ועוד פעם ביבי יורק לנו בפרצוף. מתנה לחרדים

FLATRON2

New member
ועוד פעם ביבי יורק לנו בפרצוף. מתנה לחרדים

מתנה לחרדים: סבסוד מעון בלי מבחן תעסוקה

טרכטנברג, הייתי בורח במקומך לזימבובואה

אבן 11

New member
שיהיה להם לבריאות.

לעיתים נתניהו מתגלה כאדם אנושי, שיבורך על כך.

RonspotNL

New member
אני מתחיל לחשוב שאין ברירה אחרת

שצריך להתעורר לירוק להם בפרצוף לקלל אותם ולעשות בדיוק מה שהם עשו כל השנים לחילונים הם צריכים לקבל את הכל באותו מטבע לצערי כנראה אין דרך אחרת לבעיה הזו

naf86

New member
אז עכשיו אתה קורא לאלימות?

"הם התחילו עם זה.. אז גם לי מותר להחזיר..."

וואו, מפתיע אותי שבכלל עברת את גן חובה.

RonspotNL

New member
במקרה של החולנים האלה

לצערי אין ברירות אחרות הם אוכלי חינם כפייתיים שצריך להגלות לאי נידח ואם יבריחו אותם ביריקות כמו שהם ירקו וקללות ודברים מהסוג הזה אולי הם יבדרו לעצמם אי נידח בוא הם יוכלו לחיות רק שהם יכחדו כי לא יהיה ממי לאכול חינם ואף אחד לא יגן עליהם

naf86

New member
תבריח את כל מי שירק על ילדות

כלומר בן אדם אחד. למה להבריח אוכלוסיה שלמה?

מה עם הדתיים שכן עובדים, כן משרתים בצבא ולא אוכלי חינם? הם גם אותם תבריח בגלל הבורות שלך?

RonspotNL

New member
גם את הדתיים שילכו עם החרדים

אכילת החינם והכפייה הדתית צריכה להפסק ואין דרך אחרת חוץ מהפרדה טוטלית בין חרדים ודתיים לחילונים

naf86

New member
כלומר, אתה רוצה להעיף את כל מי שלא כמוך?

במה אתה שונה מהנאצים שרצו לטהר את גרמניה?

RonspotNL

New member
בכך שאני לא רוצה לרצוח אותם

אלא רק שיחיו את חייהם מבלי לכפות את החולי שלהם על אחרים ובלי לאכול חינם או שזה יותר מדיי בשבילך?

naf86

New member
אף אחד לא כופה עליך כלום. אתה בהולנד

אבל אם אתה מתייחס לישראל - זה הכל קשור לחקיקה. לכן אם זה כל כך מפריע לך, תחזור לישראל, תבחר כחבר כנסת ותפעל לשנות את החוקים.

RonspotNL

New member
ואתה עדיין מצדד בכפייה דתית ואכילת חינם

מעניין מה יש לדתיים וחרדים עלאק כמוך לעשות בניו יורק במדינה בה יש נישואים אזרחים ושיויון בנישואים ושלא נדע גם תחבורה ציבורית בסופי שבוע ומכירת חזיר ודברים לא כשרים בסופרים מה יש לאנשים כמוך לחפש שם?לך תגור בבני ברק שם יקבלו אותך בזרועות פתוחות ותוכל גם לאכול חינם

naf86

New member
לא נכון. אל תשים לי מילים בפה

מעולם לא אמרתי שאני תומך בכפייה דתית ואכילת חינם. את זה אתה החלטת.

RonspotNL

New member
במקרה של החולנים האלה-תיקון

לצערי אין ברירות אחרות הם אוכלי חינם כפייתיים שצריך להגלות לאי נידח ואם יבריחו אותם ביריקות כמו שהם ירקו וקללות ודברים מהסוג הזה אולי הם יסדרו לעצמם אי נידח בוא הם יוכלו לחיות רק שהם יכחדו כי לא יהיה ממי לאכול חינם ואף אחד לא יגן עליהם

blackbomber

New member
וזה מה שלדעתך יפתור משהו?

יש דרך אחת פשוטה מאוד לפתור את בעיית הטפילות החרדית ואתה מודע לה היטב!
מדובר בשותפות פוליטית של המפלגות החילוניות/יצרניות שמהוות היום רוב בכנסת, עדין מהות רוב....

כל שנדרש כדי שתתקיים שותפות כזאת זה ויתור זמני מצידה של מפלגת קדימה על אידיאולוגיית התבוסנות, מה גם שהיא לא רלוונטית לימים אלו.

קדימה שלאחר ה"בליבני" מוותרת זמנית על אידיאולוגיית התבוסנות ומצטרפת לקואליציה במקום החרדים וה"אהבלים", ו....הופ! תוך פחות משנה יש לנו חוקה שמסדירה את כל העניין הזה ועוד עניינים חשובים אחרים.

מה דעתך?

blackbomber

New member
למה שלא תצטרפו לקואליציה, בגלל התבוסנות?

ה"לכלוך" לא יועיל! עוד לא הבנת?
ההתנהלות היחידה שיש בה כדי להפסיק את הטפילות החרדית היא: "אחדות כוחות פוליטי חילוני/יצרני".

מה מונע היום ממפלגת קדימה להצטרף לקואליציה במקום הטפילים וה"אהבלים"?
ליבני כבר היסטוריה וגם ה"בליבני" שלה, אידיאולוגיית התבוסנות כבר לא ריאלית ו/או רלוונטית, הוסרו 2 המכשולים שמנוע את השותפות לאחר הבחירות!!
אז למה לא? אולי אתה תסביר?

MARIA40

New member
למה להצטרף לגועליציה ?כדי לפרסם תגובה נזעמת.

בשקט בשקט עשתה ממשלת נתניהו צעד נוסף בכרסום המלצות דו"ח טרכטנברג, וביטלה את סעיף מבחן התעסוקה בסבסוד מסגרות חינוך ומעונות יום לגילאי 3-9. ההחלטה התקבלה בישיבת ועדת השרים לענייני חברה וכלכלה ביום שני שעבר, אך רק היום (ב') נודע עליה, לאחר ששר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, פרסם תגובה נזעמת.

blackbomber

New member
להזכירך, אהוד ברק מזמן בקואליציה...

ואיזו אלטרנטיבה אתה מציע כקואליציה שלא תהיה "גועליציה"?

אני הצעתי שותפות!!! אתה מציע רק פילוג.
לכן העם שונא את השמאל התבוסני/קומוניסטי הישראלי, בצדק.

MARIA40

New member
בוא תנסה לפטר את ברק מכהונת שר הביטחון ..

ונראה עם ישאר בקואליציה..
. על איזה בסיס אתה מציע שותפות
?.על בסיס חזונו של נתניהו ..או על פי הזייותיו של נתניהו
?.

blackbomber

New member
הבסיס - קווי היסוד של הממשלה.

קדימה + ליכוד + ישראל ביתנו = 70 מנדטים חילונים/יצרנים.
התבוסנות המדינית לא רלוונטית, ה"בליבני" מאחרינו, אין שום סיבה להיעדר שותפות כל-כך טבעית ומתבקשת.

זאת הצעתי.
ומה אתה מציע חוץ מ"לכלוך"?

למעלה