ועכשיו.......תורי!

ועכשיו.......תורי!

איזה חלקים בך את הכי אוהבת? איזה את הכי שונאת? ומה את רוצה לשנות? לשפר? להשאיר? יאללה, שוטו!
נ.ב. שרשור ראשון שאני פותחת! האאאאא

Snow fairy

New member
אהטוב,

להקטין את היקף הירכיים או משו
ובטן יותר שטוחה, ומבנה יותר צר היה בהחלט יכול להיות נחמד...

Oo The Gush Oo

New member
אוי נו;[

איזה חלקים בך את הכי אוהבת?אאא..הבטן כי היא שטוחה והרגליים מהברך ומטה. איזה את הכי שונאת?את המותניים והיריכיים. ומה את רוצה לשנות?לרדת 4 קילו [בגדנ"ע.] להוריד את המתוניים ששמנו מעט, להוריד טיפה ביריכיים ולהגדיל מעט את החזה. לשפר?אה נו את המותניים. להשאיר?מהברך ומטה ואת הבטן השטוחה. אני אוהבת אותה. זהו. נו אווח זה רק מזכיר את המגרעות שלנו. קראת?

Oo The Gush Oo

New member
ממש לא.

יש לי מעל בעצמות במותניים כזה שומן קצת בצדדים, אני שונאת את זה. עם השאר אני איכשהו יכולה להסתדר.

אא.. הכל כמעט? ../images/Emo54.gif

חוץ מהשפתיים והגומות. וגם הגבות כי הן נחמדות לפעמים. Oo

theShelly

New member
תשובות...../images/Emo127.gif

הכי אוהבת: פנים, חזה,בטן הכי שונאת: רגליים לשנות: את הרגליים, אני הייתי רוצה שיהיו יותר ארוכות להשאיר את כל השאר..אני מרגישה מספיק סקסית איך שאני :)

נעמה ע.

New member
רק ליישר את השיניים,

ולהעלות עוד 2 קילו ככה. את כל השאר אני אוהבת.

..

איזה חלקים בך את הכי אוהבת? עיניים, זרתות [עקומות וזה מזה מגניב] איזה את הכי שונאת? הלמעלה ברגליים ומה את רוצה לשנות?3 קילו פחות.. ושיער חלק

../images/Emo129.gif

איזה חלקים בך את הכי אוהבת?רגליים,שפתיים,שיער בערך,כפות רגליים איזה את הכי שונאת?אף,ברכיים ומה את רוצה לשנות?לשנות את האף ליותר קטן לעשות את הברכיים פחות בולטות,לשפר את הידיים שלי ליותר עדינות אם אפשר לשנות את העיניים לירוק להגדיל קצת את הציצי [אבל שיהיה טבעי אני לא אוהבת סיליקוןP:] וזיהו בסך הכל!

KarenTheGoddess

New member
למה כולן ישר חשבו

על תכונות חיצוניות? התכוונת לתכונות פנימיות? אני אוהבת רק את השפתיים, החזה והתחת שלי , כל השאר לא.. אני אוהבת בעצמי שאני מתחשבת ואוהבת שונאת את זה שאני רכלנית קצת אבל סך הכל אני חיב עם עצמי טוב [:

התכוונתי....

לתכונות חיצוניות....כאילו לגוף....אבל אם בא לכם אפשר גם תכונות פנימיות....

למעלה