ולצהובים האהובים - נימני ישחק העונה

arg@00

New member
ולצהובים האהובים - נימני ישחק העונה

במכבי וזה באחריות,אמנם הוא טס היום לספרד אבל אני מאחל לכולם להיות רגועים כמוני הוא לא יחתום אלא רק במכבי וגם סוף סוף יפתר מהסוכן הספרדי

אםאם.

New member
אם נימני הולך חבל לכם על הזמן

עם נימני אתם מועמדים רצינים לאליפות בלעדיו אולי מקום 4

arg@00

New member
ואם לא אז חבל לליגה על הזמן כי חבל

לפתוח את העונה שהרי האלופה צהובה כחולה

arg@00

New member
נימני נשאר

ובראש ובראשונה זה מידע מהימן ומעבר לזה נראה לך שמשעמם לנימני ללכת לקבוצה באירופה בגילו לחמם ספסל שהרי את הכסף כזה או אחר הוא מקבל בין כה וכה ואני מאמין שאתה לא דואג לו בקטע הזה אז גם המידע שיש וגם ההגיון אומר זאת

הצרה היא שאם ויאדוליד מציעה לו

יותר מ-700 אלף $ הוא לא יוכל לסרב לפי ההסכם עם הגארסיה הזה זה לא תלוי בו או במכבי כפי שהבנתי
אני עדיין מתפלל שהוא יצא מזה כי אני יודע שנמני ל-א רוצה לחמם ת´ספסל של איזו קבוצת תחתית שולית ועוד לחתום על חוזה ל-4 שנים

יש לי הרגשה מאוד רעה שנימני הולך

קראתי עכשיו את ה "ארץ". לפי מה שניתן להבין מהכתבה רוב הסיכויים שנמני הולך. קשה בכלל לדמין מצב כזה. זה בכלל לא נתפס.

San Miguel

New member
עוד עונה חלפה, מי לא אלופה?

שוב מכבי ת"א.. מה קשה לתפוס
? בכל מקרה אתם נכשלים בכל שנה ומתחילים להיות אלופים בגראבג´ טיים. אז העונה תבנו מחדש שוב...

בכל שנה?!

אני אסלח לך רק מפאת גילך הצעיר... להזכירך לקחנו שלוש אליפויות בעשור האחרון ועוד שני גביעים.

San Miguel

New member
גם אנחנו

אז מה? לחיות על העבר לא יעזור וזה היה לפני 6 שנים כבר....

גביע לקחנו השנה

ואין לי כוח ומצב רוח לריב עכשיו. אני אחכה בסבלנות לראות המ יקרה עם נימני. ללא ספק אם נימני ילך הסיכוי של מכבי לקחת אליפות ירד משמעותית

arg@00

New member
צר לי שאני לא יצליח לשכנע אותך אבל

אני אומר לך באחריות אבי צ ה ו ב וזה ישאר ככה ואני מאמין שהיום בצהריים או אחרי הצהריים מקסימום מחר כבר כולם יבינו שהוא נסע לגיחת נופש קצרה בספרד ולא יותר מזה מה שאישית לא הייתי מתנגד לזה ודרך אגב הערה לגבי ה- 700000$ אני לא רואה קבוצה שתשקיע על נימני את הסכום הזה וצריך להוסיף על זה סכום השאלה מהסוכן או קנייה ואני צהוב ונימני הוא המלך אבל חברים תהיו ריאליים יש באירופה עוד כמה נימניים כאלו וזה שהוא ישראלי מה לעשות לא עוזרת לו וכל ההערה הזאת זה בנוסף למה שאמרתי ישי לי מידע אחראי שהוא העונה ילבש צ ה ו בבבבבב

אדום_

New member
מה רע בטלקר?!

עדיף שמכבי ת"א יקחו אותו מאשר מכבי חיפה, הוא יכול לשחק גם קשר...

kirk hammet

New member
משום מה

אני אוהב אותו , את ההולך על גחלים , אבל אני לא ממש חושב שהוא יוכל להסתדר בעמדה של נימני , מעניין למה.

טלקר לעומת נימני - באמת דילמה

קשה מאוד. בטח טלקר עם המנהיגות שלו יוכל לסתום במכבי את החלל שיותיר אחריו נימני. הוא ילך על גחלים וידגים מנהיגות. טלקר הוא האיש שחיפשנו. הרגעתי אותי. עכשיו אני כבר לא לחוץ מזה שנימני ילך.

אדום_

New member
תשמע- אני לא שפירא, איך אני יכול

להרגיע אותך? רק אמרתי שאני מעדיף שאם טלקר לא יהיה בהפועל חיפה אז אני מעדיף שהוא יהיה במכבי ת"א מאשר מכבי חיפה.

למעלה