וקצת על מה שקורה שמה, רחוק מאיתנו

havlaz

New member
וקצת על מה שקורה שמה, רחוק מאיתנו

וואלה: חברון, 40 מבוקשים נעצרו, 100 מטענים נתגלו. 150 פלסטינים שהתבצרו בבניין הממשל נכנעו ומנהרה להברחת נשק ממצרים פוצצה. הפלסטינאים אכלו אותה! ניצחון להיגיון, שרון לא ישפט בבלגיה על טענת הפלסטינאים למעורבותו הישירה בטבח בסברא ושתילה. (מפגרים בכלל שהעלו את הרעיון). ו2 ניצחונות לדמוקרטיה. ועדת הכנסת אישרה את ההצעה להגביל את חופש התנועה של חבר הכנסת טיבי במדינת ישראל, אסור יהיה לו להכנס לאזורים סגורים לישראלים (לחברי כנסת יש הגנה דיפלומטית). ההצעה עוברת כרגע לאישור המליאה. בעד ההחלטה הצביעו נציגי מפלגות הימין ש"ס, הליכוד, המפד"ל, האיחוד הלאומי וגשר. נגד הצביעו נציגי מרצ חדש ונחמה רונן (מרכז). ושוב, השמאל הישראלי מתהפך בגלגלו, מרצ מתנגדים להבעות התמיכה בטרור של חברי הכנסת הערבים, אבל מצד שני לא מנסים לעצור זאת. גיח, צחוקים. אני מזמן הייתי מעיף את הטרוריסט בכנסת (לרשום ביומן: כאשר אני בכנסת, להעלות הצעת חוק לאסור מטרוריסטים כל זכות). וכמו כן, ועדת החוקה של הכנסת אישרה הבוקר לקריאה שניה ושלישית את הצעת החוק הממשלתית, שנועדה לצמצם את האפשרות שפלסטינים שנפגעו באינתיפאדה הראשונה יקבלו פיצויים מישראל. מתוך וואלה: שטרית הביע קורת רוח רבה מהחלטת הוועדה. לדבריו, כיום שורר מצב "מטורף" שבו המדינה משלמת פיצויים לאויביה. שטרית ציין שהמדינה שילמה עד היום כ-320 מליון שקלים כפיצויים לפלסטינים בשל פגיעות גוף ורכוש במהלך האינתיפאדה הראשונה. מדינת ישראל מתחילה לקבל שכל סוף סוף....

למעלה