ועוד פעם ביבי יורק לנו בפרצוף. מתנה לחרדים

MARIA40

New member
אני מציע שתפסיק להזות..

MARIA40

New member
איך פחות...? אם אתה לא מבין שליברמן מחש/ק את

נתניהו רק כדי להיות ראש הממשלה הבא
?.

blackbomber

New member
מה הקשר ל"הזיות"?

"ראש ממשלה", "יחימוביץ'"....
לא הזיה?

"ראש ממשלה", "מופז"...
לא הזיה?

השמאל התבוסני/קומוניסטי זוכה לאמון העם, לא הזיה?

תגיד מריה

אתה חושב שההזיות זה מעודף קרינה אלקטרומגנטית?
מה עושים להם שמה בחברת החשמל?

אין טעם. קדימה הוקמה במטרה להחליש את השמאל

על ידי גניבת מצביעים. עכשיו הליכוד ושות' חופשיים לנהל את המדינה.

naf86

New member
אז בבקשה. תעשה משהו

במקום להתבכיין כל היום על מה שקורה בישראל, תחזור לארץ.
תחזור לארץ ותבחר לכנסת. תבנה קואליציה ללא מפלגות דתיות, ותשנה את החוקים שכל כך מפריעים לך.

blackbomber

New member
מה דעתך על קדימה בקואליציה במקום החרדים?

כמובן שגם ה"עצמאות" יצטרכו להיות בחוץ...
הנה, קואליציה חילונית/יצרנית נטולת תבוסנות ו/או טפיליות, קואליציה שתוך פחות משנה מביאה חוקה לישראל.

מה דעתך?

לבני כבר הציעה, נתניהו התעקש

להשאיר את ש"ס. לדעתי הטעות הקריטית שלה היתה שהיא לא טרחה להצהיר על כך מעל כל במה, כפי שראוי היה. אבל היא אמרה את זה בטלויזיה כשבועיים לפני הבחירות, כמעט בפליטת פה.

היא ביקשה להכנס, ושש"ס ואגודה יעזבו, נתניהו התעקש על שותפיו הטבעיים...

mr dish

New member
יש חשיבות לסדר של הגעה להסכם. אם זיבי כשלה

בשיקול דעתה, סירבה להצטרף לממשלה גם אחרי שהמפלגות הדתיות הסכימו, לא היתה לה שום זכות להתנות תנאים לנתניהו.

blackbomber

New member
אתה יודע שמדובר בטענה לא נכונה.

הסוגיות היחידות לפיהן לא התקיימה השותפות הזאת הן:
1. דרישותיה של ליבני בתחום התבוסנות
2. דרישתה של ליבני לרוטציה.

היום התבוסנות כבר לא רלוונטית לנוכח השינויים בתנאי השטח, היום כבר לא ריאלי לדרוש רוטציה, אנחנו מאחרי ה"בליבני"!
לא רק, אנחנו לפני בחירות וכידוע לפני הבחירות ה"שותפים הטבעיים" בעצם הופכים ליריבים על קולות אותם התמוכים הפוטנציאליים.

מה מונע "היום" את הקמתה של קואליציה חילונית/יצרנית?
שאל את מפלגת קדימה, לא את הליכוד.
על כל מקרה, כל עוד לא תהיה קואליציה חילונית/יצרנית, ימשיכו הטפילים "לחגוג"!!! הבעיה ידועה, הפתרון הראלי היחיד ידוע, נשאר רק ליישם.

לא ברור לי שאתה מבין...

קרא את מר דיש לפניך. אם מופז יבקש היום להכנס למשלה עם נתניהו, נתניהו יעדיף את הקואליציה היציבה שיש לו עכשיו מאשר לוותר על בעלי הברית הטבעיים שלו (ש"ס ואגודה).
כך שמופז יכול לכל היותר להכנס לממשלה כסרח עודף, דבר שרק יפגע בו בבחירות הקרבות, וגם במדיניות שאתה תומך בה, כי ככל שקדימה תחלש, כך יקטנו גם הסיכויים לקואליציה שאתה רוצה לראות.

התפוז, שוב!

ברצינות, אני לא ממש סובל אותו ואת ההתנהלות שלו, ולא רק בעניין מדחת יוסוף. אבל לצפות ממנו לטעויות של טירון נראה לי מוגזם... הוא לא ייכנס לממשלה שהכניסה אליה תהיה ספו הפוליטי (גם אם סופו הפוליטי, כנראה, יגיע בכל מקרה...)

למעלה