ועכשיו...

חושלה

New member
ועכשיו...

מצאתי את עצמי עכשיו יושבת מול מחשב תסתכלו למה הפכתי אחרי שאהבה הפכה כאב תקלפו ממני את הציניות והשנאה אני רוצה לחזור לחייך מבפנים רוצה לחזור לצחוק איתך אז נכון, אני בסדר ויש לי מאה חברים אבל מי שקורא את השורות האלה לא יודע שבפנים הכל שבור ורועד ובוכה בי ונהר הדמעות שוב גואה והדבר היחיד שמפסיק את הכאב הזה... החיבוק של כולם לא מספיק לי התרגלתי אולי ליותר ונכון, אני כבר לא פוחדת אבל קשה לי כל כך לוותר פעם רק אתה קראת את השירים שלי עכשיו הם של כולם מתוך ליבי יוצאות שורות אני הופכת למילים נכתב ספר שירי ואולי אתה צודק יש בי כשרון שגובל בטרוף שיורד לארץ פעם בעידן איך אתה שוכח כמה קשה לשאת לבד משא כזה כשכל דבר נכנס עמוק יותר כשלרגש יש מגבר אתה לא מכיר את עצמך פוחד להתפוצץ, פוחד לבכות תן לי להציל אותך אני אכתוב אותך, אוהב אותך ... לא להיות לבד

ה מוזה

New member
ועכשיו

"ועכשיו שהכל נאמר נשארה רק שתיקה כואבת משהו בפנים הופך לשקוף מחפש אהבה.." (דנה ברגר)
הוא עוד יגיע החיוך הפנימי שאינו תלוי באיש אחרי הכאב השנאה הציניות הדמעות הוא יגיח כמו שמש אחרי סופה ובנתיים..תבכי ילדה ,תבכי כי אהבת כל כך ועכשיו זה כל כך כואב ..נהרות ישטפו את הלב

למעלה