ושוב מוודא....

tvckrmhbh

New member
ושוב מוודא....

שלום!
יש לי נוקיה 2610:
http://www.gsmarena.com/nokia_2610-1525.php
איזה דור המכשיר הזה? דור 2?
אם כן - אז לאיזה מהחברות הזולות הוא יתאים? כרגע יש לי סים של אורנג' אבל המחיר שלהם יקר מדי. לצערי קניתי מכשיר מוטורולה defy שהוא לימון וכל הזמן מקולקל - שלחתי אותו לתיקון פעם שלישית אבל אני כבר לא מאמין שהחנות תתקן לי אותו כמו שצריך. לכן אני חייב חברה שתומכת במכשיר החליפי שלי - הנוקיה 2610
אני מאמין שאוכל לקנות בחברות סלקום (לא רלוונטי), גולן טלקום, 012 -האם חברת בת של אורנג? . מה לגבי הוט מובייל? זאת לא חברה של הוט שדרכה אני גולש ורואה טלויזיה?
שמעתי גם על הום סלולאר וגם על יופון - למי זה שייך והאם אני יכול להשתמש עם המכשיר שלי?
אמרו לי שאני לא יכול להשתמש בהוט מובייל וברשת רמי לוי - האם נכון ולמה?
לגבי המכשיר שלי - המוטורולה עושה לי המון בעיות ולא ניתן לעבוד עליו
, קניתי אותו לפני חצי שנה ואני מתחיל לאבד תקווה. לא בא לי לקנות חדש נוסף. האם יש מעבדה מומלצת בחיפה שתוכל לבדוק במחיר שפוי את המכשיר ולהגיד לי מה הבעיה? אצלי המסך של המכשיר נכבה מתי שבא לו - תמיד המסך נכבה אחרי שאני לוחץ על הכפתור הירוק להתקשרות. כך שאם טעיתי במספר - אני לא יכול לראות ולא יכול לנתק. אלעתים אני מנסה לבצע פעולות במכשיר - לחפש איש קשר או לעבור בין אפליקציות שונות ועדיין המסך נכבה ללא הודעה מוקדמת ואז עוד פעם צריך להדליק אותו ולהתחיל הכל מההתחלה. מישהו מזהה את הבעיה ואת הפתרון?
תודה למשיבים

כל החברות למעט פלאפון ורמי לוי

רשת פלאפון (ורמי לוי שפועלת על הרשת שלה) לא תומכת בדור שני בכלל. כל האחרות כן.

אני אישית בגולן ומאוד מרוצה.

backbencher

New member
אין לי עצות בנוגע למוטורולה defy.

הנוקיה הוא דור שני.
עליך לנטוש את אורנג' לאלתר, ולהתנייד אל גולן טלקום.
לגולן טלקום שתי תוכניות תעריפים בלבד (עיין בפרטים, באתר):
(1) 9.99 ש"ח חודשיים.
(2) 99 ש"ח חודשיים, בלא הגבלה...

למעלה