ועוד כמה הגיגים על העונה שהיתה

ועוד כמה הגיגים על העונה שהיתה

* עונה מתוקה- בניגוד לשנה הקודמת שהיתה חמוצה למרות שסך הכל הקבוצה השיגה את הצפוי. השנה חזרה שמחת המשחק לשחקנים וגם אחרי כמה ביזינות לא נעימים תמיד היה כדאי לחכות למשחק הבא. * ארקאדי- אמנם כל כמה שבועות שמענו על כוונתו להיפגש שוב עם דני קליין ולחזור לתמוך בקבוצה, הוא כבר למעלה משנה לא מעביר כספים. הקבוצה בקושי הצליחה להתגבר על החור התקציבי של השנה שעברה והשנה עמדה בתקציב בצורה מאוזנת ומעוררת כבוד. אז אמנם בשנה הבאה קיים סיכוי שהתקציב ירד מה שיקשה עלינו לקבל מה שאנחנו רוצים (אוסטין למשל) אבל אני אישית, מעדיף בלי ארקאדי. תודה על הכל, להתראות בשמחות... * המשכיות- סוד ההצלחה. חייבים להשאיר את הסגל הישראלי ואת טימי באוארס וטרנס מוריס. לגבי אוסטין הענין מורכב יותר. הלוואי שנוכל לעמוד בתקציב שיידרש להשאירו (ואולי גם לטווח ארוך) אבל אם זה אומר שארקאדי חוזר, אז שוב, תודה ולהתראות... * שופטים- הדמעות והדיו נשפכו כמים והיום ב'הארץ' היתה אפילו כתבה מאוד מעניינת בנושא. ואני שואל את עצמי: כולם באירופה מכירים את הטריקים של שארפ, סמי בכר נוהג להזהיר את השופטים הזוטרים יותר לפני כל משחק של מכבי מליהגרר אחרי הטריקים האלה. אוהדי מכבי גאים בזה ששארפ הוא איש של טריקים, ואפילו שארפ עצמו מודע לזה. אז קורה, שבדקה ה-36, בתוך פחות מדקה, סמי בכר נופל פעמיים על הטריקים האלה ולא רק זה אלא שהנפילות שלו מוציאות מהמשחק את השחקן הטוב ביותר? * לוזרים וווינרים- בימים האחרונים זכינו לביקור של חברינו אוהדי מכבי ת"א. המוטיב העיקרי בביקורת שלהם היה: אתם לוזרים, אנחנו ווינרים. ואני מעוניין לדעת. ממה מפחדים ה'ווינרים' האלה שגורם להם לחזור על המנטרה הזו כלכך הרבה פעמים?

פשוט מאוד

בכתבה הובאה הידיעה ה``מרעישה`` שחבריו של סמי בכר סיפרו שהוא אוהד מכבי. למרות שהוא גדל ברמת גן, וכל חבריו אהדו את הפועל רמת גן, סמיל`ה היה אוהד של מכבי תל אביב. לדעתי, זה כל הסיפור. האוהד עזר לקבוצתו לנצח. ייצור שפל ובזוי. אני מקווה שעוד נזכה לראות איזו שהיא נקמה בו.

למעלה