ועכשיו הקטע שלי.....

ועכשיו הקטע שלי......./images/Emo7.gif../images/Emo122.gif

לא מפסיקה לבכות על השבוע נאחס ואיך דפנה סבלה בגלל אמא שלי. אז ככה כל השבוע הייתי אצל אמא שלי וחזרנו אתמול בלילה כי היום לקחנו אותם לפסטיגל בבוקר. אמא שלי החליטה לקחת כמה ימי חופש והיתה איתנו יומיים במשך השבוע. ביום הראשון של החופשה לקחה אותנו לקניון לעשות קניות בגדים לחג ומתנות ולסיים במסעדה לצהריים. אחלה של בילוי. אבל ויש אבל גדול..... דפנה התעוררה בשעה 7:30 אכלה חביתה מ-2 ביצים עם קצת גבינה לבנה, סופגניה גדולה וקינחה באמא שלה (לאמא שלי תמיד יש יציאות מוזרות לקטע של ההנקה - אנחנו כבר שנה ו-8 חודשים וחזרנו לינוק בין 5 פעמים ל-2 פעמים ביום).... הפעם היציאה: אוף שוב פעם את עם הציצי שלך, היא בטוח לא ביקשה ואת סתם דוחפת. ועוד הוסיפה אני בטוחה שאת נשארת בבית כי ההנקה זה התירוץ שלך לא לחזור לעבודה. נו באמת אמא אם זה היה התירוץ שלי כבר מזמן הייתי חוזרת לעבודה.... אני בבית כי בא לי בלי שום קשר להנקה. טוב ירדנו לקניון. אני נכנסת להוניגמן עם הילדים לבחור ביגוד לחג ואמא נשארת עם דפנה צורחת מחוץ לחנות. הוצאנו אותה מהעגלה שתסתובב קצת באזור והיא כל הזמן רצה לאמא שלי מושכת לה בחולצה וצועקת ציצי. (היה כל כך שקוף מה הילדה רוצה). מפאת כיבוד אם הצעתי לה להכנס במקומי לחנות לראות מה הילדות בחרו ואני אשמור על הילדה. זה היה תירוץ מדהים ברגע שנשארתי עם הילדה לא חשבתי פעמיים ושלפתי בשניות. הייתם צריכים לראות את הפרצוף ההמום של הילדה שלא הבינה איך אמא שולפת כשסבתא יכולה לצוץ לידה כל רגע ולצעוק לסגור מיד את המסעדה כי במקום יש הרבה אנשים. אבל אמא לא חשבה פעמיים ושלפה בלי בעיות, אף אחד לא הסתכל, דפנה התחברה וינקה דקה וחצי ובא לציון גואל ושלווה. פתאום הילדה רגועה ושקטה. משם המשכנו למסעדה כי כבר היה צהריים ורק לראות את דפנה אוכלת ספגטי היה שווה להכנס לשם. אחד אחד בסבלנות אין קץ ארוכים ארוכים מרוחים בטונה רוטב. כולה מלאה רוטב וספגטי שנפלו עליה ועל הכיסא ועל הרצפה אבל הפרצוף מאושר ומחייך. עלינו למונית וחזרנו הביתה ישר לאמבטיה ואח"כ למיטה והשקט חזר לשרור במעוננו. ואם אתם חושבים שאמא שלי לא קלטה ששלפתי בקניון טעיתם. איזה טונות וקיטונות רותחין חטפתי בבית ופשוט העדפתי להתעלם. ועכשיו אולי תבינו למה היה לי שבוע נאחס בחיפה. איריס.

הילהל

New member
חבל שלא נהנתן../images/Emo24.gif

חשבתי שקראתי על הגמילה של דפנה. מה קורה?

את מרגישה ../images/Emo7.gif ואני קוראת וצוחקת

סליחה, אבל זה כל כך הצחיק אותי - אני יכולה לדמיין את הפרצוף של דפנה כשהיא יונקת ובזוית העין בודקת האם סבתא מגיעה... הזכיר לי את הלילות בבית הילדים בקיבוץ, כשהיינו עושים בלגן וכשהשומרת לילה היתה מתקרבת היינו נכנסים למיטות ועושים את עצמנו ישנים
תראי כמה שהיא חכמה הילדה שלך! גם מבינה מצויין מי בעד ומי נגד ובעיקר - היא הבינה שבבוקר סבתא לא שמה לב לכך שהיא ביקשה, אז עכשיו היא וידאה היטב שסבתא תדע שהיא מבקשת. אולי סבתא מתקשה להבין וצריך להסביר לה כמה פעמים? אז זה מה שהיא עשתה
ולסיום
גדול. לדעתי את צריכה לומר לאימא שלך שמיום שהיא תפסיק להעיר לך על ההנקה - תוך חצי שנה את גומלת את דפנה (יענו - עם כל הערה מעצבנת שלה היא דוחה את הגמילה המיוחלה בעוד חצי שנה
)

מאיטאי

New member
איזה באסה !!

כל הכבוד לך שאת מצליחה להתעלם. אני ישר מתפרצת. אם אמא שלי היתה עושה לי את זה, היא היתה חוטפת ממני "קיטונות רותחין" עוד לפני שהיתה מצליחה לפתוח את הפה. אח"כ הייתי מרגישה אשמה שבועיים על זה שירדתי עליה. זה די מדכא שהאנשים הקרובים לך ובעיקר אמא לא תומכים בדרך שלך לגדל את ילדייך. אבל אלה ילדייך אז תעשי מה שבא לך ותנסי לא לתת לזה להשפיע עלייך יותר מדי
.

גם אמא שלי מעירה לי

יובל עדין יונקת ותמשיך בכך כל עוד יש רגישות לחלב (כל הילדים שלי היו אלרגיים לחלב). אמא שלי מעולם לא הניקה ובכל הזדמנות מעירה לי שיובל כבר גדולה (היום 1.10) ושאני ממשיכה להניק אותה כי אני רוצה להנציח אותה תינוקת ועוד הערות. אני לא מיחסת להערות, מניקה מתי שיובל רוצה ואיפה שהיא רוצה ובכלל לא עונה לאמא שלי על הנושא. תמיד תזכרי שזו הילדה שלך ואת עושה מה שלדעתך הכי טוב לילדה שלך.

מה יש לאמהות האלו????

הן לא מבינות שאתן נותנות לילדים את הדבר הטוב ביותר??? אני לא מבינה את זה!!!

mum3

New member
ומה דעתכן על זה שחמי שאל אותי אתמול

למה אני מניקה עדיין (הילדה בן שנה וחודשיים)? ומאוד התאפקתי לא להתעצבן כי הוא איש נחמד ומאוד אוהבת את הנכדה.

למעלה