ושוב אני מגיחה כדי לספר ולהשוויץ

s h r o n i t

New member
כל הכבוד

על הרעיונות, על הביצוע , על ההפעלות. הכל נראה נהדר. מזל טוב לשיר ויומולדת שמח.

תוליק

New member
אין כמו יומולדת ביתית

ולפי הסיפורים ובעיקר העוגה - היא לא נפלה ואפילו עלתה על יומולדת מוזמן... אחלה רעיון!!! ולפי התיאור גם הביצוע היה מעולה... מעניין מה שיר תספר לך עוד כמה שנים, אם היא תזכור, מה היא תזכור ומה היא תחשוב...

נועם@בת

New member
WOW זה פשוט מדהים

אין לי ספק שכל הילדים נהנו. מעניין מה תעשינה האמהות עכשיו כשהילדים שלהם ידרשו יומולדת כמו של שיר ולא יומולדת עם מפעיל. אבל מה שלוקח בגדול זה הציור של הפאזל, הילדה שלך מוכשרת בטירוף, לא הפסקתי להתפעל. שיהיו לך עוד המון שוויצים כאלה לאורך כל השנה.
נועם

יופיופ6

New member
../images/Emo41.gifחנה- מותר שאלה?

קודם כל..לפני השאלה.. בטח אני לא הראשונה שאומרת.. אבל שיר ממש יפהפייה.. מה יפהפייה? מלכת יופי ! ולשאלה......מקווה שאף אחת לא תצחק עליי..... אחיינית שלי בת חמש (וקצת) מגיעה לארץ לקראת פסח...מחו"ל רחוק רחוק.. אני מתחילה לקנות מתנות.... בקיצור, מותר לשאול מאיפה הגרביונים האלה ששיר לובשת? (הגרביונים הצבעוניים?) תודה מראש

ולגבי היופי...

את אכן לא הראשונה ואני מסכימה איתך. היא יפהיפיה. לפעמים אני לא משוכנעת שהעוברים שהוחזרו לי באותו יום בבלינסון הם אכן שלי כי לא ממני היא ירשה את היופי והכישרון האלה, אבל מה זה משנה? יצאה הילדה הכי מדהימה בעולם. אז פעם לא הייתי אומרת לה שהיא יפה אבל כיום כל מי שרואה אותה אומר לה את זה בתור דבר ראשון אז היא כבר יודעת שהיא מאוד יפה (וחכמה וכשרונית).

R a c h e

New member
תגידי, את בסדר../images/Emo35.gif

ברור שלא החליפו כלום, היא כל-כך דומה לך וכשאני רואה את הבעות הפנים, אז בכלל.... מה לעשות, יצאה לך בת מקסימה למרות שגם את כזאת

h i l a l

New member
../images/Emo106.gif חנה כל הכבוד

איזה כייף של יום הולדת כל הכבוד על ההשקעה והרעיונות

לבנה123

New member
מזל טוב!

רק מלראות את ההשקעה כולי התעייפות (גם פאזל גם תיבות גם כתרים? ג'יזוב כמה יצירתיות צריך???) נראה מקסים!

אפרת12

New member
איזו השקעה ואיזו הצלחה

וואווווווווווווווווווווווווווווווווו
משהו אתם אבל ממה הכי נשפכתי
מההירדמות של נעם... פשוט גדול

אהבתי... הכל !

איזה יום הולדת מקסים וחנה וליאור- כל הכבוד על ההשקעה והאנרגיות עם 3 ילדים ! כשהגדול שלי יהיה בן 4 אולי גם אני אנסה לעשות משהו קצת אחר

איזה שוויץ מדהים../images/Emo70.gif

כלכבוד על ההשקעה. איזה יופי של יומולדת. אין ספק שבלי מפעיל זה יוצא הכי יפה ואיכותי. <נועה לא סובלת כמעט את כל המפעילים> המון עבודה אבל נראה ששיר כל כך נהנתה. שוב -
לשיר ולכל המשפחה.

יש מה להשוויץ ויש מה לספר../images/Emo57.gif

מקסים, מסיבת יום הולדת מושקעת ביותר
איזה רעיונות יצירתיים, כל הכבוד לכם
עשיתם עבודה מצויינת
ושיר... יפיפיה אמיתית, פני מלאך
נמסתי מהיופי
ואת והיא אכן דומות, ממש אמא ובת
והכי חשוב
למשפחה המקסימה ולבת הבכורה

chooch האחת

New member
פשוט מדהים! איזו השקעה!

העוגה מדהימה והרעיון ממש מקורי, מאוד אהבתי. המון מזל טוב לשיר המתוקה.

אלה 2

New member
מזל טוב לשיר ולהורים

איזה יופי של יומולדת ! נראה ממש שווה את ההשקעה

מקסים!

ואני חייבת להתפעל קשות לא רק מההפעלה והעוגה, שאין ספק שהן נהדרות, אלא בעיקר מהציור של שיר. היא היתה מאושרת במהלך החגיגה?

למעלה