ולאור הטטטטטווווווו באב

Ellis Murphy

Well-known member
יש כאו מישהי עם תחת לא פרפורציונלי והתחת שלה אסוף לתוך טייטס הדוקים בצבע שחור. ומלתח לוייטס יש לה חוטיני בצבע בהיר שמבצבץ מעט דרך הטייטס השחור שמתוח על עכוזיה.
וצירוף הטייטס המתוח והחוטיני יוצר הפרדה בין זוג פלחי עכוזיה וכשהיא עושה את מה שעושה שמחייב התכופפות ברגלים פשוקות, הדבר מייצר טפיחה לא חוקית מעומקי מכנסיי...

וכשהדם מתליח לחזור למוחי חולפת בי המחשבה על מה היה קורה לו בבת אחת גם הטייטס וגם החוטיני היו נעלמים פתאום?
האם התחת שלה היה נשאר גמיש וסקסי גם אז או שהיה מתפזר לכל

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
יש כאו מישהי עם תחת לא פרפורציונלי והתחת שלה אסוף לתוך טייטס הדוקים בצבע שחור. ומלתח לוייטס יש לה חוטיני בצבע בהיר שמבצבץ מעט דרך הטייטס השחור שמתוח על עכוזיה.
וצירוף הטייטס המתוח והחוטיני יוצר הפרדה בין זוג פלחי עכוזיה וכשהיא עושה את מה שעושה שמחייב התכופפות ברגלים פשוקות, הדבר מייצר טפיחה לא חוקית מעומקי מכנסיי...

וכשהדם מתליח לחזור למוחי חולפת בי המחשבה על מה היה קורה לו בבת אחת גם הטייטס וגם החוטיני היו נעלמים פתאום?

לאוטובוס עולה באופן קבוע אשה שאפשר לתמצת את מבנה גופה, ודוק לכל העדינים.ות, מבנה גופה - שדיים ותחת.
הכל הדוק, כולל החוטיני, כולל בליטות של צלוליטיס מרגליה, בעיקר ירכיה.
אשה נחמדה מאוד.
אבל אני מבועת מהמראה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

אז רגע שאבין,הנושא טו באב או שיערות,זיונים,דגדגנים,טייצים, 😊🙃
אני שנים הולכת עם טייצים,ועכשיו הורדתי אותו ושום דבר לא התפזר..🤠🤓😎

אישון34

Well-known member
היום הייתי עם הקטנה בבריכה.

הייתה שם גברת שהחלק העליון ניראה אלוהי.

החלק התחתון היה ללא ספק, פעם אלוהי.
________________________________________________________________________________________________________________________________

היא כניראה מהרה למדי לבוא וגילחה או הסירה בדרך זאות או אחרת אחרי הרבה זמן.

ובצבצו להן על החלק העליון של רגליה כמה שערות באורך שלא ידעתי שהן מגיעות לאורך הזה.

לא ממש תמוד לחלק של בגד הים - אבל די קרוב אליו.

בכול אופן - הייתי כחולם. אין לי מושג למה זה גרר אותי למבטים עמוקים כל כך, אני מניח שניסיתי להבין את סוד השיער.

אישוניאיש.
כל יום לומדים משהו חדש.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היום הייתי עם הקטנה בבריכה.

הייתה שם גברת שהחלק העליון ניראה אלוהי.

החלק התחתון היה ללא ספק, פעם אלוהי.
________________________________________________________________________________________________________________________________

היא כניראה מהרה למדי לבוא וגילחה או הסירה בדרך זאות או אחרת אחרי הרבה זמן.

ובצבצו להן על החלק העליון של רגליה כמה שערות באורך שלא ידעתי שהן מגיעות לאורך הזה.

לא ממש תמוד לחלק של בגד הים - אבל די קרוב אליו.

בכול אופן - הייתי כחולם. אין לי מושג למה זה גרר אותי למבטים עמוקים כל כך, אני מניח שניסיתי להבין את סוד השיער.

אישוניאיש.
כל יום לומדים משהו חדש.
לא מבינה אייך אישה הולכת לבריכה עם שיערות?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני מדבר על כמה שערות שהיו באורך שאני לא ידעתי שיש.

לא הרבה, אבל האיכות הייתה באורך.

אישוניאיש.
נחמד להיות עם משקפיים בבריכה.
אני משתאה מנשים מוזנחות,שלא מטפחות את עצמן ויורדות למטה למכולת עם פיג'מה ורולים על הראש.

אישון34

Well-known member
אני משתאה מנשים מוזנחות,שלא מטפחות את עצמן ויורדות למטה למכולת עם פיג'מה ורולים על הראש.
היא הייתה שם בבריכה עם שני ילדים ובעל.

ילדים קטנים.

אני משער שהיא בסוף השלושים ותחילת הארבעים.

היא בעברה הייתה בנויה כמו אלילה, עכשיו כבר הרבה פחות.

השאלה תמיד היא איפה ומתי עוצריך את ההזנחה - ועבור מי?

שאת לא בוגדת, ואת נגעלת מהבעל בפועל, ההזנחה היא כלי לחיים.

אישוניאיש.
עייף בעיקר.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
היא הייתה שם בבריכה עם שני ילדים ובעל.

ילדים קטנים.

אני משער שהיא בסוף השלושים ותחילת הארבעים.

היא בעברה הייתה בנויה כמו אלילה, עכשיו כבר הרבה פחות.

השאלה תמיד היא איפה ומתי עוצריך את ההזנחה - ועבור מי?

שאת לא בוגדת, ואת נגעלת מהבעל בפועל, ההזנחה היא כלי לחיים.

אישוניאיש.
עייף בעיקר.
אישה צריכה להיות מטופחת בשביל עצמה.!!!!!!
היא לא צריכה להיות מטופחת בשביל לבגוד !!!!!
היא צריכה לשמור על עצמה,בין אם נמאס לה מהבעל או כל דבר אחר.זו עבודה יומיומית,עבודה עם עצמך.

אישון34

Well-known member
אישה צריכה להיות מטופחת בשביל עצמה.!!!!!!
היא לא צריכה להיות מטופחת בשביל לבגוד !!!!!
היא צריכה לשמור על עצמה,בין אם נמאס לה מהבעל או כל דבר אחר.זו עבודה יומיומית,עבודה עם עצמך.
זה לא עובד כך.

פעם מזמן בשנות העשרים שלי הכרתי גברת שסיפרה לי שהייתה חיילת הן קיבלו דירה מהצבא כמה חיילות.

והייתה תקופה בלי בנים כלל - והיא טענה ששיאי הגועל של נשים הם הרבה מעבר לכול דבר אחר.

הטיעון היה שאין גברים ... נשים לא מתעסקות בהיגיינה יותר מידי.

אני מניח שבגילאים הצעירים זה בולט מתמיד.

אישוניאיש.
מתקלח פעם בחודש. לפחות.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה לא עובד כך.

פעם מזמן בשנות העשרים שלי הכרתי גברת שסיפרה לי שהייתה חיילת הן קיבלו דירה מהצבא כמה חיילות.

והייתה תקופה בלי בנים כלל - והיא טענה ששיאי הגועל של נשים הם הרבה מעבר לכול דבר אחר.

הטיעון היה שאין גברים ... נשים לא מתעסקות בהיגיינה יותר מידי.

אני מניח שבגילאים הצעירים זה בולט מתמיד.

אישוניאיש.
מתקלח פעם בחודש. לפחות.
אני לא כתבתי חיילות,אני מתייחסת לנשים באשר הן.

דקל נור*

Well-known member
גברים, אתם משעשעים.

לי יש בעיה עם שיער אזניים אצל גברים (אצל נשים דוקא לא מפריע לי).
פעם ישבתי לדבר עם מישהו שהיה חמוד אבל זה נתן לו מראה קצת של טרול. זה היה אבוד. אז בבקשה תקפידו שם.

Ellis Murphy

Well-known member
גברים, אתם משעשעים.

פעם ישבתי לדבר עם מישהו שהיה חמוד אבל זה נתן לו מראה קצת של טרול. זה היה אבוד. אז בבקשה תקפידו שם.

אני מבטחח לך ולכל המין הנשי באשר הוא או היא שאיך שרק נדמה לי שיש איזה רמז של שערה באוזן או באף אני מייד שולף את הפינצטה הנאמנה שלי ומבצע בה סיכול ממוקד...

לא מתפשרת כלל

Well-known member
גברים, אתם משעשעים.

שיער אוזניים?
ומה עם סוודר על הגב? בעיקר בזמן בריכה ים?

Yakir4179

Well-known member
אני מדוגם מה שנקרא גם באוזניים מוריד,שיער יתר בחור האהבה אם לא מקצצים ומעצבים זה פוגע באוראלי שלי כלפיה,אלא אם כן הדגדגן נפוח מאוד ,גם בין הישבנים אני מוריד כדי שלהן יהיה נוח יותר😊😉

doriangray011

Well-known member
יש ספר אחד שקראתי לפני המון זמן. נקרא ״מסתרי הזמן האבוד״ ולא. לא של פרוסט.
די טיפשי כזכור לי אבל אפיזודה אחת נחקקה בזכרוני.
הספר מספר על מתקן דמוי שעון שבלחיצת כפתור עוצר/מאט את הזמן לעונד אותו. ומי לא חלם על התקן שכזה ? 😅.
המרשעת בסיפור אישה יפה חטובה ורעה מופשטת מבגדייה בהרף עין שהרי הזמן לא קיים לנושא השעון ומונחת על ברכי פלוגת נחתים אחרי כמה חודשים בשטח. נחשו מה קורה שם ? 😂
(אלו שנות החמישים בסיפור זכויות נשים והטרדה מינית עוד לא הומצאו)
ולפעמים ממש לפעמים אני הוזה על נשים מסוימות שמפתות ומפתות וזהו, במצב שכזה. מי אמר שהנקמה לא מתוקה 😃

נערך לאחרונה ב:
למעלה