ולפני שאני זז: תמונה לצחקן שלנו:

מצב
הנושא נעול.

חזית אוטובוס "טייגר" של גמדא. אחד מתוך 23 גמדות שנסעו אצלי בהיותי ילד. כולן שמורות אצלי במצב מעולה !

mister K

New member
בקשה מאביתר-צילומי הסקאניה הירושלמי

חיובי. רוצה תמונה שצילמתי בפנים ??
לפני מספר ימים ציינת שתפרסם תמונות מהסיור שערכת באוטובוס הסקאניה הצהוב הירושלמי. האם תוכל לפרסם כעת את התמונות? יש פרטים רבים שמעניינים אותי על אוטובוס זה, בין היתר האם הוא עולה בפרמטרים מסויימים על ה-NL 313 של מאן. בתודה (גם על ההרשמה בדף חובבי הרכבת!), רתם.

בוודאי יקירי ! בשבילך עד קצה המלכות

לפני מספר ימים ציינת שתפרסם תמונות מהסיור שערכת באוטובוס הסקאניה הצהוב הירושלמי. האם תוכל לפרסם כעת את התמונות? יש פרטים רבים שמעניינים אותי על אוטובוס זה, בין היתר האם הוא עולה בפרמטרים מסויימים על ה-NL 313 של מאן. בתודה (גם על ההרשמה בדף חובבי הרכבת!), רתם.
בוודאי יקירי ! בשבילך עד קצה המלכות
בבקשה:

mister K

New member
תמונות נהדרות../images/Emo70.gif תודה רבה../images/Emo70.gif

ואחרונה להלילה:... (לילה טוב חביבי)
תמונות נהדרות
תודה רבה

יצחקA

New member
תמונות יפות מאד! תודה רבה רבה

ואחרונה להלילה:... (לילה טוב חביבי)
תמונות יפות מאד! תודה רבה רבה
הסקניה של אגד קצת שונה מזו של דן (בחיצוניות). ניתן לראות שצורת המיקום של כיתוב הקו, שונה מזו של דן ( של אגד מזכיר יותר את הנידרפלורים של מ.א.ן .). גם הפאה הצדדית, היכן שכתובה המילה "סקניה" שונה. איציק

למותר לציין: זהו קטר מס' 123 ז"ל

ולך קראוס: הדוד במלוא הדרו !
במלוא הדרו ובצבעיו המקוריים כפי שהגיע לארץ. השירטוט הצבעוני הוא תוצרת בית ונעשה ללא שום מחשב. קנה המידה של השרטוט: 1:22. יאללה קראוס: יום טוב !

david80

Member
קטר 123 ש"נהרג" בשימוט בבר גיורא!

במלוא הדרו ובצבעיו המקוריים כפי שהגיע לארץ. השירטוט הצבעוני הוא תוצרת בית ונעשה ללא שום מחשב. קנה המידה של השרטוט: 1:22. יאללה קראוס: יום טוב !
קטר 123 ש"נהרג" בשימוט בבר גיורא!

david80

Member
איזה סוג רכבת היתה מעורבת בתאונה?

קטר 123 נהרג ביום 11.05.1975 שעה:
06:05. קטר מס' 122 שהיה צמוד אליו "נפצע קשה" אך תוקן ושב לשרות. יש לי הרבה צילומים של אותה חבלה אך עליי למוצאם.
איזה סוג רכבת היתה מעורבת בתאונה?
רכבת נוסעים בשירות סדיר/מערך ריק? רכבת משא? או שהרכבת היתה מורכבת משני קטרים בלבד - 122 ו-123?

מצב
הנושא נעול.
למעלה