ושאלת השאלות

gasks

New member
כל לילה (!)...

(מ"פינקי והמוח" למי שלא יודע/זוכר)

MERD!

New member
אמרו נא לי,

אני היחיד שראה את מוח (מ"פינקי והמוח" למנוע בלבולים) בתמונה של העשן במגדלי התאומים?.

PsiChO

New member
Geee Brain

How will we make the horse wear the thong?!? Their pinky, their pinky and the brain brain brain brain brain! פסיכי*הסדרה האהובה עליי

המרחפת

New member
השברולט? המקום לא נסגר כבר?

מעיר בי זכרונות ממחוזות ילדותי הנשכחים... המקום היחיד שיכולתם לשמוע באותה מסיבה טראנס, האוס והיהודים, להביט לעמדת הדי ג´יי ולראות את המדריך מהצופים. לשבת בחוץ ולראות את השלטים של המחלקה הוטרינרית- זהירות מהחיות (תקף גם בגירסתו הנוכחית כמועדון השברולט). מסיבות לנוער החל מגיל 14, כולל חדר חושך שהדבר הכי נועז שהוא ראה זה ליטוף במקום מוצנע. מסיבות בארבעים שקל. לבנות קונספט של מסיבה שלמה על סמך העובדה שההסעות (!) למועדון יהיו באוטובוס קומותיים. המרחפת הייתה השבוע במועדון הקמלוט, להקשיב להודעת בלוז. כל פעם שהיא יוצאת עם חברים גדולים היא מנסה משקה חדש. הפעם היה תורו של ה-white russian. זה חזק!!! ואומרת מי שבעורקיה זורם דם רוסי שקולט אלכוהול בצ´יק. תהנו מהשנה, אנשים! המרחפת

e-shfiyut

New member
לא!!!

המקום לא נסגר... ואני אישית שם כמעט כל שבוע... המסיבות לא עולות 40... 25!! כן, 25 והכי כיף שם כי אפשר להכיר את כ-ל האנשים שהם בערך 100 קבועים ועו ד 20 מתחלפים כל פעם... המקום הכי טוב בעולם... הייתי נשארת שם לתמיד אבל לכל מסיבה יש סוף... (וגם אמא עצבנית בבית!!) אז חזרתי אי

למעלה