ושוב אני מגיחה כדי לספר ולהשוויץ

ושוב אני מגיחה כדי לספר ולהשוויץ

לשיר היה, כזכור, יום הולדת לפני שבועיים והיא רצתה מסיבה בבית. נמאס לי מכל המפעילים והקוסמים למיניהם (למרות ששיר מאוד רצתה מפעילה כמו במסיבה של חברה שלה), ולכן החלטתי להיות המפעילה בעצמי. חקרתי וחפרתי באינטרנט, באתר "לול" ובפורום חינוך לגיל הרך. מצאתי המון רעיונות, שיניתי את דעתי כל יומיים ושיגעתי את חן בנושא בלי סוף. בסופו של דבר התגבשה התכנית והאמת? יצא לא רע בכלל. המסיבה היתה בנושא נסיכות ונסיכים. היא היתה מיועדת רק לילדי הגן והגיעו 17 ילדים. הבוקר התחיל בתקלה - נעם ועדי היו צריכים להיות אצל ההורים של ליאור, אבל אבא של ליאור הקיא כל הלילה והסידור הזה בוטל. בשעה 10:00, בה התאספו הילדים, הם היו צריכים ללכת לישון. עדי נרדמה די מהר ולנעם לקח קצת זמן. אחד הילדים המוזמנים הוא הבן של הגננת בבית התינוקות והיא הביאה אותו למסיבה. היא עלתה רגע לחדר של נעם ועדי, אמרה "נעם, שים ראש!" והוא היה כל כך המום מזה שהיא בבית שלא העז להתנגד, הניח את הראש ונרדם. שיבחתי אותה על סדר היום שהיא הטמיעה בהם ואיפשר לנו לחגוג כשהם ישנים במהלך כל המסיבה כמעט. בכניסה למסיבה הוזמן כל ילד להכין לעצמו כתר של נסיך/נסיכה. הייתי מופתעת מההיענות של הבנים, דווקא, ששיתפו פעולה יפה והתהדרו בכתרים. הבנות התלהבו באופן ברור. אחר כך סיפרתי להם את "הנסיכה שרצתה את הירח". היה ככה-ככה. הפיטפוטים ברקע של האימהות שנשארו לא עזרו לריכוז של הילדים ולא התקפת השיעולים שחטפתי. הילדים ישבו ולא עשו בעיות, אבל נדמה היה לי שהם מחכים שהסיפור יגמר. בשלב זה חילקנו אותם לשתי קבוצות: קבוצה אחת היתה עם ליאור והלכה לחפש חלקים של פאזל ברחבי הגינה ולעזור לנסיכה שלנו לבנות את הארמון שהתפרק לה. זה היה ציור גדול של ארמון, נסיכות ופיות ששיר ציירה, ליאור חתך ואחי הטמין ברחבי הגינה. חלק מהחלקים נשארו אצל ליאור והילדים קיבלו אותם רק אחרי שענו לשאלות על נסיכים ונסיכות מסיפורים מפורסמים ואז בנו את הפאזל והנסיכה קיבלה את הארמון בחזרה. הקבוצה השניה היתה איתי והכינה לנסיכה תיבת אוצר מזהב ויהלומים. הם קיבלו תיבות עץ קטנות, צבעו אותן בזהב והדביקו עליהן פייטים ואבנים קטנות. אחר כך החלפנו בין הקבוצות. עכשיו הילדים כבר היו רעבים. חילקנו להם אוכל ואחי לקח את כל קופסאות האוצר ו"מילא" אותן במטבעות שוקולד. אחרי האוכל הדלקנו נרות, שרנו שירים (שכחנו להרים את שיר), חילקנו את העוגה וכולם הלכו הביתה שמחים עם שקית ממתקים (במינון מצומצם שנראה לי מספיק לחלוטין) ותיבת האוצר עם הזהב בפנים. נותרנו ממוטטים את גאים ומאושרים. אני אנסה לצרף כמה תמונות, עד כמה שניתן לראות בלי לפרסם תמונות של ילדים מהגן.

אז נתחיל בעוגה המ-ד-ה-י-מ-ה

שעשתה סיגל, חברתי היקרה, ורואים כמה אהבה ותשומת לב הושקעה בה. הזמנתי ארמון וקיבלתי טירה מפוארת עם נסיכה שמציצה מהחלון. כולם התעלפו מהתלהבות.

חמניה1

New member
חנה לדעתי את יכולה לפרוש

ולפתוח עסק של תפירה בשילוב עם הפעלה של ילדים. אחרת את מבוזבזת. כל הכבוד על היוזמה ועל ההפעלה. נשמע מקסים.

ומה עם צילום ילדים?

נוסיף לעסק, אה? אני רוצה להזכיר ששום רעיון פה הוא לא שלי. הכל נמצא באינטרנט.

הנה העמדה להכנת כתרים

(אני שונאת את התמונות האלה עם החלקים המטושטשים, אבל לא מצאתי תמונה חלופית)

הפאזל

זאת תמונה אחת (היו שתיים) לפני שנחתכה. יש מעט ארמון והרבה פיות, אבל מה זה משנה. ציור מדהים לדעתי.

../images/Emo2.gif WOWWW

נותרתי ספיצ'לס איזו נסיכה יפהפיה עוגה מדהימה ויומולדת מושקע...בואי נוסיף ליתרביטחון כמה
ות

בולה101

New member
מה שנקרא חבל"ז../images/Emo2.gif

איזו יצירתיות השקעה וילדה מדהימה. יום הולדת שמח

anguly

New member
וואו! איזו מסיבת יומהולדת מושקעת!

יופי של הפעלה! - נשמע ממש כייפי, וסחתיין על הכוחות וההשקעה
העוגה של סיגל מדהימה!!! (מזל שנעה לא ראתה את הביצוע הזה לארמון נסיכותי - זה ממש אתגרי
) ושוב הרבה מזל טוב לנסיכה המקסימה!

neta2

New member
וואו../images/Emo2.gif איזה עוגה ואיזו נסיכה

מושלמת! נשמעת חגיגה מהאגדות
מזל-טוב לילדה הכי יפה.

דש1דש

New member
חנה- מדהים!!!

קודם כל - הנסיכה
אבל גם המון כל הכבוד על ההשקעה, ההפעלה והכיף שעשית לה!!! יומולדת כהילכתו!

אפרסקה

New member
חבל על הזמן ../images/Emo106.gif

כל הכבוד חנה, איזו השקעה ואיזו תוצאה מדהימה. שיחקת אותה, ללא ספק. ומזל טוב שוב לשיר.

למעלה