ומתי האיש הגיע הביתה???

little s

New member
ומתי האיש הגיע הביתה???

כן כן, ב17:30, ביום הזכרון כבר תהיתי אם לדאוג או לא...הוא שכח את הפלאפון אתמול אצל מישהו ועוד לא הספיק להחזירו ולא היה לי שום קשר איתו, וכמובן שכמו הרבסרן (שזו הדרגה חסרת הכבוד וההדר) שהוא, הוא היה צריך להשאיר את הרכב לרבסרן שאיתו הוא מתחלק, חזר ברכבת+אוטובוס שאיחר בשעה.נחמד לא???? ו כ מ ו ב ן כל זה אחרי שהיתה לו היום שיחה עם המפקד החדש שלו, שלא הבטיח כלום (כצפוי), לא רכב לא לימודים ולא כלום. והאיש שוב הצהיר שהוא גמר להשקיע, יעשה רק מה שהוא חייב, כל כפויי הטובה וכו' (כל זה אחרי תקופה די קשה שלו, לא הספקתי אפילו לספר, אבל כמות ה"נשמות הטהורות" באירגון הגדול הזה היא פשוט מדהימה). טוב, בטח זו הצהרה שכבר שמענו, יום לפני ניסוי בלילה, יומיים אחרי דיון ב10 בלילה, שבוע אחרי יום טיפול לטרנטה הצבאית...וגם הפעם אני לא ממש בונה על בעל בבית בשעות אנושיות. וכמובן שהוא הלך "לשים את הראש" לשעה, והתעלם מהשולחן כחול לבן שהילדה ואני סידרנו... וכבר ציינתי שגם לי, למרות או בגלל שלא הלכתי לעבודה, היה בעיקר יום של נסיעות אינסופיות ותיזוזים חסרי תכלית? שיהיה לכולנו חג עצמאות שמח (מי הולך לראות זיקוקים???.) אני הקוטרית

candybox

New member
לשאלתך: טרם!!!

ואכן כמות ה"נשמות הטהורות" באירגון הגדול הזה היא מדהימה בלשון המעטה - אבל כמו שאומרים, פראיירים לא מתים, הם פשוט מתחלפים. ואם כבר קוטריות, אז שוב אני עם מגרנה, ושוב אני מנסה לישון והילד עם חום ורוצה תשומי, וצריך ליסוע לקנות תרופה כי נגמר ועד שאני מגיעה לחנות כדי לגלות שלמרות שהתאמצתי כ"כ להכנס לרכב עם מגרנה איומה ולסוע לקניון - סגור! וכשאני מתקשרת לחצי השני כדי לומר לו את זה הוא אומר "וניסית בית מרקחת תורן?" רמת העצבים שלי בשלב זה דיי בשמיים

little s

New member
ומה היום?

היום יותר טוב אצלך? איך היה יום העצמאות? אחרי שהחרמנו באופן גורף את כולם (כולל המשפחה של האיש שרצו להזמין את עצמם אלינו ואני לא הסכמתי - כלה מרשעת שכמותי) נשארנו בבית כדי "לאכול" זה את זה, ולא במובן החיובי...כמובן שרק אחרי שהייתי סופר-נחמדה והצעתי לו לקחת את עצמי והילדים לחברים כדי שהוא יירגע לבד, הוא קצת התנחמד ובא איתנו... אבל הצלחנו להעביר את הצוציק הקטן למיטת נוער ולסדר את כל חדר הילדים, וזו הייתה המטרה שלי בחג הזה... וכן!ראינו זיקוקים!!!!!

candybox

New member
הו... אז דווקא השנה הפסדתי את

הזיקוקים!!!!! החצי השני שלי הגיע הביתה דיי מאוחר, התארגנו מהר נסענו לבמות אבל לא הספקנו לסיים לאכול לפני שהחלו הזיקוקים
ואנחנו דווקא העברנו את נתנאלי לחדר משלו לפני פסח, בהתחלה הסתדר שם מצויין, לאחרונה- לילות לבנים! חי, אני עכשיו הקוטרית התורנית, אני יודעת
(ד"א, סיפורי כלות-חמות אני אוהבת, יש???)

למעלה