ותשובתי לשאלותיו של לאופורדבלום:

ל נ צ ח

New member
ותשובתי לשאלותיו של לאופורדבלום:

שאלותיו אליי של לאופורדבלום: 1. מי אתה ומה אתה רוצה. 2. מכל דבריך מה אתה בא לאמר 3. מה אתה רוצה לאמר? ובכן, 1. האחד והיחיד והמיוחד מכולם, האחד בחיר-השם בחיר האלוהים. 2. שואף והציב את עצמי מעל האחרים, אשלוט באמונות ולעתים גם בפעולות של אחרים, אני בעד עוצמתם החיובית האישית של האחרים אני למען האדם. מהלל את האלוהים מבלי לחייב את עצמי להוכיח דבר לאדם אחר טרם תגיע העת לזאת והיא עת-ההוכחות. (ממש בשער) לידיעתך עת-השמועות כעת, עת השמועות ולא עת-ההוכחות הנחרצות על לנצח אלוהים ותורתו. לא תמיד מתחייב לכבד את הגבולות ורצונות שהציבו לי אחרים, אישיים וקולקטיביים; מכבד את הרצון החופשי והמרחב האישי של האחר אך לא בכל עת ומצב. מכבד את חוקי המדינה בה אני חי. לעתים אבחר לחצות גבול, אך זאת אעשה מתוך אחריות-מלאה לתוצאות האפשריות. 3. אני מתעורר בכל יום בתחושת שמחה והתרגשות לקראת הבאות, לקראת חיי עם בני-האדם, ולמרות טבעו ההפכפך של האדם. בכללי אותו אני אוהב ואין החיים חיים לי בלעדו. לוקח אחריות מלאה למעשיי; מוכן לחלוטין לחוות את שהאלוהים ברא, את הטוב ואת הרע. איני מהווה זרז עוצמתי ביותר לשינוי התמרתי על כדור הארץ; משדר את תדרי האהבה, האור והשמחה הגבוהים יותר אל תוך המודעות הפלנטרית וזאת כחפץ האלוהים. מרפא ולא רק את עצמי תוך כדי שמתמיר אנרגיות בצורות החיים שלי פשוט על ידי נוכחותי בצורה האנושית. בשפה ברורה יותר, משדר אני אהבה ובטחון אומרים עליי ידידיי. משיב להם תודה, ומוסיף שהבטחון שלי נובע מאהבתי הגדולה לאלוהים לאדם ולחיים וזאת מידיעותיי את האמת את האלוהים את הנס-הגדול מכולם. וגם שהיא האהבה אינה היעדר פחד. * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

למעלה