ועכשיו זה רשמי.......

INomad

New member
חיכיתי לתגובה לגבי ההשוואה

אתה יכול לדבר עד מחר- אנחנו לא צריכים לצאת לרקוד ברחובות כשאישיות חשובה שלהם מתה, והם לא צריכים לצאת לרקוד ברחובות כשאישיות חשובה שלנו מתה. It's THAT simple. כל התירוצים וההתחמקויות (ואני מצטער, אבל ירידה לדקויות באידיאולוגיה של גנדי, כדי להציג אותו באור חיובי יותר, זו התחמקות) לא ישנו את זה אפילו טיפה. אגב, לא ערכתי שום השוואה ישירה ומדוקדקת כאן, פשוט נתתי דוגמא כדי להבהיר את עמדתי: לא לצהול ולחגוג באופן פומבי כתגובה למות עראפת, כי אנחנו לא רוצים שיעשו את זה לנו וזה דוחה ולא תרבותי. ואין שום קשר לרגשות אישיים של אף אחד כלפי ערפאת או לאיזה מין אדם הוא היה.

soper women

New member
../images/Emo104.gifגנדי ה=ג=ב=ר../images/Emo104.gif

גנדי היה גבר רציני והלוואי שיקומו עוד כמה כמוהו וכמו ברוך גולדשטין בארץ ישראל רק אז נוכל לסלק מפה כמה ג'וקונים מסריחים אז לכל השמאלנים שטוענים שלא צריך לשמוח במותו של הבן אלף כלבים הזה אז תשבו בפינה שלכם והכי טוב שתסתמו ואת הטיפשות שלכם אל תפיצו בציבור

P i l l a r

New member
די די בנות..

מת אז מת אם טוב או לא זה רצון אלוהים.. שיהיה ככה.. אני לא יתפלא אם זה אנחנו הרעלנו אותו :S הכל חוקי בפוליטיקה.. אנשים לא מבינים שפה זה או אנחנו או הם. אין שמץ אם אני נמצא בצד הצודק או לא אבל כמו כל בנאדם אני רוצה לדאוג לתחת שלי.. אז אל תיהיה צודק תיהיה חכם. מי שמהסס מפספס ומי שלא הורג נהרג!

tregh

New member
צודק

אני מסכים בהחלט..... ברגע שמישהו שמח מרצח של יהודי אז כל עם ישראל צועק ונזעק בגלל האנטישמיות המדהימה שהתעוררה.... ואחרי כל מה שהעם שלנו עבר.... אולי אם אתם כל כך מזדעזעים ממה שאחרים עושים אל תעשו את זה בעצמכם

למעלה