ושוב איתכם???!!!

ושוב איתכם???!!!

בס"ד אהלן וסהלן לכם וותיקים ועתיקים... רציתי רק ליידע אתכם על תכנית בשם "מהפכנים בחצות" שמשודרת כל יום שלישי בשעה 23:00 "בערוץ 2000" 102.6אף.אם..ולמה כדאי??? טראנסים,מוזיקה טובה,רב שחזר בתשובה,שאלות מכל הסוגים ותשובות ששוה לשמוע,אם יש לכם שאלות שתמיד רציתם לשאול בנושא אמונה, השקפה, יעוץ,הכוונה וכל בעיה שהיא, ואולי התביישתם או חששתם,זה היום,זה הזמן,וזה המקום..תנסו ותבינו.. אוהבים.. תח-טורבו

leahle

New member
רגע... רגע... רגע...

אתם רוצים להגיד לי שאני רואה נכון?! תחתית וטורבו חזרו אלינו?? יאההה, כמה שאני לא בענינים....!

היא חזרה רק היום אני חושב...

לילה טוב

nogit.

New member
ואני חשבתי שנכנסתי לארכיון בטעות:))

מה שלומכם צדיקים?????? :))

מני*

New member
ב"ה, אבל אני מוחה....

ה|דבש| שלך עוד לא חזר ואוטוטו ראש-השנה. אם כבר ארכיון אז יש לכם ד"ש מעוד אחד שבטח כבר התמלא באבק הלא הוא 824 וגם צפניה0 מוסר

שמעתי את התוכנית הזו, חביב אבל קצת

נועד לאנשים שרוצים לקבל תשובות אינסטנט אני אישית לא מאמין בתשובות כאלו, לשאלות שנשאלות שם צריכים לענות בהתעמקות יותר רצינית... בכלל, הוא קצת מסתלבט על האנשים לפעמים...
תהיו בריאים ותחתית + טורבו - עלו והצליחו בס"ד תזכו לבנים ובנות דשנים ורעננים

התמ-ים

New member
זוכרת מה היה המשפט האחרון שכתבת לי

באייסי? (מה איתו, באמת?) כבר חוזרת!,תהיה פה!!!וזאת לא שאלה אלא דרישה. שמח שחזרת ... :)) אמנם שנה וחודשיים פחדתי לזוז מהמחשב, שמא אני לא אעמוד בדיבורך ... אבל מה זה שנה וחודשיים, בשביל לחכות לך ... שווה ...
ד"ש בבית
(אפשר לזוז?)

מה? גם אתה פה????

בס"ד זה מה שאמרתי,הא??,טוב נו במחשב זה קצת בעיה להכחיש,הכל מתועד..
ניסינו לחפש בקלטת של החתונה איזה מישהו שלא מוכר לאף אחד מהצדדים,בתקווה שאחד מהם יהיה אתה..אבל אני מניחה שהגיע הזמן לנחות ולהבין שאת פניך לא נראה לעולם(או שאנחנו לא בעניינים וחוקי המשחק השתנו.) אז אנחנו פה עוד יום נוסף,ואם אחד מכם,חברים וותיקים מקסימים ווירטואלים שלנו,בואו לכמה דק´ של נוסטלגיה.. אוהבים, תח-טורבו

התמ-ים

New member
נסו לחפש בתמונות מחתונת אישריאלה ..

בלי לפדח אף אחד, ובלי להזכיר שמות, יש פה מישו שחושב שהוא מצא שם מישהו שאולי לא היה מוכר בחתונה שלכם
טורתית, הבעיה עם הנוסטלגיה היא, שכשאני כאן, אתם ישנים ... (לא אמרת לי אם אפשר לזוז
)

יוווווווווווווווווו:))))))))))))))

מכרים וותיקים!! מה שלומכם צדיקים? טורבו נוסע לאומן תחתיש? אם כן בעז"ה אני אפגוש אותו שם:)))))

ברסלבר או לא ברסלבר????א

בס"ד איש רוח יקר ורעייתו.. אי"ה יתברך,גם השנה, שהרי כולם יודעים מהם ר"ת אלול: א-ני ל-אומן ו-אשתי ל-חמתי. אוהבים.. תח-טורבו

בפעם הראשונה ששמעתי את הר"ת

האלה, זה היה לפני הרבה שנים מהרב שיק (מוהרא"ש) (יבניאל - ניו יורק) והגרסא שלו הייתה אלול - א´ני ל´אומן ו´אשתי ל´אמא... (וכולם נפלו מצחוק).

וונדר.

New member
../images/Emo24.gif יאאאאאאאאאאאאאאאא

איך תגעגענו!!!!! בציפייה.... וונדר שקצת מטושטשת - ולא בטוחה שהיא רואה טוב....

למעלה