וכשהנפש קמלה....

וכשהנפש קמלה....../images/Emo4.gif

מה אתם עושים כדי להחיות את הנפש? כל כמה חודים נוחתת עלי תקופה מדוכדכת בה כל רצוני הוא לברוח. לברוח מהבעל, מהילדים, מהשיגרה, מהמאהב, מהכל. מה אתם עושים כדי לצלוח את התקופה הזו? יש משהו מיוחד שהוא המתכונן שלכם להחיות את הנפש? אני אישית יוצאת לחופש קטן. לבד

נולה24

New member
נעלי ספורט והליכה

אבל זה עיניין שבשיגרה. חברים טובים .. סרט . מציאה של תחביבים חדשים . וחופש.......ברור.. אבל לא תמיד יש אפשרות לצאת לחופש.. זמן, כסף..

ספר טוב

חברה טובה ים התכנסות פנימה למה ימים כאלה הם רעים, דווקא אפשר למנף אותם לדברים טובים

תחזוקה שוטפת

הדרך שלי היא לעסוק בדברים שאני אוהב, כל יום (ולא, אין זו העבודה, למרות שגם אותה אני אוהב) - מפנה זמן איכות, יומי, לעיסוק שעבורי הוא נטו לנשמה. ה"משהו" הזה, הוא המניע אותי בבוקר, השכם, מכניס עניין, אנרגיה, אדרנלין, אתגר וסיפוק אדירים. תמצאי לך את "המשהו" הזה, הוא שם

יש הרבה

1. מסאג' אצל המאסגיסטית המדהימה שלי! 2. ספינינג עם מוסיקה טובה 3.פגישה עם חברה שאני אוהבת 4.שינה ממש טובה ומתוקה כזו.

להתקשר לעבודה ולהגיד שאת חולה ..

להשאר בבית כשכולם בעבודה ובבית הספר והבית ריק .. לשמוע מוזיקה טובה, לעשות מקלחת ארוכה ... ללכת לסרט להצגה יומית .. פשוט להנות מיום שקט כשאת לבד עם עצמך ..

וזה עוזר..../images/Emo4.gif

כשחוזרים מהחופש ההרגשה משתפרת ? לי באופן אישי אין מתכון קסם..
יש דברים שמחייכים אותי..הילדים למשל כמה שהם קטנים הם ממלאים אותי באושר
יש דברים שמרגיעים אותי..ים..טיול עם הכלב.. אבל כשאני באמת מוטרד אני תמיד אחשוב על מה שמטריד אותי
אם בים בטיול ובכל מצב.. מחכה לשמוע רעיונות להרגעת הנפש..ואולי ללמוד משהו חדש..

להחליף את המאהב

כי הבעל והילדים, הם "קבוע". (אלא אם כן הגרושים בדרך). המאהב, אמור להיות התרופה שלך נגד דכדוך. את מדוכדכת? סימן שהוא לא מצליח בתפקידו. אז צריך להחליפו.

לשמחתי ../images/Emo57.gif

אין לי תקופות מדוכדכות עד כדי רצון לברוח מכל מה שאני מכירה אבל לשמחתי
יש לי תקופות שסתם בא לי להתרענן ולהרגיש "נטולת מחוייבויות" לכמה שעות ואז לשמחתי
יש לי את החברה הכי טובה שלי
שאיתה אני יוצאת לשתות או לרקוד או סתם לטייל על דיונות <
> וזה גם מחייה אותי וגם מתדלק אותי באנרגיה שאני זקוקה זו כדי להתמודד עם השגרה חשוב לזכור שקוואליטי טיים-עם עצמיך זה לא פחות חשוב מאשר עם הילדים/בעל/וואטאבר תתעודדי
לא שכחתי שאני חייבת לך
בצורת

קורה לי המון

בא לי לברוח מכ ו ל ם . קצת שקט, קצת חופש. קצת זמן לעצמי שאין לי ממנו בכלל. אז כן חופש זה פתרון.

למעלה