וכרגיל שוב לא קראו לי...

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
אורי...חשוב מאוד שתבין שלא מדובר

הכוונה שלי לא הייתה שגולשים שמעוניי
שמעוניינים ייסעו באוטובוסים עצמם, אלא מה ערן כתב בסוף ההודעה שלו. בדברים האלה הבאתי את הסכמתי ואני עדיין מסכים איתו. אני ראיתי שגם בפעמים קודמות צביקה לא ידע על כל מיני דברים, שקרו וכתב על כך, שהוא רצה להצטרף לאותם אירועים או עניינים שונים. צביקה חביב מאוד ולעניות דעתי הוסיף לא מעט לפורום ולדעתי גולשים ראויים לדעת על האירועים השונים (והכוונה שלי היא לא הנסיעה עצמה באוטובוס, אלא לדעת על האירועים עצמם) ולצביקה ולאחרים מגיע גם מגיע לדעת על הדברים השונים ולכן כתבתי את מה שכתבתי. זהו. כתבתי מפהי ששאלו מה הקשר ואני מקווה שלהבא צביקה יידע על האירועים (ואם יש גולשים נוספים שזה מעניין אותם, אז כמובן שיהיה טוב שגם הם ידעו על זה). אני גם חושב שמגיע כל הכבוד לכל אותם אנשים, שמקדישים זמן ומאמצים למען הרכבים שבמוזיאון "אגד" ולכן אני חושב שלא רק מגיע להם לנסוע באוטובוסים באותן נסיעות מיוחדות, אלא שאף מגיע להם הרבה מעבר לזה. אני מקווה שהכל כעת ברור יותר ובסך הכל מה שרציתי זה ללכת לקראת ידיד טוב ולא על חשבון אף דבר אחר או אנשים אחרים.
כאן בתחרות מי תורם יותר לפורום ומי תורם פחות לפורום, זה לא קשור לנושא. לפורום כפורום אין נגיעה לנושא מוזיאון אגד ואין לנו שום זכות הבעת דעה או נקיטת עמדה כלשהי בכל הקשור לאוטובוסי המוזיאון והויזות שמתבצעות מידי פעם. למוזיאון אגד יש נציג שקוראים לו נח, הכי פשוט היה לי או לאנדי או למי שזה לא יהיה לשלוח אותך לנח ותבקש ממנו אתה להצטרף לויזות כי לי בכל אופן אין שום החלטה בעניין. נח יכול מחר להחליט שאף אחד לא נוסע לויזות, הוא לא חייב כלום לאף אחד, גם לא לי וגם לא לך. נח לא מרוויח אחוזים מזה שאתה גולש בפורום וגם אני לא. חד משמעית ושיהיה ברור, לפורום אין כל קשר ישיר למוזיאון אגד, העובדה שיש מספר חברי פורום שמתפעלים את המוזיאון בהתנדבות לא הופכת אותנו לחלק מהמוזיאון. תלונות בעניין יש להפנות למוזיאון בלבד, כאמור לנח, לא אני, לא אנדי, לא איל ולא ג'קי יכולים להחליט מי עולה לאיזה אוטובוס ומתי.

gsx750f

New member
../images/Emo45.gif

כאן בתחרות מי תורם יותר לפורום ומי תורם פחות לפורום, זה לא קשור לנושא. לפורום כפורום אין נגיעה לנושא מוזיאון אגד ואין לנו שום זכות הבעת דעה או נקיטת עמדה כלשהי בכל הקשור לאוטובוסי המוזיאון והויזות שמתבצעות מידי פעם. למוזיאון אגד יש נציג שקוראים לו נח, הכי פשוט היה לי או לאנדי או למי שזה לא יהיה לשלוח אותך לנח ותבקש ממנו אתה להצטרף לויזות כי לי בכל אופן אין שום החלטה בעניין. נח יכול מחר להחליט שאף אחד לא נוסע לויזות, הוא לא חייב כלום לאף אחד, גם לא לי וגם לא לך. נח לא מרוויח אחוזים מזה שאתה גולש בפורום וגם אני לא. חד משמעית ושיהיה ברור, לפורום אין כל קשר ישיר למוזיאון אגד, העובדה שיש מספר חברי פורום שמתפעלים את המוזיאון בהתנדבות לא הופכת אותנו לחלק מהמוזיאון. תלונות בעניין יש להפנות למוזיאון בלבד, כאמור לנח, לא אני, לא אנדי, לא איל ולא ג'קי יכולים להחליט מי עולה לאיזה אוטובוס ומתי.

אורי404

New member
ערן. זה ברור לי לגמרי.

ערן. זה ברור לי לגמרי.
כל מה שכתבת, זה גם מה שאני חושב. כפי שכתבתי למעלה יותר, העניין היה לא של הנסיעות עצמן, אלא על האירועים המתקיימים (מה שאתה, ערן, כתבת למעלה יותר). אני כידוע בכלל לא קשור לאותו מוזיאון וגם אין לי קשר עם נוח, כך שמן הסתם לא מעניינים אותי פה האחוזים השונים.

846

Active member
צביקוש!

צביקוש!
בגלל שבמיקרים רבים נסיעות ופרויקטים ניסגרו ברגע האחרון, אני כנהג פיספסתי כמה הזדמנויות לנהוג. כולל זאת של היום..... אף אחד לא עושה דווקא או מנסה למנוע ממשהו אחר חוויה כזו או אחרת, כפי שניכתב,מס' המקומות מצומצם וסגירת העיניינים נעשת ברגע האחרון ועי"י נח בלבד.

nahag

New member
נו גם אני פיספסתי נסיעה בתור נהג

צביקוש!
בגלל שבמיקרים רבים נסיעות ופרויקטים ניסגרו ברגע האחרון, אני כנהג פיספסתי כמה הזדמנויות לנהוג. כולל זאת של היום..... אף אחד לא עושה דווקא או מנסה למנוע ממשהו אחר חוויה כזו או אחרת, כפי שניכתב,מס' המקומות מצומצם וסגירת העיניינים נעשת ברגע האחרון ועי"י נח בלבד.
נו גם אני פיספסתי נסיעה בתור נהג

846

Active member
מה לעשות אני עדיין

אתה תמיד מפספס
מה לעשות אני עדיין
לא חבר ולא "מוציא חברים".....
איזה כינויים יש לכם.. אז מה? שכיר רשאי לסרב להוראה שלך? יש גם "מוציא עובדים"???

מצב
הנושא נעול.
למעלה