ושוב הגשם (טריגר)

kell

New member
ושוב הגשם (טריגר)

שאמור לשטוף את הכל, אמור לשטוף דמעות, אמור לשטוף צרות, אמור לנקות. ביום שהלכת ממני, ירד גשם זלעפות, היה קר כל כך בבוקר ואני הגעתי למול ביתך, לבושה בסוודר ארוך כחול עם צווארון גולף, מכנס שחור ומגף שחור ארוך ומחמם... לא רציתי ללבוש הכל שחור, לא עיכלתי כל כך את העניין, לא רציתי לקלוט...שהלכת. כבר הגיעו מספיק אנשים, והתחלנו ללוות אותך בדרכך האחרונה, והגשם, ליווה אותנו ביחד איתך לאורך כל הדרך. לאורך כל המסע הזה אל משכנך החדש שהיום כבר לא כל כך חדש, הגשם טפטף, אך אני בקושי הרגשתי בו. הקור צרב, אך אני הייתי קפואה מבפנים. זה היה גשם ראשון בעונה, זה היה הגשם הכי עצוב שהרגשתי. כשהלכת, חלק ממני הלך איתך, עמדתי אחר כך מול החלקה הטריה, הגשם שוטף אותי לחלוטין, אך אני לא מרגישה... כי הוא לא הצליח לשטוף את הדמעות, לא הצליח לשטוף את הזכרונות. ושוב הגשםשאמור לשטוף את הכל, אמור לשטוף דמעות, אמור לשטוף צרות, אמור לנקות, מזכיר לי אותך אשה יקרה, כל גשם ראשון, אני פותחת חלון, נושמת אותו לתוכי, ונזכרת, בך. ***אולי לא נראה קשור לפורום, אך נכתב על סבתי ז"ל אשר היוותה מפלט עבורי במשך כל שנות ההתעללות*** קלי

kell

kell יקרה הגשם שוטף הכל.... אבל גם מזכיר לנו....אנשים יקרים....שעזבו את העולם.... לפעמים אנחנו יכולים להתחבר אליהם דרך הגשם השוטף....שיורד עלינו מהמקום שהם נמצאים... מבינה את הזכרון ...הגעגועים....הכאב....הפחד ... טוב שהיה לך אותה..... טוב שיש לך את דמותה העוזרת והמסיעת... מחזקת אותך

kell

New member
הבעיה היא

שגם לא עליתי לקבר שלה המון המון זמן, זה די מציק ואני מרגישה שאני עדיין לא מוכנה מכיוון שדוד שלי קבור שם.

kell

אני מבינה...אבל יגיע הזמן ותוכלי ללכת... אולי בליווי של מישהו קרוב... אולי חברה קרובה?המטפלת שלך? מבינה... מחזקת אותך

למעלה