ושוב הלילה מפיל את חושכו על חיי....

fayd הפשוש

New member
ושוב הלילה מפיל את חושכו על חיי....

"והיה ברור שאני לא יוכל להמשיך, הדלת ניפתחה והוא עף פנימה, בוא אליי אלון הוא אמר, בוא אליי, הוילונות בכולם עלה הרקב, בוא אליי אלון הוא אמר, בוא אליי, אל תפחד מין המחזיק בחרמש.... הלוואי ולא היתי קיים, הלוואי ולא היתי נולד, הלוואי ולא היה לי את היצור אם העיניים הצהובות הדלוןחות אם הקרנים ואם רגליי העז, הלוואי ולא היה לי את הטורף הזה בראש, הלוואי ולא היתי מפחד, הלוואיי והיה לי אומץ סוף סוף להרוג את עצמי, הלוואי והיה תמיד חורף כי אז לא צריך לחשוב כשהקור מקפיא הכל, הלוואי ולא היתי פה, הלוואי שטום היה חוזר אליי, הלוואי ולא היתי פוגש את טום לעולם, הלוואי והיה לי מישהו שיאוהב אותי, הלוואי שהיה לי מישהו שאיכפת לו, הלוואי וההורים שלי היו אוהבים אותי, הלוואי שכל המישאלות שלי היו מיתגשמות, הלוואי ולא היתי לבד כל הזמן, הלוואי ולא היתי בודד כל כך, הלוואי ויכולתי לעוף לשמיים ולהעלם, הלוואי ויכולתי להפוך לאבק ולעוף אם הרוח, הלוואי שיכולתי להיסתכל בשקיעה בים ולא ליבכות, הלאווי והדמעות שלי היו מפסיקות לרדת, הלוואי והדמעות שלי היו חוזרות, הלוואי שהבילבול היה נעלם, הלוואי והלילה היה ניגמר, הלוואי שיכולתי לקום בבוקר ולחיך, הלאווי שהיתי חשוב למישהו, הלאווי שמישהו היה נותן לי חיבוק, הלוואי שמישהו היה נותן לי נשיקה, הלוואי....

מתוק...../images/Emo39.gif

מכירה את התחושת לבד הזו... שאין אף אחד שיחבק שיאהב שיקשיב שיעזור... שיהיה כאן לצדך בלי לכעוס, בלי לשפוט, ללא שום תנאי שמישהו רק יגשים את המשאלה לאושר הזה... שנראה כל כך רחוק... אני לא יודעת כמה החיבוק והאהבה שלי שווים כרגע אבל אני מחבקת ואוהבת ואכפת לי...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הלילה ואתה..

החושך הזה שמפיל הלילה לחייך, מביא עמו מחשבות קשות.. מחדד את ההרגשות הרעות.. רוצים לשלוח לך חיבוק גדול.. חיבוק גדול ומדבר.. שאומר שאתה כבר לא לבד, עם כל הפחד, והבדידות, והכאב.. אנחנו אתך.. כמו אור קטן בחלון שמאיר הירח, ומזכירים לך שכשהחושך יורד, הירח עולה ומשאיר תקווה קטנה, חיבוק ונשיקה... ((((((((פשוש)))))))

למעלה