ולפני שאני זז: תמונה לצחקן שלנו:

מצב
הנושא נעול.
רכבת משא כאשר בראשה 2 קטרים:

איזה סוג רכבת היתה מעורבת בתאונה?
רכבת נוסעים בשירות סדיר/מערך ריק? רכבת משא? או שהרכבת היתה מורכבת משני קטרים בלבד - 122 ו-123?
רכבת משא כאשר בראשה 2 קטרים:
123 מוביל ו 122 אחריו !

היי קראוס יקר ! אני אוחז בידיי

נעים מאוד, תודה.לא כל כך ברור מה
אתה אוחז בידיך? מודל,שרטוט צבעוני, שלט? תן הסבר קצר.
היי קראוס יקר ! אני אוחז בידיי
שרטוט צבעוני שעשיתי לבד במשך 3 שבועות בשנת 1997. יש לי עוד ארבעה כאלה והם כוללים -G12, G-18. ה- 18 שייך ל"רותם-אמפרט" בנגב והוא קטר פרטי ומספרו 001. לייטו, אביתר.

צחקן

New member
ישופץ ויהפוך לאוטובוס טיגר של LT.

חזית אוטובוס "טייגר" של גמדא. אחד מתוך 23 גמדות שנסעו אצלי בהיותי ילד. כולן שמורות אצלי במצב מעולה !
ישופץ ויהפוך לאוטובוס טיגר של LT.
ב"ה וכל זה יהיה " לתפארת מדינת ישראל ואגד !!!" אביתר, אם תוכל להביא לי את הצד האחורי של האוטובוס הנ"ל ?

צחקן

New member
אחלה. גנמרתי את הצד של הדלתות

אצלם לך בקרוב גם צד אחורי !
ב"ה לא כולל צבע. אבל אני צריך גם תמונה של הצד השני ו/או את מספר החלונות שיש בו. אם הוא לא צבוע כמו הצד של הדלתות אז תסרוק תמונה שלו.

צחקן

New member
לא עשיתי עוד את הקדימה ודרוש....

ב"ה לא כולל צבע. אבל אני צריך גם תמונה של הצד השני ו/או את מספר החלונות שיש בו. אם הוא לא צבוע כמו הצד של הדלתות אז תסרוק תמונה שלו.
לא עשיתי עוד את הקדימה ודרוש....
ב"ה מספר החלנות בצד בלי הדדלתות. ושאלה: האם היו אוטובוסם כאלה עם 3 דלתות אם כן האם נצבעו אותו דבר ?

צחקן

New member
אחלה תמונה.

חזית אוטובוס "טייגר" של גמדא. אחד מתוך 23 גמדות שנסעו אצלי בהיותי ילד. כולן שמורות אצלי במצב מעולה !
אחלה תמונה.
ב"ה בעוד שאני עשיתי את השימשה הקידמית של התייגר נשבר החלון בחדר שלי
אגב, אני בדרך לגמור את הצד הקדמי של האוטובוס. לאביתר: מתי תביא את התמונות של הצד בלי הלתות והצד האחורי ? נ.ב. מותר לקרוא את ההודעה הפרטית שלי לאביתר ואין בה שום סוד כלשהוא.

כשאני אמצא זמן לצלם.

אחלה תמונה.
ב"ה בעוד שאני עשיתי את השימשה הקידמית של התייגר נשבר החלון בחדר שלי
אגב, אני בדרך לגמור את הצד הקדמי של האוטובוס. לאביתר: מתי תביא את התמונות של הצד בלי הלתות והצד האחורי ? נ.ב. מותר לקרוא את ההודעה הפרטית שלי לאביתר ואין בה שום סוד כלשהוא.
כשאני אמצא זמן לצלם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה