וכדי שתזכרו ממני משהו...

וכדי שתזכרו ממני משהו...

בס"ד בדרך כלל אני לא קוראת טורים של עיתונאים-הם משעממים אותי.אבל מידי פעם יש איזשהו טור ששווה קריאה או כותב מיוחד ושנון(אני למשל אוהבת את הפינה של מאיר עוזיאל במעריב סופשבוע לפעמים.ואנחנו בכלל לא קונים מעריב!
). בכל אופן,ביום כיפור התפרסם מן טקסט בטור של אודטה,שלטענתה "רץ" בין חברות סמינר של חרדיות. אהבתי ורציתי שתהנו גם אתם: "בס"ד חברה יקרה, מה שלומך? הייתי מוכרח לשלוח איגרת לספר לך עד כמה אכפת לי ממך. ראיתי אותך אתמול כאשר שוחחת עם חברייך, חיכיתי כל היום בתקווה שתרצי לדבר גם איתי. נתתי לך שקיעה לסיים את יומך, ורוח משב קרירה להשיב את רוחך. וחיכיתי- אך לא באת... זה כואב לי,אבל אני עדיין אוהב אותך. כי אני חברך. ראיתי אותך ישנה אמש-והשתוקקתי לגעת בשמורות עינייך, אז שפכתי את אור הירח על פנייך. יש לי כל כך הרבה מתנות בעבורך. אם רק היית מקשיבה לי-אני אוהב אותך! ניסיתי לומר לך בשמיים הכחולים ובדשא הירוק והרוגע, לחשתי זאת בעלי העצים-שמתי זאת בצבע הפרחים, צעקתי לך זאת בפלגי ההרים, ונתתי לציפורים שירי אהבה לשיר. אהבתי אלייך עמוקה מהאוקיינוס וגדולה מהצורך הגדול ביותר בלבבך- שאלי אותי,דברי אליי, אנא,אל תשכחיני-יש לי כל כך הרבה מה לחלוק עמך. אני לא אטריד אותך יותר-זו ההחלטה שלך! אני בחרתי בך,ואני אחכה.... אני אוהב אותך. חברך,אלוקים." נכון,זה מדבר בעיקרון אל הבנות (בינינו,מי לא היתה רוצה שבן זוגה יכתוב לה משהו כזה? דבר כזה כותבים לבת!נקודה....
),אבל כמובן שהפואנטה נכונה גם לגבי הזכרים שבאחינו. זה היה בשביל כל אלה שטוענים שהפורום ירד מגדולתו-זה תלוי רק בכם אנשים.את התכנים אתם קובעים ולא אף אחד אחר.בהצלחה! אוהבת אתכם מאד,אחים ואחיות יקרים שלי.... בת אל

אני תוהה....

בס"ד אם אין תגובות כי זה ירד מהר מידי או בגלל שלא אהבתם... אוהבת מאד וצופה בכם בעין אוהבת מהצד ותמיד איתכם.... בת אל

קשת החמודה!!!

קודם כל הקטע הזה הובא לפני כמה חודשים בפורופ, ואז טענו שזה די רדוד להשוות את הקב"ה לחברה... אבל בכל זאת אהבתי..... ועכשיו לדברי פרידה: קשת....... צדיקה,אני ממש ממש אתגעגע אלייך, הוספת המון לפורום שלנו ה-מ--ו-ן, אני מקווה שיהיו לך חיים טובים ומאושרים.... חיי אושר אני

Mr Coffee

New member
קשת

את מבלבלת אותנו מצד אחת הודעותייך המשמחות לכשעצמן מצד שני את תמיד אומרת שלום ומה נסגר עם המסלול המוזל שסיפרו לך עליו? מחלקת קשת מקשקשת על משק כנפיים ושקשוק גלגלים

חחח מקסימים.....

בס"ד הז"ה יקירי,באמת חשבתי הרבה לפני שכתבתי אותו (סליחה לא הייתי מעודכנת) אבל בסוף החלטתי שזה שווה את זה רק בגלל הרעיון כי הרי כולנו פה מבינים את המשמעות האמיתית...אבל בהחלט זה לא היה מתאים לדעתי להביא דבר כזה בעיתון של כל הציבור-רובו חילוני....אבל בעצם רגע.....אולי זה גרם להם להתקרב?לך תדע....... תודה בכל אופן!!!! קפה אחי היקר!כמה זמן לא זכיתי לשמוע ממך....אני עוזבת בעיקר כי אימי היקרה פוחדת לכיסה ולביתה ה(עאלק)יקרה.... תודה רבה לך.... ולכל השאר-אוהבת אתכם וסליחהההההההההה שאני מתנהגת לפעמים כמו......כמוני!
אוהבת מאדדד בת אל

קשת שלנו...

קודם כל שום אעלק, שמעת? את כן יקרה
דבר שני...אנחנו(או בעיקר אני) כן רוצים שתישארי כמו שאת... ודבר שלישי...כן אהבתי את הקטע שהבאת לפנינו, ואני לא ראיתי את זה קודם...אז קראתי עכשיו. יש בו הרבה מסר... קשת-אנחנו אוהבים אותך...כן כן גם אני...

Mr Coffee

New member
בקשר לאימך

אם היא פוחדת לכיסה הרי שיש פיתרון והוא המסלול המוזל ל בזק מחלקת פיתרון בפיתה וליבנו ירון עם קשת

אז ככה...

בס"ד לימוש יקירתי איך את עדיין אוהבת אותי אחרי איך שאני מושכת אותך? השבוע אי"ה אני אשלח לך בדואר את התמונה.....הייתי מציעה לך מראש להתאשפז!!!
וקפה...קפה יקירי זה בעיה הרבה יותר גדולה מכסף לצערי.... מעדיפה לא להרחיב על זה את הדיבור..אלא אם בא לך אז אין בעיה תיצור איתי קשר....חצי מהאנשים פה יודעים את הטלפון שלי....(חלק מהבעיה...קולט?) אוהבתתתתתתתתת בת אל

שיר*14

New member
קשת יקרה

דבר ראשון את צודקת במאה אחוז בקשר לרמה של הפורום.. דבר שני הקטע שהבאת ממש יפה עוד משהו שיהיה לך רק טוב בחיים את בן אדם מדהים וממש תרמת לפורום אני מקווה שאיכשהוא כן תוכלי לגלוש ושתחזרי לכאן מהר! אוהבת אותך המון המון! שירה

למעלה