעלת מעבודות הנפלאות של הבנות כאן וכל פעם שאני רואה משהו כולי פליאה
על הרצון לשתף ולהעביר את החויות הלאה אגב לא ראיתי אותך כלל כשותף כאן בפורום אז באמת מי אתה בכלל שתגיב כך אני אשמח מאוד לא לשמוע ממך כלל ולא אראה תגובות שלך מסוג זה כאן בפורום. זהו פורום חם ונפלא אז אל תקלקל לנו!!!!

השאלה האמיתית מה הבעיה שלך ?

א. התגובה שלך מראה על חוסר ביטחון ? ב. למיטב הבחנתי איני רואה אותך משתתף קבוע עם בכלל בפורום. ג. ישנם אנשים מתחילים בפורום וזכותם ככולם להביע את דעתם, קצת הבנה מה יש??? ד. בנוסף לא לכולם יש מצלמה דיגיטלית או בסביבתם הטבעית שיוכלו להעלות צילומים של עבודות לפורום SO? ה. הכניסה לעבודה נעשית בתהליכים באופן איטי ובטוח וזקוקים ל ת מ י כ ה ולא לירידות פה. ו. אחרון חביב עד כמה שחוויתי הפורום מורכב מאנשים חביבים ואיכותים כאחד איני מבינה איך הגעתי לכאן.

סמאילי

New member
../images/Emo5.gifזה כבר מזמן יצא משליטה...

בהתחלה זה היה רק פעם אחת ביום - בוקר או ערב או כשהגזמתי אז שניהם... עכשיו - כל שעה... אי אפשר בלי...

wildspirit

New member
אי אפשר להגמל מזה...

אפילו החבר שלי כבר מזמן הפסיק לנסות לגמול אותי
כאילו שזה היה מצליח לו

eytcor

New member
אצלי ../images/Emo43.gif מזמן אתר ה-../images/Emo82.gif

או בעברית: אצלי האתר של תפוז הוא אתר הבית.

מ ש כ י ת

New member
ממש לא נעים לי לספר, אבל....

כשהמחשב שלי שבק חיים, החרמתי את זה של הילדים, ואצלנו הכל הפוך, לאמא יש מחשב, לילדים לא
רק כשאני לא בבית או ישנה (נדיר ביותר
). וגם כשאני בעבודה ואין הרבה אנשים בספריה אני מציצה כה לראות מה עם הפורום, עכשיו גם "למדתי" לגלוש דרך ה
אז בכלל השמיים הם הגבול

אצלי בבית כבר התרגלו להתמכרות ../images/Emo6.gif

המחשב כל הזמן פתוח וכל דקת זמן מיותרת שיש לי אני כאן.. בהתחלה היו אמנם קיטורים, אבל במשך השנים כל הבית התרגל לכך שהאינטרנט הוא חלק מהחיים שלי. השנה שידרגנו את המחשב והחלפנו לאינטרנט יותר מהיר, קנינו מצלמה דיגיטלית שאוכל להראות את יצירותיי
ואפילו סורק (שיהיה לא מזיק
)

shnashit

New member
מכורה קשות../images/Emo9.gif

בכל הזדמנות אני בודקת מה חדש, גם בפורום החברתי. הדבקתי אפילו את החבר שלי ואת אמא שלו. הוא יותר בודק את התמונות של העבודות, אבל אמא שלו גם קוראת במאמרים ואנחנו נעזרות המון בפורום. אני ממש מרגישה שזה כמו בית שני בשבילי

shnashit

New member
אוי, הדור, הדור ../images/Emo24.gif

חולה על התמונות החמודות האלה שאת (וכל השאר) מעלה לפורום. המחשב שלי מפוצץ כבר בתמונות.

אילת39

New member
אני? מכורה? מה פתאום....

אני קוראת כל הודעה רק כי אני אחראית על איסוף הקישורים

ים כחול

New member
וידוי לבעלי לב חזק ../images/Emo70.gif../images/Emo11.gif

קמה מסטולה פרועה בעיניים עצומות , לא קפה לא מברשת שיניים ישר בחצי עיין עצומה לוחצת על מחשב שייפתח אליי שייפתח את העולם כולו אשכח .... גם כשאני חוזרת הבייתה מתה מתה מתה לשירותים אבל מה שבטוח קודם צריך להדליק מחשב בגוף מתפתל ממהרת למחשב וטסה בשארית כוחותיי ל"חדר ישיבות " כשתפוז לא עולה ... שלב ההכחשה מגיע ... !!! מליוני לחיצות , האקספלורר כבר מסוחרר מרוב הקפצות הדף לא זמין אבל אני מתעלמת ... " הנה עוד כמה שניות יעלה לי " עוברות דקות : " הנה אוטוטו יעלה סבלנות" (הגוף באטרף רעידות) תוך שניות טלפון לאמא : " אמא תפוז עולה לך " ?? (מי שישמע יחשוב שיש לה צרבת מתפוזים
) אמי : "גם לי לא עולה" מתסכל אני : " טוב נשתמע אנסה שוב " ממשיכה לרענן ... להקפיץ .... לסגור... לאתחל... לרענן ... ככה שוב ושוב...... ופתאום תפוז עולה !!! יששששששששששששששש
זה עלהההההההההההההה
(כל הרעידות בגוף נרגעות לאט לאט .... ) בלילה הקטע הכי כואב שקשה לי לבצע ... זה ----->> התחל --->> כיבויי ---->> לא !! עדיין לא לאשר !! חוזרת להציץ אם הפסדתי משו ... אולי בשנייה האחרונה שלחו מסר ?? (ב3 לפנות בוקר נו באמת
??? ) אולי העלו עוד שרשור עבודות ??
אולי... ??? נו כבי כבר לכי לישון !!!
התחל ... כיבוי... אישור .... אאאח זה כואב לכבות
דממה ...געגועים. (היה זה וידוי קשה של מכורה
)

eytcor

New member
ש לי הצעה בשבילך (רצינית ביותר)

לאפטופ, רשת ביתי אלחוטית (זה נשמע יקר אבל זה לא, מדובר כ-100$ ואפילו פחות בארה"ב) ובא לציון גואל. בישראל המחיר קצת יותר גבוה רק בגלל שזה דבר חדש, המחירים בשנה הקרובה בטוח ירדו. תוכלי לשבת בשרותים עם הלאפטופ על הברכים ולשכוח מהעולם. מה שטוב בזה שהלאפטופ חם (לא מקבלים כוויה) בתחתית שלו אז עכשיו בתקופת החורף בירושלים זה בכלל יהיה כייף לשבת בשרותים. אני גולש ככה בסלון תוך כדי צפיה בחדשות.

ים כחול

New member
../images/Emo13.gif תודה אייתקור ../images/Emo141.gif

אחלה רעיון
תגיד (וגם ברצינות) איך לא המציאו מחממי אסלות ?? זה מקפיא..ואני ממש בחורף יוצאת עם מעיל לשירותים . מרגישה כמו בתקופה עתיקה שיצאו מהבית לשירותים ...(האייקון הקפוא הכחול שממאן להיתפס פה עכשיו)

eytcor

New member
למה לא המציאו מחממי אסלה? המציאו!!

תשלחי את בעלך קודם, והוא מזה יחממם לך את האסלה. רק שתדעי, חזרתי לפי כמה דקות למלון (בדטרויט, השעה עכשיו 22:20 בערב). בדרך עצרתי למלא דלק. בחוץ 4 מעלות צלסיוס. אמרתי לזה שתדלק לידי שממש קר. אז הוא ענה לי "מה קר, עוד לא התחיל החורף כאן".......

למעלה