ושוב מורידה את החצאית...

ושוב מורידה את החצאית...

ההמשך על ידי הקהל...(הנוסע וחבורתו אני בטוחה שלכם יהיה המשך מושלם לשיר שלי

אני רואה שאין שיתוף פעולה מהנשיא ../images/Emo47.gif

מורידה את חצאית המיני שלי נשארת בתחתוני חוטיני אדומות עם לבבות שחורים .... אתה ניגש אליי ומצמיד אותי אלייך אוי כמה שאתה שרירי, אני מחבקת את גופך, הינך כלכך גדול שקשה לי להקיף את כולך ושוב הנרות דולקים להם, שוב אני באותו חדר קטיפתי שוב אני באותם רגעים של תשוקה שוב אתה מרטיב את כולי ואני טובעת בעולמות שלך... ואתה ? אתה מזמן טבעת בתוכי....

המשך ישיר להסרת החצאית... ../images/Emo6.gif

והיא הסירה חצאיתה כהרף עין והחלה לחולל אל מול פניי, שולחת זרועותיה אליי ושערותיה סוטרות לחיי. חמוקיה מציתים בי אש וכל גופי ממש לוהט. גניחותיה כלחש נחשים ב´שרביטי´ עושה קסמים. מניח ידיי על ערוותה וחיש קל מרגיש באביונה. ברקע מתעצמת המנגינה- שאת ראשנו סיחררה, את חושינו עירפלה ולפרץ התשוקה הביאה.

לא כל כך מהר תיגמר כאן התשוקה

כי לסיבוב שני אותך להופעה לקחה, הרימה אותך מהריצפה והושיבה אותך על הבמה, כולך ערום כביום היוולדך.. האורות כולם עלייך, הקהל שואג צורח, והבחורה כולה שלך, אתה כולך נפעם נושם, לא מצליח להבין איך אותך הביאה אל הבמה.... ופתאום נשאב לתוך תוכה, אותך היא לוקחת אל תוך התאווה אל תוך השיכרון, היא לוקחת את "שרביט הקסמים" לידה ומבצעת בו קסמים, אתה הינך כה מכושף שאינך כלל בהכרה, הבחורה אותך סיממה , כולך חי כולך נושם, כולך מזיע בטרוף והכל פנטזיה, הכל חלום.... שקמת פתאום....לצליל השעון.... השעה 7:20 צריך לקום...

חולם אותך......

חולם אותך בסרט מלא- נוגע מלטף ומלהט אומר:"הלוואי לא חלום ואם כן, אזי שלא ידום." הזמן מתקתק בבירור ובינתיים אמשכך בדיבור, מנסה לשלהב, לב להצית וביום ה´ש´ אותך להדהים.

למעלה