ומה יהיה בעוד כמה שנים?!

XDsimonaXD

New member
ומה יהיה בעוד כמה שנים?!

אחרי שיצאו כל הסרטים של הארי פוטר והספרים.... אנשים יכולים לשכוח אותו.. ויש הרבה שמקווים שרולינג תכתוב עוד המשכי ספרים למרות שהיא אמרה שלא... :( מה אתם חושבים אחרי שכל 7 הספרים יצאו אתם תמשיכו לקרוא אותם כל כך הרבה כמו עכשיו?

nateli92

New member
אני חושבת.

שהארי פוטר זה אחד הספרים היחידים שאפשר לקרוא עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם. (ואני חדשה פה דרך-אגב..)

ברוכה הבאה!../images/Emo9.gif

אני ענבל..
השתלבות מהירה נעימה ומאגניבה פה!

למה לחשוב שלילי?!

הארי פוטר הוא אחד הספרים הכי טובים שיצאו.. אין כזה דבר לשכוח את הארי פוטר!! זה ספר מאוד מיוחד וכל פעם שקוראים את אותו הספר מגלים דברים שבכלל דלגת עליהם! חוצמזה.. גם אחריי שכל הספרים יצאו עוד ילדים ועוד ילדים יתחילו לקרוא אותו..

XDsimonaXD

New member
נכון..

אבל השאלה היא מה כל כך מושך בהארי פוטר? (זה לא שאני לא מסכימה איתך) גם אני התמכרתי לספר.....והספר לדעתי היא הצלחה מאוד טובה
אבל אחרי שיעברו כמה שנים אנשים יכולים פשוט לשכוח אותו... אם לא ימשיכו לפרסם עליו.. וזה יכול אולי להתחיל להימאס על אנשים... =\ אני מקווה שהספר לא ישכח...

Saint Jane

New member
לא הייתי מגזימה...

זה לא אחד הספרים הטובים ביותר שיצאו, אבל הוא בהחלט מהמומלצים יותר. לא הייתי מדרגת את הכתיבה שלה ככתיבה מהממת ומדהימה, כי היא לא, היא בסך הכל הצליחה להרכיב מספר מיתוסים ומיתולוגיות לעולם שלם, וזה ראוי להערכה. ותבינו, זה לא שאני מזלזלת בספר, להפך. אני יודעת טוב מאוד איפה הייתי בלי הספר הזה, וזה בהחלט לא איפה שאני עומדת עכשיו. אני חושבת שזה אולי הספר הכי חשוב שקראתי בחיים שלי.

2 Mיכל

New member
לא../images/Emo187.gif../images/Emo42.gif

לא קוראת אותם כל כך הרבה פעמים בכל מקרה, רק כשיש לי זמן וחשק. את רובם קראתי 2-3 פעמים סה"כ. מה שאני אוהבת זה לנתח דברים בקשר אליהם, לעלות על רמזים ולשער מה יקרה בהמשך. אני מתה על תיאוריות מבוססות, אפילו אם הן נשמעות מופרכות בהתחלה, אבל אני לא מסוגלת לקרוא את אותו הדבר שוב ושוב. פעם שניה/שלישית/רביעית אפשר להסתכל על הדברים מנקודות מבט שונות, אבל אחרי 10 זה מאבד קצת את הטעם... לדעתי לפחות. יש עוד ספרים יפים וכשהסדרה תסתיים זה לא יהיה אסון, פשוט סוף של משהו טוב.

XDsimonaXD

New member
אני אוהבת לקרוא את הספר...

לא שהספקתי לקרוא אותו כמה פעמים כי לא ממש יוצא לי ואין לי זמן.... אבל אם אני אמצא זמן אני אקרא.. רק שעכשיו כולם קוראים ומושכים אנשים אחרים לקרוא... אחרי שיצאו כל הספרים של הארי פוטר כבר לא יהיה מעניין ואף אחד לא יצפה למשו חדש.... צריך שיעשו הפסקה ואז יתחילו לכתוב משו בנוסף לספרים או ספר חדש או תוספות.... זה יהיה ממש נדיר! ואז הארי פוטר יחזור לאופנה וככה הוא לא ישכח :)

oOBAGIRAOo

New member
אני לא יודעת.

קודם כל-עד שהכל יגמר זה ייקח מספיק זמן. ונראה לי שאני אמשיך לקרוא אותם. הארי פוטר זה אולי הספר היחידי שאני יכולה להתחיל לקרוא אותו-לסיים-להתחיל-לסיים. מה גם שיש המון המון פרטים שלא שמתי לב אליהם, ורק עכשיו (קריאה חמישית בערך) אני פתאום מגלה אותם. זה מעניין.

ToryMaster

New member
ונניח שהוא ישכח

אז מה? זה יעשה אותו פחות טוב, פחות מוצלח? למה חשוב לכם שאנשים יזכרוא ת הספר? מה זה משנה?

ethan19

New member
זה כמו שחשוב לנו שיזכרו אותנו אחרי

שנמות. טוב לדעת שספר שנגע בחיים שלך כל כך השפיע וישפיע גם בעתיד על אנשים אחרים. אני זוכר שאמא שלי נתנה לי לקרוא את האסופית כשהייתי קטן,כי היה לה חשוב שספר שהיה יקר לה יהיה יקר גם לקרובים אליה... אני בטוח אתן לילדי (כיהיו כאלה) לקרא את האסופית (מיד אחרי שיסיימו את כל ספרי הארי פוטר.

הבעיה היא.

שהספר לא ימות (יגמר) הוא רק יהיה מושלם. ועוד ועוד אנשים יקראו אותו לדוגמא: שר הטבעות.

ToryMaster

New member
המ

לי לא כל כך חשוב שיזכרו אותי אחרי שאמות, אבל עוד לא מתתי, אולי אז זה יהיה לי חשוב.

scudnick

New member
יש משפט מפורסם של וודי אלן:

"אני לא רוצה להשיג את האלמוות על ידי שיזכרו את העבודה שלי, אני רוצה להשיג את האלמוות על ידי לא למות."

המצקות

New member
וזה העניין בספר,

שהוא אל-מותי, פחות או יותר, בעיקר פנטזיה תהיה אלמותית, כי היא פחות מחוברת למציאות מריאליזם.

XDsimonaXD

New member
אבל...

אתה לא בטוח שזה מה שכולם יעשו אחרי כמה שנים יהיו תמיד את אלה שהם יותר מדי עצלנים ולא ירצו להמשיך לספר על הארי פוטר לאנשים אחרים שיקראו ואז גם הם יפסיקו לקרוא וככה הארי פוטר יכול להישכח

XDsimonaXD

New member
זה חשוב...

להרבה אנשים זה ממש שינה את הכל אנשים נקשרו לספר הזה... ואם זה ישכח זה לא יהיה ממש דבר טוב לאותם האנשים שאהבו לקרוא אותו וזה יכול כבר להתחיל לשעמם אם חוזרים על זה כמה פעמים וזה מאוד חבל

mbar30

New member
יצירה טובה לא נעלמת כ"כ מהר- ולראיה

שר הטבעות של טולקין חסמבה- י. מוסינזון. השביעיה / החמישיה הסודית - א. בלייטון. ישנן יצירות אלמותיות ישנן יצירות שנעלמות לתקופה מסויימת ואז מתעורר צורך ושוב הן חוזרות אל התודעה הציבורית. לדעתי ספר זה דבר חי, ואם תקרא את אותו ספר כמה פעמים תמצא בכל פעם משהו חדש שיעורר תהיות ותמיהות חדשות

למעלה