ו..............הסינגל השלישי הוא..........

ו..............הסינגל השלישי הוא..........

התקשרתי לעדי הרגע.... ו.........................הסינגל השלישי הוא...... (רדו למטה) עוד........... אם כבר ירדתם, אולי עוד קצת???? הסינגל הבא הוא..... ת צ א י מ ה כ ל י ם תצאי מהכלים ת _צ __א ___י ____מ _____ה ______כ _______ל ________י _________ם בהצלחה לשריתתתתתתתתת

imo

New member
שיהיה בהצלחה !

יש לי הרגשה שגם הסינגל הזה יצליח כמו האחרים !

נצל"ש....להצביע לשרית ברשת ג' כי השבוע היא

במקום 19-התרסקות השבוע..... פשוט לקחת תעודות זהות ולהצביע.... כמובן להצביע גם במיצעדים אחרים.... מאוחר יותר אני אעשה רשימה של כל המיצעדים....

שיר להיט באלבום שב"ה יצליח מאוד../images/Emo106.gif

הוא פשוט שיר מדהים לדעתי בסגנון "חגיגה 2", אולי השיר שהכי אהבתי באלבום יש לי אותו אפילו בהמתנה בפלאפון ולדעתי הוא יצליח מאוד ב"ה כמובן עם העזרה הגדולה שלנו כי אין על הלהיטים של הנרי!!!!

gilad music

New member
"תצאי מהכלים" מתחיל לתפוס תאוצה ב-../images/Emo125.gif

11 השמעות רק היום
בקרוב אני מקווה לקבל תשובה אם השיר עבר את הפלייליסט של גלגלצ, את של רשת ג' השיר עבר פלייליסט

אממ צריך לפחות 20 השמעות לא? אבלל

למרות כל הביקורות החיים שקראנו על השיר,לדעתי בכל זאת הוא יצליח ברדיו....אולי אפילו יעלה על על שני הסינגלים הקודמים.... זה שיר שאי אפשר להיות אדיש,לא למנגינה,ולא למילים..

שי, השיר רק בימים הראשונים שלו ברדיו...

אני בטוח שמחר כבר יהיו אינסוף השמעות בע"ה... דרך אגב ברשת ג' השמיעו אותו עוד פעמיים... סה"כ ברשת ג' השמיעו אותו 8 פעמים....

gilad music

New member
"20 השמעות" - לא ממש הבנתי למה התכוונת, אבל

הסינגל רק ביומו הראשון הרדיו, ו-11 השמעות ביום זה סביר, בדרך כלל לוקח לסינגל חדש לתפוס את אוזנם של המאזינים לפחות שבועיים, אז "תצאי מהכלים" בדרך הנכונה,

למעלה