ושנה טובה, כבר אמרתי?

• פותח הנושא magy
  • פורסם בתאריך
כל היום שוטטתי במקומות יפים

ואני שמחה לקראת סופו , לאור הממצאים המרעישים שבידי, לחלוק איתכם את החוויה המרטיטה . לא יהיו תמונות ובלי מצגות פלאש . ואם מישהו יודע איטלקית- זה יכול לעזור לי מאד!!!!!! אז ככה- בכלל 40% מאוכלוסיית העולם לא יודעת מהו שימוש בשירותים. ביום הטואלט הבינלאומי שהתקיים ב19 נובמבר השנה ברומא, (צפוי בהודו ב2003, הרשמה אצלי),היו דיונים מרתקים והועלו להצבעה 9 הצעות. הכנס אורגן על ידי ארגון הטואלט הבינלאומי www.worldtoilet.org ובחיי שהכל נכון וכתוב (באיטלקית). וחוץ מזה-מי שרוצה לדעת איפה אפשר לחרבן כשהוא בחו"ל. לא רק באיטליה. אז תגידי לי מגי, איפה יותר כייף לבלות באתרים שלך או שלי??? אני מעדיפה את שלך ללא ספק-מלכת הרומנטיקה את.

redredole

New member
זה לא מספיק

אנו מבקשים גם תמונות!!! הדגמת שרותי נשים וגברים.... כל אחד לחוד ואם יש ביחד.

שקדי

New member
שזה מזכיר לי את הסיפור............

על אותה נערה ששאלה את הרופא אם אפשר להיכנס להריון בבית השימוש אפשר ענה הלה........אבל זה מאד לא נוח.......

magy

New member
כבר מתחיל להשבר לי ......

מהודעות שנעלמות.........והחיפושים שגוזלים פי מאה זמן...... מאשר בזמנים רגילים..........אני חצי שעה עסוקה בלשחזר....... כבר פעם רביעית.......... אחרי שאסיים את האמבטיהו magy / נוסטלגיה ו√ הריחנית שלי......אלך לשבת קצת גם באתרים שלך...... להבשם......בבתי השימוש........... )))) מובטח לי, שיהיה מעניין שם...........ולא קיטשי..... בינתיים........כמה מילים על הראשון לחודש ינואר...... 1993 - בוטל מס הנסיעות 1965 - נוסד ארגון הפתח 1965 - מת המשורר ט.ס. (טוס סטרנס) אליוט.......(מעתיקה מילה במילה אולי יש טעות????.) 1958 - נוסד השוק האירופי המשותף 1873 - נולד חיים נחמן ביאליק וקצת ארמונות של אחרים.....בארץ

יום הטואלט הבין לאומי...

מסופר על "הומלס", אשר התגורר ברחובות, מתגלגל בביבים. אוסף שאריות מפחי אשפה. בגדיו הבלויים הצחינו למרחוק. לימים התגלגל לידיו עיתון, מודעה שהתפרסמה שם משכה את תשומת ליבו. " מי שיכול להוכיח, כי הוא מזוהם ומצחין, ישוכן בהוסטל של ´ אגודת המלוכלכים´ עד שארית ימיו. על חשבון האגודה כמובן." המזוהם שלנו החליט לצאת לפנסיה. ישב וכתב לאגודה את תולדות חייו המזוהמים: "מעולם לא הסתפרתי, לא חפפתי ראש, לא התקלחתי, לא גזזתי צפורניים." ועוד כהנה וכהנה המלצות על עצמו. ניגב, בנייר המכתבים, הכניס למעטפה ושלח. אחרי שבוע קיבל תשובה. "מצטערים, מועמדותך לא נתקבלה. אצלנו באגודה לא מנגבים את התחת..."

magy

New member
../images/Emo7.gif התמונה שהדבקתי

מתגמדת על יד הבדיחה....שלך.....
))))

ez2

New member
תעלומת מועלם - -

בטיול השורשים לרוסיה, לפני כ-3 שנים ראיתי בכל פינה שלטים מועלם, מועלם, מועלם ... אמנם זה היה עם Y אבל ידעתי כבר שבאותיות קריליות Y זה U. השתגעתי, מי זה המועלם הזה? מה שלא ידעתי, וזה פתר לבסוף את התעלומה, זה שה- M בקרילית זה T. ובתמונה (משם) - הרבה יותר מפואר מהמגורים שלהם. עוד דוגמא לנפלאות הקומוניזם. ... [סמיילי של נפלאות] ...

שקדי

New member
מועדון הקרחים............../images/Emo12.gif

היה פעם מועדון מאד פופולארי המוגבל לקרחים בלבד בפתח עמד שומר עיור שהיה ממשש את פדחתו של האורח ומאשר הכניסה אחד היה מת להיכנס....אבל מה לעשות בעל ראש שעיר יעצו לו חבריו....תוריד מכנסים ותיכנס בהליכה על הידים כך תעבוד על השומר.......וכך עשה האיש כשהגיע לפתח השומר מישש ואישר הכניסה אבל לחש לו......... לך תצחצח שיניים.......מסריח לך נורא מהפה............

magy

New member
אתם גדולים היום ../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif../images/Emo108.gif

שקדי

New member
אבל אמרו לי................../images/Emo132.gif

שהגודל בכלל לא קובע........
העיקר שיהיה שובב...............

למעלה