זאק והיילי

2MayaN2

New member
זאק והיילי../images/Emo14.gif ../images/Emo221.gif

“No matter what happens with our band, you’ll always be my little sister, even though you’re older than me.” -Zac Farro “I really am going to miss Zac a whole lot. Zac is one of my favorite drummers in the world, and he has been since he was 13 years old. No one will ever replace Zac in my heart. Zac is one of my favorite people.” -Hayley Williams

2MayaN2

New member
ג'וש יש לי את הסרטון הזה ../images/Emo221.gif

שהוא אומר שם:"its hard for somethin to get a way into our friendship" http://www.youtube.com/watch?v=y8zgTAY4sxc אבל די ברור שזה כבר לא תקף לג'וש והיילי. אבל אני באמת חושבת שזאק די נגרר לכל מה שקרה שם. זאת אומרת אני הבנתי שהוא רצה לעזוב כי היה לו קשה להיות רחוק כ"כ מהמשפחה שלו, ואני חושבת שהוא נגרר לריב עם הלהקה בגלל ג'וש><

2MayaN2

New member
שאלה טובה ../images/Emo221.gif

של זאק נראה לי לא מעכשיו אבל של היילי יש מצב שלא מזמן

rachel malasa

New member
וואו

אחרי כ"כ הרבה זמן שלא הגבתי פה, מישהו מוכן להסביר לי מה זה הריב הזה? או מה זו ההחלפת חברים בלהקה..??

2MayaN2

New member
ג'וש וזאק עזבו את הלהקה ../images/Emo221.gif

בדיסק הקודם BNE היה רושם שהדברים בין חברי הלהקה (שכבר עמדה פעם ע סף פירוק) הסתדרו, ואז ג'וש וזאק הודיעו שהם עוזבים את הלהקה וכולנו חטפנו בום בפרצוף. העזיבה שלהם לא הייתה עזיבה בין ידידים מה שנקרא-ג'וש טען שהיילי פירסמה את כל עניים העזיבה ללא רשותם ושהוא וזאק רצו לעשות את זה בעצמם ואח"כ הוא גם רשם פוסט גדול בבלוג שלו על כל מה שכביכול הלך בלהקה, וזה כולל לטענתו את זה שהיילי הייתה במרכז הלהקה ושהם היו שוליים בה, למרות שזו הלהקה שלהם. זאק די נשאר בצל בכל הסיפור הזה, למרות שג'וש טען שהוא מדבר גם בשמו. שאר חברי הלהקה-היילי, ג'רמי וטיילור אח"כ התראיינו ארוכות לMTV בנושא והענו על כל מיני שאלות. מאז יש פחות או יותר את מחנה ג'וש (שזאק איתו, הם יחד נמצאים כרגע בלבקה חדשה) ואת מחנה פארמור. חבל מאוד שככה זה נגמר בינהם אבל כרגע המציאות היא שהם לא חברים. אם את רוצה את הראיונות או את הפוסט של ג'וש אני יכולה למצוא לך

למעלה