ושוב אני.....

מאיה מ

New member
ושוב אני.....

ושוב, ישבתי לתומי בחדר ופתאום שמעתי את אחד השירים היותר, פשוט היותר... ואני ממש רוצה את המילים שלו, רק בעיה קטנה יש לי, לא ממש הצלחתי לקלוט בית שלם וגם האנגלית שלי על הפנים. אלו שתי זמרים, אחד שר בקול גבוה והשני בקול נמוך. יש את המילים MY LOVE כל הזמן, אני מנחשת שזה שם השיר, עכשיו (ובתרגום חופשי) יש שם גם משפט של משהו בסגנון (החזרת לי את גאוותי). אוי אנשים יקרים, הצלתם אותי בעבר וכולי תקווה שתעשו זאת שוב, תודה מראש, מאיה!

מאיה מ

New member
אוף...........

ידעתי שזה יהיה קשה מתמיד.... זה לא השיר של ווסטלייף (למרות שאהבתי את המילים) ואני מחפשת את המילים של השיר הזה אז אין לי מושג אם זה השיר של הג´וג´ו הזה.... יש לך אולי קישור למילים? זה ממש חשוב לי, להשיג את המילים... זה נראה לי שיר די ישן.... בבקשה!?

מאיה מ

New member
../images/Emo12.gif אני המומה

מצידי תחשבו שאני פתטית, אבל השיר הזה הוא השיר! מדהים, ממש מדהים, תודה על המילים... אתה מכיר עוד שירים עם אותו התוכן?

ohadz

New member
תנסי את...../images/Emo72.gif

The Verve - Sonnet אמנם אין את המילים MY LOVE, אבל יש MY LORD ובשיר זה נשמע דומה... תנסי

מאיה מ

New member
המילים ממש יפות....

אבל זה לא השיר... זה מן שיא אהבה, שהזמר או שתי הזמרים מודים לאהובה שלהם, מספרים עד כמה היא עזרה להם להחזיר את הגאווה שלהם, להחזיר את עצמם...

מאיה מ

New member
אנשים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני על סף ייאוש..... בבקשה מכם, אם מישהו יכול לעזור, אני יודעת שאני לא נותנת מספיק פרטים אבל אם למישהו זה מצלצל מוכר... השיר הזה הופיע בגלגל"צ אז מישהו בטוח מכיר אותו....

שמש27

New member
מממ... אז רק

רק בגלל שאת כל כך מיואשת ורק בגלל שאמרת שזה היה בגלגל"צ ורק בגלל שזה השיר היחידי שאני חושב עליו מאז קראתי את הודעתך הראשונה אני מציע את זה: ALL OF MY LOVE - LED ZEPPELIN שהוא שיר מקסים בפני עצמו, והנה המילים. מקווה שעזרתי, ולו להעלות חיוך על פניך.... בוקר טוב !

תלתלית

New member
לי זה מזכיר את endless love

אבל למה שיהיה את זה בגלגל"צ. ? אולי זה בכל זאת זה? דואט מרגש ויפה לאללה.

מאיה מ

New member
מה המילים?

אני לא מבינה מה קורה פה? באותו ערב זכרתי כמעט את כל המילים של השיר הזה ועכשיו...
אני לא זוכרת כלום... אוף לי, אוף לי, אוף לי.... אולי אז תוכלו לעזור לי מכיוון אחר, כל כך אהבתי את השיר הזה כי הזמר מודה בו לאהובה שלו על כל מה שהיא נתנה לו ועשתה בישבילו ולו, ומן הסתם זה מעלה לי ישר את כל הדברים שאני מודה לחבר שלי עליהם, אז אולי אתם מכירים שיר אחר בסגנון? תודה מראש.... מאיה!

מאיה מ

New member
וואו!!!!!!!!!!!!!!!

ממש מתאים.... ממש!!! אני אשכרה מופתעת עד כמה המילים מתחברות לכל מה שאני רוצה להגיד לו.... יש לכם עוד רעיונות? בבקשה?!

שמש27

New member
../images/Emo18.gif שירים נופלים ! ../images/Emo18.gif

מאיה, אני זורק לך מהראש, בלי לחשוב ובלי הקדמות: שני זמרים, אחד קול גבוה אחד נמוך - air supply (למרות ששם זה אחד קול גבוה, השני גבוה עוד יותר...חחח) - בטוח יש להם שיר עם my love ועם המילים (הקיטשיות ? סליחה, אני גם בעד) שתיארת. זה בול הסגנון. אולי זה גלן מטראדאוס עם nothing gonna chane my love for you ? גם מתאים במילים... ושיר סתם יפה לתת לחבר שלך... חשבתי גם על מרקורי רייב ושיר הזריחה שלהם (ההוא שבפרומו של בנות בראון) (mercury rave - the dawn is rising - יש סיכוי לטעות בשם השיר..) אבל זה לא נראה לי כל כך. אולי זה רובי וויליאמס עם אחת מהפואמות רבות-העוצמה שלו (
) ? "נצח" או "מלאכים" או משהו כזה. עד כאן להפעם. אולי, אולי, אולי, אולי....

שמש27

New member
שתי אופציות

הראשונה ואין-בילתה: ל.א.פ - LAP - מופיע בשורה הרצה למעלה. השניה: ב www.google.co.uk לחפש ככה: "nothing gonn´a change my love for you"+"lyrics" וגם "the dark is rising"+"lyrics" (ןגם נזכרתי בשם הנכון של השיר, אגב) וכך לגבי כל שיר ושיר... אופציה שלישית: כשאחד מגאוני הפורום נותן קישור למילים באתר חיצוני (משמע, לא ה LAP) - לנצל את זה, ולשים את האתר במועדפים, ושם כבר מאד קל לחפש, לפי אות ראשונה וכו´. איך מישהו אמר כאן ? דג - ליום אחד שבע, חכה - לשובע תמידי...

תלתלית

New member
../images/Emo42.gif איפה אפשר למצוא את המליפ

של endless love ? אולי זה בכל זאת השיר

למעלה