ושוב חזיות

niya

New member
ושוב חזיות../images/Emo3.gif

הייתי השבוע בקניון (פעמיים באותו שבוע! לא יאמן!!!) נכנסתי לווימן אונלי וחשכו עיני - החזיות האהובות עלה מחירן ל- 400 ש"ח! מיד שאלתי את המוכרת המסכנה מה הן עושות שהן שוות את מחירן בזהב, ואם הן גם מכינות קפה בבוקר או בייביסיטר לילדים (שעדיין אין לי
) אבל ממש לא בא לי ללכת לדוסיות (וגם לא ממש יוצא, למען האמת). מה עושים
?

niya

New member
../images/Emo122.gifומדברים סינית?

או אולי יפנית עתיקה?

niya

New member
באמת אוי ואבוי לי!

השבוע יתוקן העוול, מזל שמדדתי בווימן אונלי וראיתי שאני עדיין באותה מידה!

Litalxo

New member
איך ממירים את המידות באתרים האלו?

אם אני בארץ 80C מה אמורה להיות המידה לפי הטבלאות שלהם?

Fun Fair

New member
שתי אופציות

אופציה אחת- בכל אתר יש טבלת מידות. הכי טוב זה לא להתעצל ולמדוד את עצמך מההתחלה. את תופתעי לגלות שיש סיכוי סביר שאת לא *באמת* 80C... אופציה שניה- לקפוץ לחנות של ווימן אונלי ולהמדד שם. מכיוון שלרוב מדובר באותן החברות, המידות זהות.

Litalxo

New member
קנית חזיות תמיד בעייתית../images/Emo10.gif

"בורכתי" בחזה יחסית גדול על מבנה גוף צר.. אז כשהקאפ מתאים לי, ההיקף של החזייה תמיד גדול מידי
כשההיקף מתאים, הקאפים מתפוצצים (מאותה סיבה אני לא מצליחה למצוא שמלות סטרפלס).. הכי כיף ללכת טבעי

Fun Fair

New member
בגלל זה, בעלות חזה גדול

לא אמורות לקנות חזיות "סטנדרטיות" לפי משקל .(כלומר- של פירמות שמייצרות טווח מוגבל של גדלים שהם סו קולד "סטנדרטיים"), אלא להמדד כמו שצריך ולקנות חזיה במידה נכונה. לחזה גדול שי צרכים מאוד ספציפיים בשביל לא לגרום נזק לגב, לכתפיים, לחזה וליציבה.

Fun Fair

New member
ואגב, לפי מה שאת מתארת,

את פשוט מודדת חזיות במידה במידה לא נכונה וכנראה שגם בגזרה שלא כ"כ מתאימה לך..... חזיה במידה נכונה וגזרה נכונה- תשב עלייך בול (ושיהיה ברור: יש דבר כזה חזיות בקאפ G והיקף 60, ככה שזה פשוט עניין של התאמת מידה.....)

Litalxo

New member
את צודקת! פתאום קלטתי, שכנראה יש קשר

בין החזיות שלי לעובדה שגב שלי נוטה להיות תפוס בין השכמות.. איך לא חשבתי על זה קודם!
אלך מחר לWO

אין סיבה שזה יקרה

חוזרת שוב על ההמלצה של Fun Fair לגשת לוומן אונלי, להימדד ולמדוד כמה דגמים. זה לא עולה כסף - ותמיד תוכלי להזמין את אותם דגמים ברשת בהרבה פחות.

../images/Emo7.gifמזדהה../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif אני הייתי שלשום

אצל "פסיה" בת"א... שאלו אותי: "מה את מחפשת בחזיה?" אמרתי: "שתחזיק את המרפסת כמו שצריך, ושלא תעלה 400 ש"ח". הביאו לי משהו נחמד מאוד, מחזיק כמו שצריך, "אוסף" את הסחורה בצורה מכובדת. שמחתי מאוד, הייתי כמעט בקופה, כשהמוכרת אמרה לי" אוי, היא באמת עולה 400 ש"ח". אוקיי, אז לא, תודה. "אני אתן לך ב- 380"... תודה, לא באתי להתמקח, ואין לי שום כוונה לשלם סכום כזה. גם אין לי אפשרות... הלכתי לחנות האהובה עליי באלנבי, אבל שם נגמרו כל ה- "טריפל D"
בצר לי, נכנסתי לוימן אונלי, אבל המחירים, אוי המחירים! והמבחר כל-כך דל... חזרתי הביתה בלי חזיות, וגם בלי שום דבר אחר (למי יש חשק למדוד בגדים, כשאין חזיה שתחזיק את מה שדורש תמיכה?) אני מיואשת!

niya

New member
מתוקה, כמה שאני מזדהה איתך...

בווימן אונלי המבחר באמת דל (זו היתה החזיה היחידה שהם הציעו לי שהיא בלי תפרים) בגלל זה בפעם האחרונה קניתי אצל הדוסיות!

Marble Arch

New member
מה זה אומר אצל הדוסיות?

האמת שאני ממש לא מבינה את וומן אונלי המוכרת שם אמרה לי בקיץ שהחברה החליטה להישאר רק עם חברה אחת (הפרייה הזאת?), ולהוציא את כל השאר.. למה? מה רע במגוון... זה לא שאין מקום בחנויות. ולמה לחזיות יש כאלה כתפיות עבות?? אפשר ללכת איתן רק בחורף! פעם אחרונה שהייתי בWO קניתי 3 חזיות, כל אחת ב150- מדהימות! נוחות מאוד, מחזיקות מדהים ועם כתפיות דקות. רק מה? אין אותן ברשת. לא מצליחה להבין

Fun Fair

New member
תראי, כמה דברים:

לגבי הכתפיות: ההנחה (הנכונה) היא שחזה גדול צריך יותר תמיכה ולכן כתפיות דקות לא מתאימות לו. חנות שמוכרת פירמות שמגדירות עצמן למידות גדולות, סביר שהכתפיות של החזיות תהיינה עבות א ב ל לפרייה (שהיא חברה מעולה!! יש לי כ 25 חזיות שלהם...) יש גם הרבה חזיות עם כתפיות דקות.... לגבי ה"מידור" של אשר החברות חוץ מפרייה- יכול להיות שב WO גילו שזוהי החברה הנמכרת ביותר ושלא משתלם להם לייבא את שאר החברות (למרות שגם "פנטזי" מעולה!), אבל לטעמי הם יורים לעצמם ברגל משתי סיבות: האחת- כמו שאמרת: אנשים אוהבים שיש להן מגוון לבחור מתוכו השניה- המחיר....ברגע שננעלים על חברה אחת בטווח מחירים מסויים, יש פחות גמישות במחיר ועל כן, בנות כמונו ימשיכו לקנות דרך האינטרנט...

Marble Arch

New member
כתפיות..

ראיתי תכנית בערוץ 8...
על חזה גדול (בנות עם K) ואמרו שם שבחזיה טובה, התמיכה שמגיעה מהכתפיות צריכה להיות עד 10% מהתמיכה שבחזיה. אני לא מתיימרת להבין- אבל החזה שלי הוא יחסית גדול, והחזיות שסיפרתי עליהן הן החזיות הכי טובות שיש לי- ולכתפיות יש תפקיד ממש שולי בתמיכה, רוב התמיכה מגיעה מהמבנה של החזיה. אני לא מצאתי חזיות של פרייה עם כתפיות דקות- וחבל, כי יש להם דגמים מדהימים!! אבל חיפשתי רק בWO..

Fun Fair

New member
לא בדיוק.

החזה הוא מסה של שומן ושומן, מה לעשות, שוקל. המבנה של החזיה יכול להיות מעולה, אבל אם הכתפיות דקות ומדי ולא מסוגלות להתמודד עם המשקל של החזה, כל האפקטיביות נעלמת. (כלומר: יכול להיות שבסיס החזה "מוחזק" נכון, אבל כל אשר המסה פשוט תצנח לה...סליחה על התיאור הציורי
) בנוסף, הנזק שיכול להגרם הוא לגב, מכיוון שהכתפיות עוזרות לאזן את המשקל של החזה ואת מרכז הכובד שלו (בעיקר אצל בחורות רזות עם חזה מאוד גדול והמשקל שלו לא מתפרש בצורה פרופורציונלית)

niya

New member
זה אומר בעיקר אנתרופולוגיה../images/Emo6.gif

זו חנות שנמצאת בבית פרטי,ש של משפחה חרדים ירושלמית (על כל המשתמע מכך), פתוחה רק בשועת הערב (החל משמונה), דחוסה וצפופה ב... נשים בלבד - גברי המשפחה נמצאים מעבר ליריעת ברזנט עבה שתלויה לאורך המסדרות כולו, כך שלא יוכלו גם לראות ולזהות את הנכנסות, מה גם של"חנות" כניסה נפרדת... החות עמוסה מכל טוב - בעיקר חזיות אבל גם תומכות לבטן הריונית, תחתונים וכדומה... בסיום הקניה את מקבלת את הרכישה שלך בשקית ניילו שחורה ואטומה (כאילו לקחת אתך ראש כרות או משהו
) מה שכן, המוכרות מצויינות ויודעות להתאים מידות וסגנון (מפתיע קצת בהתיחס לדוסיות), יש מבחר לא קטן (לא תמצאי שם צבע אדום, אבל כן תמצאי חזיות סקסיות ויפות) המקום לרוב עמוס לעיפה... ביצור, חוויה אנתרופולוגית

למעלה